fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Здорові продукти: що сприяє набору ваги?

Здорові продукти: що сприяє набору ваги?

​Ти їси виключно здорову їжу, але відзначаєш, що почала набирати вагу. Можливо, причиною тому висококалорійні інгредієнти твоїх здорових перекусів. Давай розберемося, які здорові продукти можуть стати причиною появи зайвої ваги.

Здорові коктейлі, вівсяні пластівці або сніданок з яєць, будь обережна з інгредієнтами, які ти в них додаєш. Такі калорійні продукти, як горіхи, горіхове масло, сушені фрукти, авокадо і сир можуть стати причиною появи зайвих сантиметрів на талії. Однак це не означає, що ці продукти потрібно виключити зі свого раціону, просто відстежуй кількість їх кількість і калорійність.

Приміром, щоб знизити калорійність коктейлів, додавай у них воду, а не молоко і більше зелені замість фруктів.

Ти не використовуєш кухонні ваги, мірні чашки і ложки

Вранці, коли ти поспішаєш, тарілка вівсяних пластівців здається відмінним варіантом. Це здоровий і швидкий сніданок. Однак якщо ти, замість того, щоб використовувати кухонні ваги будеш користуватися окоміром, похапцем ти можеш поглинути в три рази більше рекомендованої порції. З цієї причини слід привчити себе постійно користуватися кухонними вагами, мірними чашками і ложками, так ти точно будеш знати, скільки калорій ти споживаєш.

Ти вважаєш, що "здорова " випічка не зашкодить фігурі

Ти любиш домашню випічку і часто готуєш кекси, булочки, млинці і при цьому замінюєш цукор банановим пюре ? Це не означає, що така випічка буде менш калорійною, говорить відомий американський шеф -кухар Джулія Чайлд, тому навіть такий десерт повинен залишатися десертом, а не бути основною стравою, навіть як сніданок.

Як діагностувати стан здоров’я за кольором язика
Профілактичний прийом вітаміну D не запобігає осте...

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts