fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Зранку випив - весь день нанівець: 3 способи уникнути денного похмілля

Зранку випив - весь день нанівець: 3 способи уникнути денного похмілля Зранку випив - весь день нанівець: 3 способи уникнути денного похмілля

Використовуйте особливий посуд, мішайте алкоголь з овочами та льодом, контролюйте кількість - і все обійдеться. Повинно, у всякому разі.

Ми не будемо запитувати, що раптом змушує вас почати свій день з міцних напоїв - зустріч з діловими партнерами, нічна сварка з дівчиною, святкування випускного в дитячому саду у дитини або молодечий ранок перед весіллям кращого друга. Зрештою, ви доросла людина і самі вирішуєте, коли віддаватися пороку. Але наш обов'язок попередити вас, що похмілля трапляється аж ніяк не тільки на ранок після відв'язної вечірки - цілком можливо, після ранково-денної випивки години до 4 дня ви перетворитеся на напів розібраний механізм, здатний тільки мичати і щохвилини бігати до кулера за водою. Мабуть, точніше всіх описав денне похмілля Ернест Хемінгуей: смерть після полудня. Так і назвали його улюблений коктейль з абсенту та шампанського, який, за спогадами письменника, допомагав йому вийти з тваринного стану після спонтанних ранкових пиятик. Ми, звичайно, не станемо радити вам цей спосіб прийти в себе, але готові запропонувати три інших, які допоможуть вам не опуститися на похмільне дно ближче до вечора.

Вибирайте правильний келих

Для початку намотайте собі на вус, що рішення проблеми похмілля не слід шукати на дні чарки. Воно полягає в самій склянці. Нещодавно проведене в Брістольському університеті дослідження показало, що люди, які п'ють пиво з келиха з прямими стінками, випивають півлітри на 1,2 хвилини повільніше тих, хто вважає за краще бокасті пивні келихи з округленими стінками.

Ще краще допомагають склянки з поділками на стінках: як показало те ж дослідження, позначки в чверть, половину і три чверті склянки змушують ваш мозок контролювати кількість випитого і уповільнити процес, щоб організм хоч якось встигав переробляти алкоголь який надходить. Але одним лише уповільненням темпів вживання не обійтися.

Почніть з «Кривавої Мері»

Доводиться випивати з раннього ранку? За порадою бристольских вчених, перш ніж налягати на інші напої, замовте «Криваву Мері». Вхідні до складу цього коктейлю селера і томатний сік допоможуть вам уповільнити процес зневоднення організму.

Розтопіть лід

Якщо ви п'єте коктейлі або міцні напої з льодом, дочекайтеся, доки його кубики повністю розтануть. Так ви знизите концентрацію алкоголю в келиху, збільшивши кількість його вмісту. І, знову ж таки, зробите спробу знизити енерговитрати від зневоднення.

Сам собі сажотрус: як очистити організм від наслід...
7 видів легального допінгу для бадьорості тіла та ...

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts