fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Як схуднути в руках: 6 важливих фактів

Як схуднути в руках: 6 важливих фактів Як схуднути в руках: 6 важливих фактів

Відразу розставимо крапки над i: ваші руки досконалі, як вони є. Але якщо вас мучать сумніви при виборі кофт з певними рукавами або пози для фотографії, ми знаємо, що вас хвилює. І хвилює це безліч жінок, у яких генетика розпорядилася запасати жир в руках. Спасибі предкам!

Більш того, жінки стикаються з цією проблемою набагато частіше, ніж чоловіки, оскільки жіночі гени наказують своєму тілу зберігати жир на стегнах, сідницях і руках.

Але не все втрачено. Якщо ви не проти схуднути в області рук, для початку дізнайтеся про ці факти.

Не фокусуйтеся тільки на цій області

На жаль, ми не можемо втратити вагу лише в одній вибраній області - правила генетики такі. Саме вона вирішує, де будуть організовані резерви жирових тканин (і звідки вони будуть взяті, якщо це необхідно, що може не збігатися з вашими бажаннями). Тому, якщо ви хочете, щоб ваші руки втрачали вагу, вам доведеться схуднути всюди.

Вам потрібні інтервальні тренування не менше 3 разів на тиждень

Інтервальні тренування - це серія швидких інтенсивних вправ з короткими перепочинками, ідеально підходять саме для спалювання жиру. Більш того, спалювання відбувається не тільки під час самого тренування, але і в наступні 24 години, завдяки обміну речовин, який заводиться на повну потужність.

Більш того, таке тренування повинно використовувати всі групи м'язів для спалювання максимальної кількості калорій. Присідання, віджимання, вправи для декількох груп м'язів одночасно - ваш ключ до успіху. Такий тренінг через день (тричі на тиждень) підтримуватиме оптимальний прогрес.

Виберіть вагу, яку можна підняти не більше 8-15 разів

Жінки часто бояться важких гантелей або штанг, вважаючи, що таке тренування зробить їх культуристками. Але це не так: у жіночому тілі недостатньо тестостерону, щоб перетворити її фігуру на чоловічу.Піднімаючи тяжкості, ви спалюєте більше калорій та прискорюєте обмін речовин, це запобігає накопиченню жиру в майбутньому.

Яка вага підходить саме вам? Та, яку можна підняти не більше 8-15 разів за один раз. Якщо ви спокійно виконуєте 15 повторів вправи з вагою - вона занадто легка для вас.

Зменште щоденні калорії на 100-200

Одним з найефективніших способів «помахати ручкою» жиру на руках - скоротити хоча б трохи споживання калорій: принаймні 100-200 на день. Спочатку потрібно розрахувати, скільки калорій ви зазвичай з'їдаєте, наприклад, за допомогою програми, протягом 3-5 днів. Визначившись з вашою нормою, почніть зменшувати цю кількість на 100-200 калорій на день. Таке незначне зниження не викличе почуття голоду, але в довгостроковій перспективі принесе відмінні результати.

З'їдайте 25-35 г білка з кожним прийомом їжі

Споживання достатньої кількості білків дозволяє підтримувати м'язову масу, підвищувати відчуття ситості та прискорювати термогенез (при якому організм спалює запаси жирів для підтримки температури тіла), але в той же час втрачати жирові відкладення. Але в один прийом їжі наш організм здатний поглинати на користь м'язів не більше 25-35 грамів білка, решта зберігається як жир.

Виконуйте трикутні віджимання і махи руками назад

Хоча ви не можете вибрати, де ваше тіло буде спалювати жир, але ви можете диктувати йому де будувати м'язи. Виконуючи вправи на м'язах рук, особливо трицепсів, ви зробите свої руки більш підтягнутими. Американська рада з фізичної культури назвала найкращою вправою для цього саме трикутні віджимання і махи руками назад
Мозок підлітка: як зрозуміти молоде покоління
Як стрес псує ваше волосся

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts