fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Якої тривалості сексу в середньому бажає жінка? Що нам говорить дослідження

Якої тривалості сексу в середньому бажає жінка Якої тривалості сексу в середньому бажає жінка

Іноді можна почути, як люди жартують про те, як довго хтось "протримається" в ліжку, зазвичай по відношенню до чоловіків. Але як довго секс "триває" для жінок - складне питання, тому що воно змішує воєдино безліч припущень про те, які дії пов'язані зі статевим актом, наскільки важливі оргазми і як насправді працюють жіночі оргазми.

Як довго в середньому жінка витримує у ліжку

Дослідження 2020 року показало, що середній час, необхідний жінкам для досягнення оргазму під час сексу з чоловіками, становить 13,41 хвилини. Варто зазначити, що вони, як правило, вимагали сексуальної активності, крім простого вагінального статевого акту. Це говорить, що немає середнього проміжку часу, який жінка "витримує" в ліжку. У той час як у чоловіків зазвичай може бути лише один оргазм (співпадаючий з еякуляцією) за один сексуальний сеанс, у жінок рефрактерний період набагато коротший (він же період відновлення між оргазмами) і, отже, вони можуть мати кілька оргазмів за один сексуальний сеанс. Це означає, що секс у жінок може тривати до тих пір, доки обидві людини хочуть продовжувати займатися сексом.

Секс також не завжди повинен закінчуватися оргазмом. Досягнення оргазму під час сексу може приносити задоволення, але для повного сексуального досвіду взагалі не потрібно ніяких оргазмів, незважаючи на те, наскільки часто люди намагаються виміряти сексуальний досвід, грунтуючись на "завершенні" оргазму.

Те ж дослідження показало, що 17% жінок ніколи раніше не відчували оргазм.

Якої тривалості сексу бажають жінки

Немає встановленої тривалості того, як довго має тривати секс, щоб задовольнити жінок. Неофіційне опитування 3836 осіб показало, що жінки в середньому хочуть, щоб статевий акт тривав 25 хвилин і 51 секунду, хоча більшість їх контактів тривало від 16 до 17 хвилин.

Але, за словами сексопатологів, опитаних в дослідженні, опублікованому в журналі "Сексуальна медицина", ідеальна тривалість вагінального статевого акту становить від семи до 13 хвилин. Від однієї до двох хвилин "занадто мало", від трьох до семи хвилин "достатньо", а від 10 до 30 хвилин - "занадто довго". Проте, час від 3 до 13 хвилин вважається типовим.

Хоча опитування і дослідження - прекрасні ресурси, вони не говорять про загальний досвід. Кращий спосіб дізнатися, як довго жінка бажає, щоб тривав секс, - це запитати її самостійно.

Проблема дослідження сексуального досвіду жінок

У 1960 році Вільям Мастерс та Вірджинія Джонсон представили низку сексуальних реакцій людини після вивчення пар, що займаються сексом у лабораторних умовах. Ця модель описує чотири стадії сексуальної реакції - збудження, плато, оргазм та розв'язка, і стверджує, що секс щоразу дотримується цієї загальної послідовності.

На додаток до моделі сексуальної реакції Мастерс і Джонсон, у багатьох клінічних дослідженнях для визначення статі та вимірювання тривалості використовується час затримки інтравагінальної еякуляції (IELT) - момент, коли пеніс входить в піхву до моменту еякуляції у чоловіка. Після вивчення IELT результатів 500 пар одного дослідження 2005 року, стало відомо, що середня тривалість сексу становить 5,4 хвилини.

Але акцент на оргазмах і сексуальний досвід P-in-V означає, що ці опитування і дослідження обмежені настільки, наскільки вони корисні для розуміння всього обсягу сексуального досвіду. Більшість жінок не можуть досягти оргазму тільки від статевого акту P-in-V. Таким чином, вимірювання сексу на основі тривалості статевого акту не дозволяє належним чином враховувати оргазми чи задоволення жінки.

"Ми робимо багато припущень і сорому навколо уявного стандарту," розповідає секс-терапевт Каміл Льюїс. Відображаючи дослідження, більшість із того, що зображують популярні ЗМІ, це "звичайний секс, який закінчується, коли чоловік еякулює, або це справді гарячий миттєвий сплеск, коли ви обидва досягаєте оргазму одночасно."

Багато людей вважають, що коли чоловік відчуває оргазм, весь сексуальний досвід закінчується. Це правило не тільки застаріле, але й неправильне. Коли ми припускаємо, що секс слідує заздалегідь заданому зразку, ми втрачаємо можливості, котрі має секс. Дослідження 2012 року показало, що пари, які включають сексуальні дії, відмінні від сексу P-in-V (обійми, поцілунки, погладжування і оральний секс), виявляють, що сексуальний акт триває довше.

Наша потреба встановити середній час тривалості сексу показує, як "дослідження Мастерс і Джонсон продовжує впливати на суспільство свідомо та підсвідомо" розповідає лікар і експерт із взаємин, доктор медицини Олександра Стоквелл.

Коли ви розширюєте визначення сексу, відкривається цілий світ сексуальних відчуттів.

Чому оргазми не є хорошим способом вимірювання тривалості сексу

Всупереч поширеній думці, скільки часу потрібно жінці до оргазму, це не формула, яку ви кладете в свій гаманець і носите з собою. Можливі способи, якими жінка може досягти оргазму (вагінальний, кліторальний і анальний), і кількість разів, коли жінка може відчувати оргазм, сильно різняться в залежності від жінки, про яку йде мова, того, яким типом сексуальних дій вона займається і наскільки зосереджений її партнер на її задоволенні.

Оскільки багато людей зосереджуються на статевому акті P-in-V як на "основному" статевому акті, це може чинити тиск на жінку, щоб вона відчула оргазм таким чином, не дивлячись на те, що це ненадійний спосіб змусити жінку досягти оргазму. Якщо жінка не досягає оргазму до того, як її партнер-чоловік, і сексуальний досвід різко припиняється, їй може бути соромно чи вона може звинувачувати себе. Віггінс розповідає, що багато її пацієнтів запитують: "Зі мною щось не так?" відповідно до норм, в які ми намагаємося вписатися.

Скільки часу потрібно жінці для досягнення оргазму, "пов'язано з її здатністю розслаблятися і отримувати, а також зі здатністю партнера звертати увагу та налагоджувати вивірений контакт", говорить Стоквелл. Немає нічого поганого в жінках, які відчувають проблеми з оргазмом, і жінках, яким потрібно більше часу для досягнення оргазму, не надто довго.

"Яким би не був досвід жінки, завжди є більше можливостей, - каже Стоквелл, - і де б ви не були, це нормально".

Що може вплинути на тривалість сексу?

Наше визначення сексу, а також такі фактори, як уподобання, обставини та здоров'я впливають на тривалість сексу. «Кожна піхва змінюється під час менструації, народження дитини та життя в цілому», - говорить Віггінс. Ви не можете припустити, що те, що спрацювало для вас минулого разу, з іншим партнером або 20 років тому, буде працювати кожного разу.

Це не погано. Це означає, що у вас є воля змінювати свою думку, міняти речі та постійно розвиватися як особистість і в рамках ваших відносин.

"Дуже важливо та дуже цінно знати ритм обох тіл", - говорить Стоквелл. Залишатися активним під час статевого акту та приділяти увагу своєму тілу й тілу партнера, тоді це приведе до більш повноцінного сексу.

Якщо ви бажаєте, щоб секс тривав довше чи проходив швидше, почніть діалог з партнером про те, як ви визначаєте секс і коли ви відчуваєте оргазм, «способом, який виходить з пошуку рішення», - рекомендує Віггінс. Відверте спілкування важливе, оскільки ви створюєте усвідомлений сексуальний досвід, яким обоє зможете насолодитися.

У міру того, як ви змінюєте своє уявлення про секс і переходите до сексуального досвіду, «знаючи, що для вас або вашого партнера немає нічого нестандартного, ви знову і знову визначаєте та перевизначаєте свій сексуальний досвід», - говорить Льюїс. Це коли ми з'ясовуємо, як довго ми хочемо, щоб тривав секс.

Підсумок

Секс для жінки може тривати стільки, скільки вона хоче, може і відчуває себе готовою. Льюїс рекомендує «дозволити собі проявити співчуття до дослідження». Кожна людина, кожні відносини і кожен сексуальний контакт індивідуальні.

Якщо вам цікаво, що змушує ваше тіло відчувати себе добре, крім сексу з партнером, спробуйте поекспериментувати з сольним задоволенням. Чим більше ви будете співзвучні зі своїм тілом і своєю сексуальністю, тим менше ви будете турбуватися про те, скільки часу у вас піде на це, і тим більше ви зможете насолодитися подорожжю в себе.

Секс не може тривати довго. Насправді цьому слову не місце в спальні. Секс - це час насолоджуватися собою чи своїм партнером, і скільки б часу це не зайняло, стільки часу це займе. Забудьте про обмеження у часі.

Медитація може бути корисною для вашого серця
3 щоденних практики, які допоможуть вам зарядитися...
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/