fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Якби всі носили маски, в наступні 3 місяці можна було б врятувати до 130 000 життів

Якби всі носили маски, в наступні 3 місяці можна було б врятувати до 130 000 життів Якби всі носили маски, в наступні 3 місяці можна було б врятувати до 130 000 життів

Експерти говорять, що носіння масок може знизити кількість випадків COVID-19 і кількість смертей.

  • Експерти говорять, що якби 95 відсотків людей носили маску, вона могла б врятувати майже 130 000 життів з сьогоднішнього дня до 1 березня.
  • Вони додають, що носіння масок може допомогти бізнесу залишатися відкритим, оскільки скорочується кількість випадків COVID-19.
  • У найближчих планах адміністрації Байдена - працювати з губернаторами та мерами, щоб спонукати людей по всій країні носити маски.

"Ми дійсно ведемо війну з цим вірусом ... Але у нас є секретна зброя - американський дух в кожному з вас. Так що, будь ласка - будьте Патріотами. Обмежте спілкування поза домом і одягніть маску."

Це прохання через Twitter зробив головний хірург США Джером М. Адамс, доктор медицини, магістр охорони здоров'я, оскільки пандемія COVID-19 наростає безпрецедентно.

Станом на середу понад 250 000 чоловік в США померли від COVID-19. Більше 11 мільйонів чоловік дали позитивний результат на новий коронавірус SARS-CoV-2, який викликає захворювання.

За останній тиждень ми реєстрували в середньому понад 150 000 нових випадків на день.

Крім того, згідно з новим прогнозом Інституту показників і оцінки здоров'я (IHME) Вашингтонського університету, число загиблих від COVID-19 може перевищити 438000 до 1 березня, якщо поточні тенденції збережуться.

Однак вчені IHME відзначають, що це число загиблих не є неминучим.

Вони говорять, що ми могли б врятувати майже 130 000 життів, якби 95 відсотків населення США носили маску.

Навіть якби лише 85 відсотків носили маску, можна було б уникнути майже 96 000 смертей.

Ще більше причин носити маску

Центри з контролю та профілактики захворювань (CDC) зазначають, що носіння маски захищає також і вас, а не лише людей навколо вас.

В оновленому науковому звіті, опублікованому минулого тижня, CDC зазначає, що підтвердив сім досліджень, які показують, що носіння маски також захищає людину, яка її носить.

У звіті говориться, що, одягнувши маску, ви також можете допомогти захистити економіку.
CDC заявляє, що аналіз даних показує - збільшення носіння масок всього на 15 відсотків може запобігти необхідності блокування та допомогти зменшити економічні збитки до 1 трильйона доларів.

Нове дослідження, опубліковане в журналі "Aerosol Science and Technology", передбачає, що проста тканинна маска може бути досить ефективною.

Дослідники Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі повідомили, що при кашлі частинки можуть потрапляти на відстань більше 2 метрів без будь-якого прикриття обличчя. Але двошарова тканинна маска зменшила кількість частинок кашлю на 77 відсотків.

"Насправді це більше, ніж я очікував до початку експерименту, і це гарні новини," - говорить Іфанг Чжу, доктор філософії, професор наук про охорону здоров'я навколишнього середовища в школі громадської охорони здоров'я Філдінг при Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі.

Вона сказала, що хірургічні маски, які можна придбати в аптеці, працюють ще краще.

"Одноразові маски, які ми тестували, насправді дуже ефективні. Вони можуть запропонувати приблизно 90-відсоткове зменшення часток," - говорить Чжу.

Але вона сказала, що маски для обличчя мало захищають.

"Крапельки аерозолю просто циркулюють навколо щілин і дуже легко транспортуються," - говорить Чжу.

Люди й досі не носять маски

Незважаючи на дослідження, попередження і навіть приписи, люди в Сполучених Штатах, як і раніше не носять масок в кількості, необхідній для стримування коронавірусу та порятунку життів.

За оцінками дослідників IHME, використання масок в країні як і раніше становить близько 67 відсотків.

Носіння масок стало справою політики, а не науки. Ті, хто виступають проти, вп'ялися їм в п'ятки.

Лікар Вільям Шаффнер, експерт з інфекційних захворювань і професор медичного факультету Університету Вандербільта в Теннессі, говорить, що це не дивно.

"Під час вакцинних воєн психологи вчили нас, що це абсолютно нормальна реакція людини," говорить він. "Коли люди дуже твердо дотримуються своїх переконань, вони подвоюють свою віру. Ви приймаєте захисне положення, і це те, що ми бачимо, що відбувається по всій країні."

Шаффнер говорить, що створення національного підходу, заснованого на науці та охороні здоров'я, буде складним завданням.

"Це буде схоже на поворот горезвісного океанського лайнера. Це вимагатиме наполегливості та буде йти дуже-дуже повільно," стверджує він.

"Інші країни зробили це. Нова Зеландія, Австралія, Японія, Південна Корея і Китай зробили це," зазначив Шаффнер. "Тепер вони підраховують кількість нових випадків зараження COVID на пальцях своїх рук в цій величезній країні. Це можна зробити."

"Ми просто повинні продовжувати доносити до громадськості правильне повідомлення про те, що кожен має внести свій вклад," - додає Чжу.

"Ми всі в цьому разом. У нашій країні знадобиться лідерство та рольове моделювання, щоб донести інформацію до людей," говорить вона.  

Наступні кроки

Обраний президент Джо Байден і обраний віце-президент Камала Харріс носять маски та заохочують їх використання.

Нова адміністрація заявляє, що боротьба з пандемією є головним пріоритетом, і створила робочу групу по COVID-19 з 13 осіб.

Під час кампанії Байден закликав до введення національного мандату на маски, але експерти говорять, що це неможливо.

Замість цього на своїй веб-сторінці COVID-19 перехідна група заявляє, що її мета полягає в тому, щоб "реалізувати мандати масок по всій країні, працюючи з губернаторами та мерами та пропонуючи американцям робити те, що вони вміють найкраще: діяти під час кризи".

Нинішній сплеск спонукав деяких республіканських губернаторів відмовитися від підтримки президента Трампа та змінити свою позицію щодо масок.

Минулого тижня губернатор Юти Гері Герберт видав мандат на використання маски.

У п'ятницю губернатор Північної Дакоти Дуг Бургам наказав жителям носити маску як в приміщенні, так і на вулиці, якщо вони не можуть фізично дистанціюватися.

У минулі вихідні губернатор Західної Вірджинії Джим Джастіс наказав жителям носити маски в громадських приміщеннях.

У Пенсільванії вже є мандат на використання масок, але після недавнього різкого зростання приблизно 5000 нових випадків COVID-19 в день губернатор Том Вольф, демократ, посилює правила.

Нові обмеження включають навіть носіння маски у власному домі, якщо у вас є люди, які не є членами вашої родини.

Найкорисніші кулінарні олії для схуднення та спосо...
Як правильно прати ковдру - адже ви робите це недо...

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts