fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Як здоров'я мітохондрій може сприяти відчуттю втоми та добавка вам в поміч

Як здоров'я мітохондрій може сприяти відчуттю втоми та добавка вам в поміч Як здоров'я мітохондрій може сприяти відчуттю втоми та добавка вам в поміч

Для роками виснажених людей, пошук відповідей на запитання "Чому я настільки виснажений?" стає практично постійною роботою. Проблема в тому, що існує великий список причин, через які ви можете відчувати втому, та багато з них можуть виникати одночасно.

Існують більш очевидні причини, пов'язані із способом життя, такі як нерегулярний відпочинок, пропуск тренувань та незбалансоване харчування. Є також тригери психічного здоров'я, такі як хронічний стрес і професійне вигорання. Існують основні проблеми зі здоров'ям і дефіцит різних вітамінів і мінералів (ось чому вам також слід відвідати лікаря, якщо ви виявите, що ваша втома стає проблемою).

Тоді є менш очевидні відповіді - наприклад, здоров'я ваших мітохондрій.

Як мітохондрії можуть бути причиною ваших вичерпаних енергетичних рівнів

Мітохондрії - це електростанція ваших клітин, вони забирають паливо та перетворюють його в енергію: ваші мітохондрії виробляють аденозинтрифосфат (АТФ). АТФ - основна енергетична валюта, яка підтримує функціонування вашого організму. І коли ваші мітохондрії ламаються, те ж саме відбувається і з виробництвом АТФ.

Виявляється, на здоров'я мітохондрій впливають кілька факторів: в першу чергу вік. Річ у тім, що коли ми старіємо, наш організм виробляє менше коферменту, званого нікотинамідаденіндинуклеотидом (НАД+). НАД+ - це кофермент, що зустрічається в природі в організмі, який грає життєво важливу роль в енергетичному обміні та підтримці належного функціонування клітин. Яким чином? НАД+ підтримує мітохондрії ваших клітин, завдяки чому вони можуть оптимально функціонувати та краще виробляти АТФ.

Як ми вже зазначали, рівні НАД+ також значно знижуються з віком, і ці рівні, що знижуються, очевидно, стимулюють процес старіння, а також виснаження рівнів енергії в міру старіння, що має сенс, якщо врахувати, що неефективні або пошкоджені мітохондрії, як вважається, сприяють низці вікових захворювань.

Що робити зі здоров'ям мітохондрій

Нікотинамід рибозид (НР) - це форма вітаміну B3, який при попаданні в організм перетворюється в НАД+. Фактично, два нещодавніх випробування на людях добавок, які містять НР, показали, що вони обидва ефективно підвищують рівень НАД+ в організмі. І це має безліч корисних для здоров'я властивостей, однією з яких є підвищення рівня енергії, починаючи з клітини. Це можна побачити в усьому: від поліпшення когнітивних функцій до здоров'я м'язів.

"Підвищення рівня НАД+ сприяє життєво важливого здоровому процесу старіння. Нікотинамід рибозид - неймовірно багатообіцяюча сполука," говорить лікар функціональної медицини Роберт Раунтрі, доктор медичних наук. Насправді, дослідження показали, та клінічно доведено, що НР підвищує рівень НАД+ а, отже, природним чином омолоджує ці клітини.

Прийом щоденних добавок, таких як NR+ від Mindbodygreen, безумовно, є простим та ефективним способом зробити це, ви також можете додатково оптимізувати функціонування своїх мітохондрій за допомогою правильних звичок, таких як фізичні вправи та дієта.

Висновок

Є багато причин, через які ви можете відчувати себе виснаженими - деякі більш очевидні, інші не беруться до уваги. Якщо ви відчуваєте себе більш виснаженими, особливо з віком, ви можете подумати про добавку, яка допоможе підтримати здоров'я мітохондрій, наприклад NR+ від Mindbodygreen.

Вагітність і ваші тренування: що дійсно потрібно з...
Чи варто спробувати кето-дієту?

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Олена Остапенко в Четвер, 10 червня 2021, 12:45

Яка дієта потрібна для здоров‘я мітохондрій?

0
Яка дієта потрібна для здоров‘я мітохондрій?

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts