fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Як правильно захищатися від жінки: три правила самооборони

Як правильно захищатися від жінки: три правила самооборони Як правильно захищатися від жінки: три правила самооборони

У цій статті експерт Максим Шрамко розповідає зовсім не про те, як навчитися бити беззахисних дівчат, а про те, як знешкодити жінку (чи це вже не жінка?), яка становить для вашого життя реальну загрозу.

Чесно кажучи, тема дуже слизька. І у мене, гадаю, як і у будь-якого культурного, вихованого чоловіка, викликає внутрішній спротив. Витоки цього спротиву зрозумілі, давайте про них і поговоримо.

Ми - істоти соціальні. Не вдаючись в нетрі соціальної психології, юнгіанського аналізу та психогенетики, скажу, що досвід минулих поколінь безслідно не зникає. Навіть у дикій природі самці зазвичай не нападають на самок - це запорука та принцип виживання дикого світу. Людство стародавніх культур також накладало на це табу. Причини очевидні. Жінка - це мати, об'єкт любові, богиня, господиня і хранителька домашнього вогнища. Природно, що в нашому вихованні існує заборона на прояв фізичної агресії по відношенню до жінок.

Але в цьому і криється проблема сучасного соціуму. Надбудови, що з'являються в свідомості сучасного городянина, часом створюють такі ситуації, які не типові для архаїчної культури та для гендерних ролей взагалі. Приклади - жінки в армії, жінки в змішаних єдиноборствах, пауерліфтингу та бодібілдингу. Це найяскравіші приклади, але є і більш глибокі: скажімо, зараз все більше жінок досягають кар'єрних успіхів нарівні з чоловіками. Не потрібно навіть далеко ходити: на скількох роботах працювала ваша мама в 80-х і 90-х? Змішування соціальних ролей спотворює гендерні стереотипи, а також породжує "чоловіків", які мають менші стегна, ніж моє передпліччя…

Тепер давайте поговоримо більш конкретно. Зрозуміло, що ви спортивний, сильний хлопець. Впевнений у собі. Ну, звичайно, ваша мама вчила вас, що не можна битися з жінкою. Але уявіть на мить таку ситуацію: виходите ви з сільського магазину неподалік від своєї дачі і бачите, як на вашу кохану напало щось місцевого штибу, і з п'яти кроків не зрозуміло, це взагалі чоловік чи жінка? Алкоголь, наркотики, низький рівень культури та життя в цілому можуть настільки спотворити жіночу сутність, що «дворові телиці» не лише слона на скаку зупинять, а й запросто можуть наїхати на менш агресивних дівчат. Якщо ви не в курсі, в провінції це не рідкість.

Або нічний клуб, як на околиці, так і в центрі міста. Можливо, ви думаєте, що в модних місцях дівчата не б'ються між собою? Безперечно, трапляється це нечасто, зате якщо вже трапилося, то відбувається з таким розмахом, що і вам цілком може дістатися. І ось що ви повинні знати, щоб не отримати по обличчю від прекрасної статі.

1. Переступіть через рамки культури

Як це не сумно звучить, але доведеться навчитися застосовувати силу до жінки. Це зовсім не означає, що ви повинні її бити. Якщо вам ніколи не доводилося розбороняти двох жінок, які б'ються, я можу вам сказати, що це дуже захоплююче завдання. Вам як мінімум знадобляться холоднокровність і сильні руки, щоб розгинати тендітні пальчики, які намотали на себе волосся суперниці… Жах. А хто, якщо не ви, це буде робити? А тут ще й крики, вереск, погрози. А може ще й вчасно підійти хлопець тієї фурії…

2. Опануйте пасивний захист

Навчіться закривати голову та обличчя руками. Водночас відпрацюйте таке групування, з якого ви зможете швидко прикрити пах коліном попереду стоячої ноги. Жінки, які мають великий досвід бійок з хлопцями, чудово знають, як і куди вас бити. Не варто їх недооцінювати.

3. Вивчіть варіанти проходу за спину

Якщо у вас є якась спортивна чи бойова підготовка, рекомендую розглянути варіанти проходу за спину. Алгоритм такий: перекрилися, зблизилися, схопили за руку чи плече, смикнули на себе, обійшли зі спини, обхватили в місцях ліктьових згинів, притиснули свою голову до її плеча, підвели від землі. Так, вам будуть топтати ноги та намагатимуться відірвати тестікули. Битимуть потилицею в ніс - будьте готові. Що далі? Залежить від ситуації. Можливо, просто відштовхнете фурію і отримаєте дистанцію для втечі, а може, після ваших ведмежих обіймів вона трохи зменшить запал. Вгадати неможливо.

Тепер кілька слів про те, як привчитися бити жінку. Дуже просто: йдіть в будь-який контактний спорт і клуб самооборони. Там вам доведеться ставати в спаринг з дівчатами. Зрозуміло, якщо у вашому клубі не тренується Джина Карано чи Олександра Албу, вам необхідно буде працювати в легкому контакті. Але в будь-якому випадку, спочатку вам доведеться переступити через себе. Інакше, в результаті вона переступить через вас.

М'язи спини: 5 основних помилок і способи їх випра...
Фітнес-залежність: так, ви можете пристраститися д...
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts