fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Як впливає на організм вегетаріанське харчування

vegetarian-article-feature-pic3

Продукти харчування відіграють значну роль для здоров'я людини. Так, регулярне вживання м'яса та дефіцит в раціоні свіжих овочів, фруктів призводить не лише до надлишкової ваги, але й до захворювань серця, діабету, інсульту та інших проблем зі здоров'ям. Дієтологи медичного центру НоуХауМед наголошують: збалансоване харчування — повноцінний та простий спосіб профілактики багатьох захворювань. 

Основне правило збалансованої вегетаріанської дієти полягає в тому, що в раціоні має бути більше овочів та фруктів, в яких багато складних вуглеводів, антиоксидантів, а також мінімум холестерину та насичених жирів. Саме така дієта характерна мінімальною кількістю калорій та значною кількістю клітковини, що допомагає відновити обмін речовин та нормалізувати вагу.

Вегетаріанське харчування містить всі необхідні вітаміни, мікроелементи, загалом всі необхідні речовини для організму людини, особливо якщо дбало розплановано.

Центр здорового харчування в Британії склав перелік переваг та аргументів вегетаріанського раціону:
• Знижується ризик захворювань серця на 32%.
• Скорочується передчасна смертність на 12%.
• Більша кількість клітковини сприяє нормалізації рівня холестерину, а тому запобігає розвитку відповідних хвороб.
• Серед вегетаріанців майже відсутні люди, які страждають від гіпертонії, яка супроводжується розвитком серцево-судинних захворювань.
• Проблемне харчування в 30% випадках є причиною розвитку раку. Вегетаріанська дієта значно понижує розвиток всіх типів раку.
• Ризик розвитку цукрового діабету зводиться нанівець. А також контролюється рівень цукру при діабеті другого типу. Все це завдяки горіхам, соєвим продуктам, які багаті на повільно засвоювані вуглеводи й білки.
• Дослідження також довели взаємозв'язок вегетаріанства та профілактики остеопорозу (зниження щільності кісток).

Отож, вегетаріанське харчування, тобто вживання великої кількості овочів і фруктів особливо корисне для людини, зокрема для підтримки здоров'я та довголіття.

Йога врятує від раку грудей
Вагітним жінкам слід підвищувати рівень вітаміну D...
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts