fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Як знизити холестерин?

Як знизити холестерин? Як знизити холестерин?

Кожна клітина в нашому організмі містить його. Він нам потрібен, але його надлишок накопичується в судинах, змушує їх звужуватися і може призвести до серцево-судинних захворювань. Як уникнути проблем із надлишком холестерину? Як знизити холестерин?

Дієта

Продукти, які знижують рівень поганого холестерину (ЛПНЩ) та підвищують хороший (ЛПВЩ), можна знайти в кожному продуктовому магазині. Завдяки їм наш організм буде функціонувати правильно та гармонійно. Вони допоможуть нам компенсувати рівень холестерину:
необхідні ненасичені жирні кислоти. Давайте пошукаємо їх в рапсовій олії, морській рибі, в риб'ячому жирі. Також ми можемо знайти їх в мигдалі, грецьких горіхах, фундуці та фісташках;
волокна, особливо водорозчинні волокна. Ми знаходимо їх в овочах і фруктах (в основному в моркві та яблуках) і в зернових продуктах (переважно в цільнозерновому хлібі та вівсянці);
лецитин. Давайте шукатимемо його насамперед у насінні бобових (найбільше - у сої, зеленому горошку, стручкових бобах) та в яйцях (не потрібно виключати їх із меню).

Спорт

Спорт також діє як ліки, він стимулює кровообіг, який транспортує холестерин до тканин. Під час фізичного навантаження наш організм використовує більше поживних речовин. Ризик появи відкладень у ваших венах знижується. Тож давайте практикувати. Необхідний мінімум - три рази на тиждень протягом півгодини. Оптимальна доза - п'ять разів на тиждень. Протягом цих півгодини ми можемо їздити на велосипеді, бігати чи танцювати.

Давайте також спробуємо вести здоровий спосіб життя. Зайвий алкоголь не рекомендується (келих червоного вина нам не зашкодить) і палити сигарети також небажано. Їжте якомога менше солодощів (не частіше, ніж раз на тиждень). Цукор викликає збільшення поганого холестерину. Контролюйте свою вагу. Перевіряйте свій ІМТ раз на півроку. Вимірявши його та інтерпретувавши результати, використовуючи калькулятори на веб-сайтах. Пам'ятайте, що дуже часто надлишок кілограмів дорівнює надмірному рівню поганого холестерину.

10-денний неврологічний план перезавантаження
Чи можуть профілактичні обстеження врятувати наше ...

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/