fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Як кинути палити назавжди: 4 дійсно ефективних методи

Як кинути палити назавжди: 4 дійсно ефективних методи Як кинути палити назавжди: 4 дійсно ефективних методи

Намагаєтеся кинути, але не вистачає сили волі? Спробуйте популярні методи, які допомогли багатьом впоратися з тягою до сигарети.

Незважаючи на те що кількість курців в світі знижується - в Великобританії, наприклад, вона знизилась майже в два рази за останні 40 років, - статистика смертності все ще залишається лякаючою. У тій же Британії палять близько 10 млн чоловік, що складає приблизно шосту частину населення, і кожен рік близько 100 000 з них помирають від хвороб, що викликаються палінням.

Якщо цього недостатньо, щоб ви захвилювалися, то як щодо такого: через куріння відбувається третина всіх смертей від респіраторних захворювань, чверть усіх смертей від онкологічних захворювань і сьома частина всіх смертей від захворювань серцево-судинної системи. При цьому, хоча позбутися шкідливої звички, за статистикою, хочуть майже дві третини курців, на ділі щороку намагаються зробити це лише 30-40%. Це згубна пристрасть: 60% курців вважають, що не протягнуть і дня без цигарки, а 70% тягнуться до першої протягом першої години після пробудження вранці.

Якщо ви палите і хочете кинути, MH готовий простягнути руку допомоги. Вам буде важко, але ці чотири перевірених поради допоможуть вам назавжди позбутися від цієї шкідливої звички.

1. Тренуйтеся

За даними журналу Addiction, люди, які виконують фізичні вправи, коли їх тягне покурити, легше справляються з цим бажанням. Вчені кажуть, що фізичне навантаження відволікає вас від думок про сигарети, піднімає настрій і дарує відчуття контролю над собою, знижуючи вашу імпульсивність.

2. Розкажіть всім про те, як кидаєте

Як виявили вчені з Університету штату Джорджія, курці, які розповідають в соцмережах про хід своєї боротьби з прихильністю до тютюну, частіше домагаються успіху і рідше починають курити знову, ніж ті, хто шукає підтримки оффлайн. Фейсбук може допомогти вам дізнатися про досвід інших людей, а чим більше ви дізнаєтеся, тим сильніше повірите в свою здатність впоратися зі своєю тягою.

3. Їжте більше овочів і фруктів

Дослідження, проведене в 2012 році в Університеті Баффало, показало, що ті, хто їсть більше овочів і фруктів, простіше переносять відмову від паління і можуть протриматися без тютюну довше. Справа в тому, що тяга до їжі тісно пов'язана з тягою до тютюну і може вносити плутанину. Споживаючи більше їжі, багатої на клітковину, ви частіше відчуваєте себе ситим, а значить, будете менше хотіти палити.

4. Пийте молоко

Після молока у сигарет з'являється дивний смак - пам'ятаєте дитячу байку про те, що для того, щоб кинути, потрібно викурити сигарету, вимочену в молоці? Вчені з Університету Дьюка виявили, що у людей, які попили молока, знижується бажання покурити. Взагалі, вам буде корисно додати побільше молочних продуктів в свою дієту.

Чи можуть профілактичні обстеження врятувати наше ...
Принципи аюрведичного харчування

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts