fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Зброя оптимістів: чому корисно посміхатися

Зброя оптимістів: чому корисно посміхатися Зброя оптимістів: чому корисно посміхатися

Лише науково доведені факти.

Посмішка, навіть без явної причини, сама здатна спровокувати приплив позитивних емоцій - а заодно заспокоїти нерви, вилікувати хвороби, зміцнити взаємовідносини й продовжити життя. Ось на що здатна ця потужна «зброя».

Посмішка має омолоджуючий ефект

Звичка часто посміхатися не змінить рік народження в паспорті, але вона точно здатна вплинути на сприйняття вас оточуючими людьми. За статистикою, діти посміхаються в середньому до 400 разів на день, дорослі - 25 разів, а завзяті оптимісти - близько 45 разів.

В Університеті Міссурі в Канзас-Сіті (США) провели дослідження: показали групі студентів 960 фотографій людей і запропонували визначити на око їх вік. Ті, хто посміхався на знімках, значно частіше були охарактеризовані як «молоді», ніж ті, хто дивився в камеру з нейтральним або сумним виразом обличчя.

Посмішка протидіє стресу

М'язова дія, яку виконує людина, щоб посміхнутися, стимулює певні ділянки головного мозку - вони провокують вироблення цілого ряду «гормонів щастя», в тому числі дофаміну і серотоніну. Така хімічна реакція організму допомагає йому боротися зі стресом, вказують вчені з Університету Канзасу.

Люди, які навмисно посміхаються частіше протягом дня, стають менш агресивними і більш задоволеними своїм життям, у них знижується ризик виникнення депресивних станів.

Посмішка робить вас більш привабливими

«Кращий макіяж дівчини - це її посмішка», - говорила Мерилін Монро. Науковий центр Mars Wrigley Confectionery у Великобританії вирішив перевірити це твердження: він попросив більше тисячі респондентів оцінити привабливість людей на фотографіях.

З'ясувалося, що 66% чоловіків і 73% жінок вважають посмішку більш важливим атрибутом привабливого обличчя, ніж макіяж. Вони називали симпатичними або красивими тих моделей на знімках, які посміхалися, і відсіювали тих, хто був нафарбований, але зберігав серйозність.

Посмішка - шлях до успіху

Усміхнені люди легко завойовують довіру і сприймаються оточуючими як товариські, щирі і компетентні люди. Ці важливі якості допомагають у професійному житті: вони підвищують ймовірність благополучного результату переговорів, шанси на працевлаштування і просування по службі.

До того ж посмішка приносить справжній заробіток. Ще в 1978 році дослідження американських вчених підтвердило, що широко усміхненим офіціантам залишають в середньому втричі більше чайових, ніж тим, хто поводиться привітно, але посміхається лише кінчиками губ.

Посмішка - секрет здоров'я

Лікар Вільям Штрейн з Університету Альберти в Канаді приписує усмішці здатність нормалізувати артеріальний тиск і прискорювати загоєння тканин при пошкодженнях. Індійський фізіотерапевт Мадан Катарія навіть розробив спеціальну методику «сміхотерапії»: він рекомендує посміхатися і сміятися щодня по 15-20 хвилин - і тоді з хворобами можна буде попрощатися.

Джерело: https://yogajournal.ru

3 ранкових аюрведичні ритуали
Чи варто переплачувати за органічне молоко?
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts