fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Яка з 6 форм очей у вас? Поради з макіяжу для кожної чудової форми

Поради з макіяжу для кожної чудової форми Поради з макіяжу для кожної чудової форми

Макіяж очей - один з найбільш вимогливих продуктів у вашій косметичці. Мало того, що для цього потрібна точність зсуву (рідка підводка для очей: більше нічого не говоріть), але це також вимагає цілеспрямованої техніки - в залежності від форми вашої повіки та структури кістки, можливо, вам доведеться використовувати щіточку для туші під дещо іншим кутом або оптимізувати тінь. Іншими словами, ключовим моментом може бути знання вашої форми очей.

Запитайте будь-якого візажиста: крім знання свого відтінку, розуміння форми власних очей дійсно може допомогти вам в досягненні кінцевої мети, якою б вона не була. Звичайно, макіяж не змінить контурів ваших очей (та й не повинен!), але ви можете використовувати тіні, підводки тощо, щоб підкреслити форму ваших очей. Не кажучи вже про те, що різні форми очей вимагають різних рухів для досягнення різного вигляду.

Тут ми попросили двох професійних візажистів поділитися їх найкращими порадами, щоб ви змогли успішно використовувати ваші продукти для макіяжу очей. Ці поради, звичайно ж, не є встановленими правилами - думайте про них скоріше як про пробні камені, які підкреслюють структуру ваших очей і змушують їх виділятися.

Як визначити форму ваших очей

Перш ніж заглиблюватися в поради з макіяжу, корисно дізнатися, з якою формою ви маєте справу. Це ні в якому разі не жорсткий набір категорій, але є кілька рекомендацій, які допоможуть зрозуміти, яка у вас форма очей. Беріть ваше дзеркало, й зазирніть ниже: 

  • Круглі очі: "Зазвичай в них багато простору," - зазначає знаменитий візажист Ей Джей Крімсон. Корисний тест - чи бачите ви білий колір навколо верхньої або нижньої частини райдужної оболонки, дивлячись прямо в дзеркало.
  • Монолідні очі: З монолідними очима зазвичай немає видимої складки під надбрівною дугою. Ось чому це зветься "монолід": Це виглядає, як ніби є повіка, яка простягається аж до брів.
  • Опущені очі: Як випливає з назви, опущені очі, як правило, дивляться вниз в зовнішніх куточках. Однак, це не завжди так очевидно, тому ось корисна порада: Намалюйте пряму, горизонтальну лінію через ваші очі (або на дзеркалі, або на фотографії крупним планом). Якщо ваші зовнішні куточки нахилені нижче лінії, швидше за все, у вас опущені очі.
  • Припідняті очі: В якості альтернативи, якщо ваші зовнішні куточки спрямовані вгору, у вас, ймовірно, припідняті очі. Використовуйте той же трюк, що і вище, щоб визначити ваші.
  • Очі з капюшоном: Якщо ваша шкіра складається від надбрівної кістки над лінією вій, швидше за все, у вас очі з капюшоном. Також може бути дещо складно знайти природну складку (особливо з закритими очима). У декого капюшон більший, ніж у інших, або з-за генетики, або через природне складання шкіри з віком.
  • Мигдалевидні очі: Зазвичай для мигдалевидних очей райдужна оболонка торкається як верхньої, так і нижньої ватерлінії (це означає, що ви не бачите білого). Куточки можуть бути дещо припіднятими, повторюючи форму мигдалю.

На цьому давайте перейдемо до порад з макіяжу. Знову ж таки, це ні в якому разі не жорсткі рекомендації (у макіяжу немає правил, тому не бійтеся запаморочити голову), але у експертів є своя частка прийомів, аби покращити очі. Але знову ж таки, давайте прояснимо: будь-який тип "очей" може спробувати будь-який вид макіяжу та повеселитися з ним. Ці пропозиції (які слід сприймати саме так) покликані допомогти вам покращити вашу природну красу.

Круглі очі

Щоб подовжити круглі очі, Крімсон рекомендує відводити тіні тільки від зовнішніх куточків. "Це додасть їм трохи більше розмірності, більше глибини," - пояснює він. Олександра Комптон, візажист і менеджер по розробці продуктів в мережі магазинів чистої краси Credo, погоджується: якщо ви вирішите використовувати підводку, вона також рекомендує вирівняти верхню лінію вій по зовнішніх куточках.

Монолідні очі

Крімсон говорить, що ви можете створити душне димчате око: "Пройдіться над складкою і просто створіть з нею свій власний пейзаж." Іншими словами, торкнувшись тіні, створіть власну складку, розтушовуючи темніший матовий пігмент. Або ви завжди можете розширити тінь аж до брів (у макіяжі немає правил, пам'ятаєте?). "Ви можете робити все, що бажаєте, і це завжди буде виглядати відмінно," - додає Крімсон.

Опущені очі

"Ідеальна форма для жорстокого котячого ока," зазначає Комптон, оскільки це дозволить їм трішки піднятися. М'яко проведіть уздовж верхньої лінії вій, поки не дійдете до зовнішнього куточка, потім вирівняйте і розтягніть, щоб створити форму котячого ока. Однак, якщо лайнер не для вас, ви можете створити такий же, більш тонкий ефект за допомогою тіні: Крімсон пропонує взяти тіні для повік, розтушувати їх за зовнішній куточок і загострити його ватним тампоном або косметичною губкою. "Це додасть більше підйому та форми оку," - говорить він.

Припідняті очі

Ця форма очей має природний "крилатий" вид в куточках, тому слідування вздовж природної лінії вій може допомогти посилити її. Комптон також любить м'яке "димчате око" на припіднятих очах: "Нанесіть легкий матовий відтінок від внутрішнього куточка та зупиніться над зіницею ока," - говорить вона. "Нанесіть середньо-матовий відтінок на половину повіки, що залишилася, та розтушуйте для отримання м'якого димчастого ефекту."

Очі з "капюшоном"

Якщо наприкінці дня ви постійно виявляєте, що підводка та туш переносяться на надбрівну кістку, то стійкий макіяж - ваш найкращий друг. Крімсон також пропонує використовувати природну димність: "Проведіть лінію всередині ободу та дозвольте їй розмазатись і вилізти за краї," - говорить він.

Комптон також пропонує створення вашої власної складки: нанісши легкий матовий або мерехтливий відтінок на всю повіку, "намалюйте контур з середньо-матовим відтінком в складці та розтушуйте у напрямку до надбрівної кістки."

Мигдалевидні очі

Щоб вони стали яскравими, Комптон пропонує навести верхню лінію вій тінню або лайнером. "Це відкриє ваші очі та змусить їх здаватися більшими та яскравішими," - говорить вона. "Потім додайте трішки блиску в центр повіки."

Універсальні поради для будь-якої форми очей

Незалежно від форми ваших очей, є кілька порад з макіяжу, які підкреслять будь-який контур повік. Догми макіяжу очей, якщо хочете. Ось що пропонує Комптон:

  • "Пам'ятайте, що світлі відтінки тіней для повік скрасять і виділять область, в той час як темні відтінки будуть визначати та віддаляти область," - зазначає вона. Це важливо мати на увазі, якщо ви намагаєтеся створити чіткість (наприклад, для круглих очей), а не розширювати простір (наприклад, для очей з капюшоном).
  • Щоб відкрити очі, щільно обведіть ватерлінію підводкою тілесного кольору. За словами Комптон, це змусить будь-яку форму очей здаватися більшими та яскравішими.
  • "Накрутіть вії перед нанесенням туші для очей," - зазначає вона. Особливо для опущених очей, так як ці вії мають тенденцію опускатися без правильного завитка.

Висновок

Давайте прояснимо: Ви можете грати з макіяжем очей як бажаєте (і створити приголомшливий такт, незалежно від форми ваших очей). Проте, візажисти за довгі роки накопичили кілька прийомів, щоб кожен виглядав якнайкраще та найяскравіше. Немає жодної форми очей, яка була б кращою за інші - мова йде лише про визначення вашої та освоєнні методів для мрійливого комбінування.

7 способів перестати переїдати раз і назавжди
7 ранкових практик усвідомленості, які допоможуть ...
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts