fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Про нас

ECOMOLFA ПОРТАЛ

платформа, яка включає в себе навчання, блоги та спілкування.

Здоров’я людини  на 50% залежить  від способу життя. В цьому випадку буде справедливим твердження, що саме ви вирішуєте, яким буде ваше самопочуття сьогодні.

Наразі, люди поділилися на три групи. Перші обирають не правильну дорогу. Вони попросту нехтують всіма правилами здорового способу життя і тим самим шкодять собі. Інші ж зробили правильний вибір і зараз почувають себе краще. Їх організм говорить їм дякую. Також існує третя група. Це люди, які хочуть бути здоровими та красивими, але часто натикаються на недостовірну інформацію в Інтернеті, нажаль, в наш час це дуже серйозна проблема, яка масово розповсюджується. В такій ситуації на допомогу приходимо ми.

Ecomolfa – це не блогова сторінка про здоровий спосіб життя, де ви просто можете знайти цікаву та корисну інформацію. Це саме платформа, яка включає в себе навчання, блоги та спілкування. Саме тут ви можете поговорити з кращими спеціалістами cвіту. Адже наша мета – це не тільки об’єднання професіоналів, а й залучення початківців, які з часом досягнуть більшого. Це платформа, де ви можете обмінятися досвідом. Ми приділяємо велику увагу на поширювання знань.

Ми – незалежна некомерційна асоціація міжнародного рівня. Займаємося популяризацією здорового способу життя. Ecomolfa об’єднала в собі членів організації, регіональні відділення, корпорації та спеціалістів по всьому світу.

Наша платформа дає доступ до корисних ресурсів, методів, знань та інструментів, які допоможуть вам досягти мети. Тут ви знайдете багато цікавого про фітнес і спорт, красу вашої шкіри, йогу та правильне харчування. Дізнаєтеся більше про чоловіче та жіноче здоров’я. І це ще не все.

Якщо ви шукаєте нові можливості, або навпаки, хочете поділитися знаннями, то вам до нас!

Наша команда

Казимир
Косидор

співзасновник

Марта
Зданевич

співзасновник

Ярослав
Сосновскій

дизайн консультант

Олена
Галинкина-Кравченко

перекладач

Testimonial

Our clients valuable comments

FAQ

Часті запитання

  • Які переваги зареєстровано користувача ?

    Усі зареєстровані користувачі отримують ряд переваг, це зокрема  доступ до дискусій та можливість задавати питання нашим експертам. Зареєстровані користувачі також в першу чергу отримують інформування про події які організовує Ecomolfa.

  • Чи можу я публікувати свої дописи ?
  • Як мені приєднатися в якості експерта до спільноти ?
Cron Job Starts