fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Як показують дослідження, вживання великої кількості зеленого чаю і кави може знизити ризик діабету

Як показують дослідження, вживання великої кількості зеленого чаю і кави може знизити ризик діабету Як показують дослідження, вживання великої кількості зеленого чаю і кави може знизити ризик діабету

Якщо ви думали про те, щоб позбутися від звички до кофеїну, можливо, вам варто переглянути свою думку. Нове дослідження показує, що певні напої з кофеїном можуть мати захисний ефект, особливо для людей з діабетом 2 типу. 

Дослідження, опубліковане в журналі "Відкриті дослідження і лікування діабету", показало, що регулярне вживання зеленого чаю і кави може знизити ризик смерті від діабету 2 типу.

Що виявило дослідження?

Щоб вивчити потенційні захисні ефекти цих двох напоїв, дослідники обстежували 4923 японських пацієнтів з діабетом 2 типу. Середній вік учасників становив 66 років, і їх досліджували протягом п'яти років.

Кожен учасник заповнив анкету, в якій детально описав свої звички в їжі та напоях, в тому числі, скільки кави та зеленого чаю вони пили щодня. Також бралися до уваги інші фактори способу життя, такі як паління, фізичні вправи, вживання алкоголю і якість сну. Ось що вони виявили:

Щоденні звички до зеленого чаю:
  • 607 учасників взагалі не пили зелений чай
  • 1143 випивали до одній чашці
  • 1384 випивали від 2 до 3 чашок
  • 1784 випивали 4 і більше чашок
Щоденні звички до кави:
  • 994 учасника взагалі не пили кави
  • 1306 випивали до однієї чашки
  • 963 випивали одну чашку
  • 1660 випивали дві та більше

В ході дослідження 309 осіб померли, в основному від раку та серцево-судинних захворювань. Дослідження показує, що люди, які пили каву, зелений чай або і те, і інше, з меншою ймовірністю вмирали від факторів ризику діабету (хвороб системи кровообігу, деменції, раку та переломів кісток).

Скільки чашок потрібно випивати в день

У шанувальників зеленого чаю ризик знизився на 15% (до однієї чашки в день), 27% (дві-три чашки) і 40% (чотири і більше чашки). У любителів кави ризик знизився на 12%, 19% і 41% відповідно.

Згідно з результатами дослідження, учасники, які вдвічі збільшили кількість щоденних напоїв, були навіть більш захищені від факторів ризику діабету. Щоденне вживання чотирьох або більше чашок зеленого чаю і двох або більше чашок кави знижує ризик смерті на 63%.

Підсумок

Це дослідження носить спостережливий характер, а це означає, що неясно, чому саме виникла асоціація. Зелений чай і кава дійсно містять потужні протизапальні антиоксиданти, які потенційно можуть зіграти роль в цих результатах або, принаймні, в поліпшенні загального стану здоров'я. Так що налийте собі ще одну чашку улюбленого напою і уникайте цієї жахливої відмови від кофеїну.

Чи може “уважність до стосунків” допомогти парам п...
Дієти, які включають чай, ягоди та яблука, можуть ...

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts