fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Як стрес псує ваше волосся

Як стрес псує ваше волосся Як стрес псує ваше волосся

Якщо останнім часом ваше життя наповнене стресом, то ви, мабуть, помітили, що ваше волосся втратило блиск або що на щітці їх більше, ніж зазвичай. І вам це не здається. Стрес може нанести значний удар по красі і здоров'ю вашого волосся. Більше того, якщо волосся страждає від стресу, уявіть, скільки шкоди було завдано решті тіла!

Якщо ви помітили один з наступних симптомів чи більше, то вам слід серйозно контролювати свій рівень стресу.

Ваше волосся лякаюче випадає

Телогенна алопеція - медичне ім'я для випадіння волосся, викликане екстремальним стресом. Зміна роботи, пологи і навіть грип може бути достатньою причиною для випадіння волосся. Звичайно, волосся випадає у всіх, але скільки втраченого волосся - занадто багато? Якщо ви помічаєте волосся на щітці вдвічі більше, ніж звичайно,і це триває довше двох тижнів , причиною може бути стрес.

Іншим симптомом випадіння волосся внаслідок стресу є залисини розміром з монету. Кругова алопеція - це розлад, при якому імунна система атакує волосяні фолікули, і хоча його точні причини невідомі, стрес є відомим провокаційним фактором.

Відростити волосся практично неможливо

Дослідження цієї проблеми показали, що стрес призводить до переваги до нездорової їжі -якщо ви хоч раз заїдали важкий день контейнером морозива, то знаєте про це і без вчених. Але таке заїдання стресу може швидко стати звичкою і уповільнити ріст волосся. «Неправильне, нездорове харчування вводить організм в стан виживання, споживання енергії переходить у режим збереження, а зростання волосся припиняє існувати на порядку денному», - пояснює дерматолог Ліндсі Бордоне.

Лінія волосся починає повзти до маківки

Якщо ваш спосіб життя настільки навантажений, що часу ледве достатньо для чищення зубів, то хвіст може стати вашою постійною зачіскою. І якщо він занадто щільний, згодом можуть бути пошкоджені волосяні фолікули, перетягнуті як тятива. Не затягуйте хвіст занадто туго й неодмінно розпускайте волосся перед сном.

Ви буквально рвете на собі волосся

Близько 1% людей страждають від трихотілломанії - розлад, при якому людину тягне видирати власне волосся, найчастіше в стані тривоги. Це досить рідкісні випадки, але якщо ви помітили такі несвідомі дії за собою, зверніться до дерматолога або психіатра.

Якою б не була причина, не ігноруйте її

Якщо ви підозрюєте, що стрес пошкоджує волосся, запишіться на прийом до лікаря, щоб виключити небезпечні причини (наприклад, гормональні зміни та анемію). І зосередьтеся на методах зняття стресу - диво не станеться за один день, але іноді потрібно зробити перший крок. І чим швидше, тим краще.

Як схуднути в руках: 6 важливих фактів
Чи буває занадто багато пробіотиків?

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts