fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Якщо ви вважаєте, що з вами щось не так...

Якщо ви вважаєте, що з вами щось не так... Якщо ви вважаєте, що з вами щось не так...

Основна причина страждань багатьох з нас - це віра в те, що з нами щось не так. Кабінети психіатрів і терапевтів заповнені людьми, які несуть це помилкове переконання, яке найчастіше випливає з травматичних або болісних переживань з дитинства, або навіть через людей, які говорять нам про це напряму.

Іноді ми виходили з цього припущення, тому що з нами погано поводилися в дитинстві та/або ми не могли задовольнити наші фізичні чи емоційні потреби. Можливо, нас називали егоїстами чи поганими, бо ми "занадто багато просили", або нам казали, що ми не можемо отримати те, що хотіли, тому що "не заслужили цього".

Можливо, ми звинувачували себе в сварці та/або розлученні наших батьків або в проблемах, які відбувалися в нашій родині, тому що вважали, що це наша провина.

Наші маленькі розуми робили висновки, і для декого з нас відмова від себе стала рішенням. Ми зробили це, тому що вважали, що з нами щось не так - вітаємо придушення, доставляємо задоволення людям, і прагнемо бути "хорошим маленьким хлопчиком чи дівчинкою".

Без усвідомлення ми намагалися бути тими та робити те, чого від нас хотіли інші, щоб вони любили та приймали нас. Роблячи це, ми приховали нашу правду. Ми також дійшли висновку, що відчувати те, що ми відчуваємо, - це недобре, тому ми намагалися придушити свої емоції, особливо ті, які здавалися забороненими, наприклад гнів або смуток.

Все це відключило нас від нашої справжності. Багато з нас все життя живуть відповідно до того, як говорили нам жити інші, що так має бути, та ми ніколи не буваємо по-справжньому щасливими.

Оскільки ми вважали неправильним залишатися самими собою, деякі з нас створювали такі симптоми, як залежність, депресія, розлади харчової поведінки, стурбованість або навіть захворювання в організмі.

Тепер у нас є більше причин вважати, що ми "погані" чи "не праві", тому що ми можемо думати, що наявність цих симптомів підтверджує це. Раді вітати ще більше ненависті до себе - тепер ми живемо у великій внутрішній дискусії. Це стає безвихідною ситуацією, і ми відчайдушно намагаємося втекти від дійсності та/або створюємо механізми заціпеніння/виживання.

Ми думаємо: "Я можу показати лише хороше в мені", - "хороше" відповідно до правил нашої родини та суспільства і "Я не можу показати погане в мені", що є лише частинками нас, але були неприйнятними для нашої родини чи суспільства. Роблячи так, ми ніколи не знаходимо внутрішнього спокою; замість цього ми стаємо фрагментованими істотами.

Вітаємо сором і тінь, що "ховаються". Що це? Тіньове приховування - це заперечення або зречення від тих частин самих себе, які нам не дозволено бачити; ми заштовхали їх в наші тіні та помістили в нашу "клітку заборон".

Більшість людей думають, що наші тіні несуть в собі нашу глибоку образу та біль, і це можливо, але в наших тінях також знаходиться наша справжність, наша привабливість, наші природні дари, таланти та здібності, наша творчість і наші найвеличніші якості.

Так як же ідея про те, що з нами щось не так, впливає на наше життя? Якщо ми будемо дотримуватися цього в якості основного переконання, ми можемо створити такі симптоми, як саботаж, занепокоєння, безпорадність, безнадійність й інші симптоми, про які я згадував вище.

Ми фільтруємо своє сприйняття і точки зору через те, як ми ставимося до себе, та дозволяємо цьому почуттю створювати нашу реальність.

Ми можемо заперечувати наші справжні бажання і те, що дійсно робить нас щасливими. Іноді ми робимо це несвідомо; однак це проявляється в відкладанні та/або саботуванні чи в заяві про те, що ми не знаємо, що нам подобається і як розважитися і пограти, - тому що ми вважаємо, що це неправильно.

Нам може бути важко говорити правду та запитувати, що нам потрібно у відносинах; ми стали істотами, які приносять задоволення людям, тому що ми дізналися, що нам необхідно відмовитися від себе, щоб бути прийнятими та бути "хорошою людиною".

Ми можемо спробувати придушити, заперечити чи втекти від негативних, сумних або неприйнятних почуттів, тому що нам сказали, що ми погані чи неправильні через те, що відчуваємо те, що ми відчуваємо.

Якщо в нашій системі присутній сором, ми ніколи не відчуємо себе досить хорошою людиною. Ми можемо навіть відчути себе невдахами чи, можливо, надмірно компенсувати, намагаючись довести, що ми досить хороші завдяки успіху, славі та накопиченню, але глибоко всередині ми порожні та нещасні.

Просто, до вашого відома, в цьому немає нічого поганого; нам потрібно звертати увагу на енергію, що стоїть за тим, що ми робимо.

Існує багато способів, через які ця хибна ідея проявляється, особливо в енергії страху та сумніву.

Таким чином, ось трохи про те, яким було для мене хибне уявлення про те, що зі мною щось не так. Це переконання було створено з повідомлень, які я отримав і зробив висновки, коли був маленькою істотою; мені постійно говорили, що я був неправим, товстим, потворним, дурним, егоїстичним і що я занадто багато чого просив.

З найбільш ранніх спогадів я багато їв; їжа втішала та підбадьорювала мене. Це дало мені можливість зосередити свою енергію, заглушити болісні відчуття і захистити себе в середовищі, де мене не прийняли.

Потім, коли мені було тринадцять, мій лікар порадив мені сісти на дієту, а в п'ятнадцять років у мене була анорексія, яка змусила мене почуватися ще більш неправильно та погано.

Анорексія була симптомом, що виникає з відчуття і віри в те, що я був негідним, поганим і неправильним і що мені потрібно позбавити себе цього, щоб мене прийняли і полюбили. Досить дивно, так?

Більшість людей не розуміють, що анорексія - це не тільки голодування організму, але і голодування від самого життя. Це самозречення, самозабуття і зловживання собою, протилежність самоповазі та самолюбству.

Я прийняв на себе те, як ставилися до мене батьки, та став собі поганим батьком. Я щодня лаяв себе негативним внутрішнім діалогом, порізав собі зап'ястя і лице, переїдав, морив себе голодом і нав'язливо тренувався. Я також був в депресії і тривозі та приймав снодійне, щоб проспати весь день.

Я був рабом цього способу життя, виходячи з переконання, що зі мною щось не так, і, якщо піти ще глибше, я був поганим і неправим.

Я позбавив себе всього, а не тільки їжі. Я не дозволяв собі зближуватися з іншими чи купувати собі що-небудь; по суті, я кожного дня жив у нестачі, обмеженнях і страхах. Якщо я заробляв гроші, вони всі повинні були відійти до банку, і я дуже багато працював, щоб довести, що я "хороший хлопчик". Я потрапляв в небезпечні ситуації, наприклад, гуляв наодинці небезпечними місцями вночі, та залишався в агресивних відносинах, бо не цінував себе та своє життя.

Я жив у трансі, й ніхто не міг допомогти мені змінитися. Навіть після того, як я входив і виходив із численної кількості лікарень і лікувальних центрів і відвідував терапевтів більше двадцяти трьох років, я все ще жив в умовах внутрішньої війни. Я міцно тримався за шкідливий спосіб життя, тому що вважав, що заслуговую такого ставлення; так я навчився долати перешкоди та виживати.

Отже, як зрештою все змінилося? Як я опинився там, де я зараз? Я нарешті взяв своє зцілення в свої руки та опинився на духовному шляху. Тільки коли всі відмовилися від мене, і стан мого організму дійсно почав погіршуватися, я вирішив навчитися приймати себе, поважати себе та любити себе.

Це було випробуванням. Я прочитав багато книжок з саморозвитку, але більшість з них працювали тільки на свідомому рівні. Це було схоже на те, як ніби-то я боровся зі своєю біологією, свідомо намагався змінитися, але моя енергія говорила, що способу немає.

Я не відчував себе комфортно, залишаючись вірним собі та живучи в своєму тілі, доки не звернувся до першопричини - доки не зрозумів, чому я несу цю енергію всередині себе.

Наблизившись до першопричини - того, що сталося, коли я був молодшим - я встановив контакт зі своєю внутрішньою дитиною, яка дійсно страждала та благала про любов.

Милий маленький хлопчик був так наляканий та не відчував себе в безпеці, тому що ніхто ніколи не втішав його та не давав зрозуміти, що з ним все гаразд. Він хотів і повинен був знати, що він не поганий чи неправильний, і що було б нормальним вийти та погратися; що тепер його люблять, приймають, цінують і він у безпеці.

Він був дуже ображеним і розлюченим, і йому знадобився час, щоб довіритися мені. Проте я залишився з цим, і поступово почав відчувати внутрішній спокій через самолюбство та самоприйняття.

Що, якщо замість того, щоб давати ліки тому, хто дійсно їх не потребує, ми дамо йому рецепт, що з ним все гаразд?

Що, якби ми допомогли їм позбутися від шарів зумовленості, допомогли їм зцілити їх травми та невирішені проблеми та дали їм дозвіл любити та поважати себе й прийняти свою справжність?

Що, якби ми перестали судити себе та вважати себе поганими чи неправильними за те, ким ми є, і замість цього любили та беззаперечно приймали себе - особливо ті частини, які не були прийняті/не приймаються нашою родиною і/чи суспільством?

Що, якби ми побачили наш сором, невпевненість і страх бути помітними як частини нас самих, що просять співчуття, прощення, беззаперечного прийняття і любові?

Що, якби ми побачили свої "недоліки" як прекрасні та цінні аспекти самих себе та почали знаходити схвалення для тих частин нас самих, які не були прийняті суспільством?

Що, якби ми перейшли від самооцінки до самоспівчуття і самолюбства та дозволили собі відчувати те, що ми відчуваємо?

Що, якби ми подружилися самі з собою, щоб відчувати себе комфортно протягом дня? Значить, ми більше не так старалися бути кимось прийнятними, а замість цього текли серцем і душею?

Що, якщо ми змінимо щось в собі та в своєму житті, тому що це акт любові до себе - ми стали краще, тому що хочемо, а не тому, що нам необхідно, щоб нас приймали та любили інші?

Якщо ми вкладемося в роботу, сподіваюся, настане час, коли ми побачимо, що нам більше не потрібно "виправлятися" і вести себе певним чином, щоб нас прийняли інші. Замість цього ми дозволяємо собі бути такими, якими ми є, ми любимо та приймаємо себе беззаперечно і змінюємося, тільки якщо хочемо, а не тому, що вважаємо, що з нами щось не так. Тому що цього немає. І ніколи не було.

Ця 10-хвилинна послідовність занять йогою - ідеаль...
11 креативних способів використовувати деко для бу...
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts