fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Як схуднути чоловікові?

Як схуднути чоловікові? Як схуднути чоловікові?

Вам нудно худнути на самоті або ж хочете бачити поруч стрункого красеня в якого ви закохались кілька років тому? Але чоловіка переконати худнути - важка справа.

Жінка, яка посилено займається собою знає про користь здорового способу життя. Тому відповідно, коли поруч з нею чоловік із "пивним животиком", вона намагається переконати його у перевагах схудення. Як перехитрити вперту половинку і перетворити на стрункого красеня?

1. Готуйте їжу без поділу на "моя" і "твоя".

Наприклад, ввечері замість важких страв готуйте легшу їжу: використовуйте оливкову олію замість соняшникової, запікайте а не смажте страви, готуйте свіжі салати і помалу викорінюйте вживання соусів.

2. Геть алкоголь.
Тут потрібно поговорити з чоловіком і попросити його не вживати алкоголь, мотивуючи його кількома причинами: наприклад, вам не подобається запах від нього після вживання алкоголю або ж замініть алкоголь більше корисними речами - замість вина поставте на стіл різноманітні соки чи компоти.

3. Спорт.
Подаруйте йому і собі абонемент у спортзал. Можете при коханому похвалити підтягнутість і стрункість сусіда з протилежного будинку. Або ж заведіть собаку. Так ви точно будете бігати з хвостатим другом. А для того "аби не було страшно" по вечорах - витягуйте з дому чоловіка. 

Чому не варто пити каву у період вагітності?
Основні причини і наслідки хропіння
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts