fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Як боротися із залежністю від погоди

Як боротися із залежністю від погоди

​​Часто погіршення самопочуття у метеозалежних людей відзначається навесні і восени. Підвищена вологість у поєднанні з низьким атмосферним тиском посилює кисневу недостатність, а в поєднанні з високим атмосферним тиском - провокує головний біль і спазми судин.

Щоб полегшити свій стан в такі дні, фахівці рекомендують займатися спортом, вчасно знімати стрес, правильно харчуватися і позбавитися від шкідливих звичок.

Спорт

Заняття спортом, як відомо, допомагають полегшити вплив капризів природи на твій організм. Регулярні тренування допоможуть тобі легше переносити будь-які атмосферні коливання.

Контрастний душ

Контрастний душ - оздоровча процедура, яка показана при нервових розладах, зниженні імунітету, порушеннях обміну речовин, вегето-судинній дистонії. Контрастний душ добре бадьорить, тому приймати його потрібно вранці, бажано, після комплексу гімнастичних вправ. Пам'ятай, починати потрібно з гарячої води, а закінчувати холодною. Після душу, щоб посилити вплив водної процедури, сильно розітріть махровим рушником.

Шкідливі звички

Щоб допомогти своєму організму легше впоратися з метеозалежністю, відмовся від шкідливих звичок. Пам'ятай, куріння, алкоголь, кава - все це лише посилює реакцію твого організму на погодні зміни.

Стрес

Своєчасне позбавлення від стресу допоможе тобі уникнути стану загального нервового напруження і дозволить бути менш вразливою перед негативним впливом зовнішніх факторів.

Правильне харчування

Метеозалежним рекомендують споживати більше рослинних жирів, а тваринні жири звести у своєму меню до мінімуму.

Трав'яні чаї

Уникнути таких неприємних симптомів, як головний біль, людям, залежним від погоди, допоможе трав'яний чай. Відмінно для цих цілей підходить чай з м'ятою, лимоном і медом.

На замітку

При частих проявах метеозалежності, звернися до лікаря, щоб виключити можливість інших, більш серйозних захворювань.

ivona.bigmir.net

Секс покращить холодна кава
Чому болить голова?
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts