fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Як безпечно насолоджуватися святами під час пандемії

Як безпечно насолоджуватися святами під час пандемії Як безпечно насолоджуватися святами під час пандемії

"Сюрреалістичне" - це слово, яке постійно спадає на думку. Життя вже давно здається альтернативним всесвітом, а під час сезону свят воно здається ще більш дивним.

Після року численних жертв, реальність вимагає від нас відмовитися від традицій, які ми шануємо, та дистанціюватися від людей, яких, як нам здається, ми вже занадто довго не бачили.

І багато хто переживає сезон з почуттям смутку - через втрату близьких, втрату мети, можливо навіть втрату надії.

Можливо, це не ви. Можливо, ви сповнені вдячності за все, що маєте, і тепер цінуєте це ще більше через пандемію.

Це стосується і мене також, в деякі дні.

Іноді я озираюся довкола та відчуваю себе безсумнівно щасливим, що моє здоров'я, моя родина та всі мої потреби задоволені.

В інші дні я відчуваю тяжкість цих довгих місяців ізоляції та оплакую втрачений час з людьми, яких я люблю, і я сумую за родинними святами з моїми батьками, братами та сестрами, які всі живуть разом, але знаходяться від мене через всю країну.

Ви можете бути в подібній ситуації, як маятник, що коливається між вдячністю і горем. І можете обговорювати, як підійти до цього сезону з логістичної, психологічної та емоційної точок зору.

Якою б не була ваша унікальна ситуація, я сподіваюся, що цей контрольний список допоможе вам безпечно, з миром, надією і радістю підійти до прийдешніх тижнів, всюди, де ви можете це створити.

1. Обережність

Це найбільша і найважча річ, яку потрібно проковтнути та слідувати. Це був випробувальний рік, один, відзначений втратою і душевним болем для багатьох. Ми втомилися від усього цього і хочемо, щоб ця пандемія залишилася позаду - але це ще не все. Отже, як би нам хотілося відкинути обережність і завершити рік, відзначаючи його разом з усіма людьми, яких любимо, ми всі повинні зробити свій внесок, щоб захистити себе та людей навколо нас.

Я знаю, що це не самий захоплюючий спосіб почати цей список, але я просто подумав, що хотів би отримати його на шляху!

2. Спілкування

Як я вважаю, ви добре відчули, як різні люди мають зовсім різні погляди на те, що представляє собою "обережність", а деякі готові піти на більший ризик.

Наприклад, моя велика родина зібралася принаймні з чотирма різними родинами на День Подяки - в тому числі з тими, хто регулярно стикається з масами людей, деякі без масок - і вони зроблять це знову на Різдво. Це ризик, на який я не хочу йти, але я перебуваю на відстані 5 тисяч кілометрів, тому це вибір, який мені не доведеться зробити.

Якщо ви плануєте зібратися з родиною, важливо уточнити, де всі перебувають, які запобіжні заходи кожен виконує в своєму повсякденному житті та яких запобіжних заходів дотримуватимуться в цей день. Не думайте, що ви знаєте, про що думають інші люди, якщо вони про це чітко не повідомили, тому що цілком можливо, що ви помиляєтеся.

3. Співпереживання

Це може бути складно. Коли люди роблять вибір, який може здатися вам необдуманим, або висувають переконання, з якими ви просто не можете погодитися, ви можете почуватися скривдженими, розчарованими та навіть обуреними. Важко відокремити людину від її вибору, особливо коли це пов'язано з чимось настільки ж емоційно зарядженим, як безпека під час пандемії, і важко не прийняти це на свій рахунок, якщо їх вибір здається вам егоїстичним.

Я був в такій ситуації нещодавно, і сприйняв це дуже особисто. Я злився, критикував, осуджував. Чого я не зробив, так це не змінив чиюсь думку та ситуацію в кращу сторону. Тоді я зрозумів, що мені потрібно співпереживати людям, які дивляться на речі інакше, ніж я. Навіть якби я не зробив такий самий вибір, мені потрібно було зрозуміти почуття, які стоять за ними, та зосередитися на цьому.

Це не означає, що ми повинні миритися з рішеннями, з якими не згодні чи яким-небудь чином піддавати себе ризику. Це просто означає прийняти те, що ми не можемо контролювати, і вибрати любов замість справедливості, навіть якщо вона гарантована.

4. Само-співчуття

Швидше за все, вам було нелегко. Навіть якщо ви здорові, маєте роботу та дах над головою і не втратили близьких, цей рік, ймовірно, позначився на вашому психічному здоров'ї. Я знаю, що він позначився на моєму.

Ви можете почуватися самотніми, розчарованими, пригніченими, нетерплячими, чи навіть прямо зараз в депресії. Ви також можете засмутитися через те, що вам потрібно змінити свої звичні плани на свята в той час, коли ви дійсно можете отримати трохи додаткової любові, веселощів і спілкування.

Відчувати розчарування - це нормально. Це нормально відчувати все, що відчуваєте, навіть якщо знаєте, що ви успішні. Важко бути далеко від коханих нами людей, особливо під час свят, і сумувати за традиціями, які ми цінуємо більш за все. Будьте дуже ніжними до себе та знайте, що це нормально, якщо ваша вдячність змішана з широким спектром складних емоцій.

5. Прийняття

Я знаю, як заманливо жити кожен день в спротиві, особливо коли ти багато втратив або коли все здається несправедливим. Я знаю, як легко зав'язнути в тому, як все повинно бути чи повинно було бути чи могло б бути, якби тільки ...

Те, чого я не знаю, так це що саме ви пережили чи, як ви почуваєтеся прямо зараз. Тому, будь ласка, знайте, що я жодним чином не припускаю, що прийняття - це легко, або що я б легко впорався з цим, якби опинився вашому місці.

Я можу говорити лише про загальну ідею прийняття і про те, як це звільняє нас ментально, коли ми відмовляємося від боротьби з реальністю. Я знаю, що коли ми приймаємо те, чого не можемо контролювати, ми можемо зосередитися на тому, що можемо контролювати, та витягти з цього максимум користі.

Я також знаю, що, коли мене приймають, я почуваюся краще стосовно того, ким я є, і, в кінцевому підсумку, краще по відношенню до життя - навіть якщо для цього потрібен час. Я легший, більш присутній, більш доступний для оточуючих мене людей і з більшою ймовірністю побачу можливості там, де раніше я бачив тільки несправедливість.

6. Перспектива

Як і все в житті, все це тимчасове. Так буде не завжди. Ці випробування, ці почуття не будуть тривати вічно. Згодом ми подолаємо це та зможемо жити більш вільно. Хоча для багатьох життя буде не таким, як раніше, ми знайдемо щось нове, нормальне, та нові причини посміхатися, пристосовуючись до життя по мірі його розвитку.

Зараз це можливо важко побачити. Може здаватися, що цей землетрус буде посилати ударні хвилі протягом багатьох років, і ми ніколи знову не знайдемо підґрунтя під своїми ногами. Але, як люди, ми неймовірно стійкі. Швидше за все, ви пройшли через кілька серйозних випробувань у своєму житті, і ви стали сильнішими, мудрішими і, можливо, навіть збагатилися за рахунок того, через що пройшли.

Повірте, велика ймовірність того, що ви не тільки пройдете через це, а й у вас буде ще багато причин для посмішки та ще багато свят, які зможете відсвяткувати з людьми, яких ви любите. Цей рік одного разу стане божевільною історією для всіх наших дзеркал заднього виду, якщо ми будемо продовжувати обережно їхати цим дещо підступним шляхом, який перед нами.

7. Винахідливість

Одним з подарунків будь-якого випробування є те, що нам потрібно бути дещо більш творчими, що саме по собі може бути джерелом гордості та радості. Якщо ви коли-небудь готували повноцінний обід в день, коли вам дійсно потрібно було піти за продуктами, ви розумієте, про що я! У моєї мами для цього є особлива фраза: "Непогано для метання разом!"

Думайте про це як про свою гру - про ваш шанс зробити більше з меншими витратами, знайти красу в простоті, зробити найкраще з того, що у вас є, і, можливо, навіть почати нові традиції.

Я припускаю, що в цьому році ви оволоділи мистецтвом підключення до Інтернету. Так що тепер переходьте на наступний рівень. Як можна творчо відсвяткувати з людьми, якi далеко? І як ви можете вшанувати людей прямо перед вами, навіть якщо вони лише дехто з тих, кого ви любите?

Що стосується мене, я планую зосередитися на хвилюванні другого Різдва мого сина, оскільки я думаю, що він оцінить його більше в цьому році. Я збираюся попросити свого брата подивитися зі мною фільм "Різдво в родині Брейді", так як ми дивимося його щороку. І я відкрию відео-портал зі своєю родиною різдвяного ранку, коли вони відкривають подарунки, які я їм надіслав, так що це буде схоже на те, начебто я там біля них.

8. Усвідомленість

Отже, ми тут. В кінці дивного, болісного року, дивлячись вслід безлічі місяцям невпевненості, потенційного стресу та боротьби. Ніхто не стане звинувачувати нас за те, що ми оглянемося назад - це немов позаду нас зібралася величезна купа автомобілів; важко не витріщатися. І ніхто не здивується, якщо ми з тривогою заглянемо в майбутнє, турбуючись про можливість більшої кількості аварій на дорозі.

Але прямо зараз багато хто з нас безпечно сидить в свої машині, з теплом і музикою, і принаймні з однією людиною, з якою любить грати в автомобільні ігри та проводити час.

Я розумію, що це вірно не для всіх. Ваші потреби можуть бути невдоволені належним чином, і ви можете відчувати себе не безпечно в своїй домівці. Якщо це ви, то знайте, що існують ресурси, які можуть вас підтримати.

Якщо це не ви - якщо вам, як і мені, відносно пощастило та вам є що цінувати й отримувати від цього задоволення, якщо ви вирішите бути присутніми, - зробіть вибір. Кращий, наскільки це можливо.

Якщо це важко, будьте добрими до себе. Потім спробуйте ще раз. Спробуйте побачити красу прямо перед собою, навіть якщо вам доведеться придивитися трохи уважніше. Спробуйте почути магію в музиці, яка грає, навіть якщо ви бажаєте мати можливість заспівати текст з кимось, хто знаходиться далеко. Зробіть кілька глибоких вдихів, проведіть інвентаризацію всього, що йде добре, а потім просто дозвольте собі бути тут, прямо зараз, насолоджуючись всім, що тут є, отримуючи задоволення.

Я гадаю, що одним з подарунків особливо важких часів є те, що нам нагадують про речі, які завжди вірні, але ми часто забуваємо: Це життя коротке, ніщо не гарантовано, кожен момент з людьми, яких ми любимо, дорогоцінний, і кожен день, в кінцевому рахунку, є тим, що ми робимо з цього.

Я знаю, що одним людям легше, ніж іншим, витягувати максимальну користь зі свого життя, тому що у всіх нас різні життя. Але я також знаю, що коли я згадую ці речі, я відчуваю себе набагато реальнішим, умиротвореним і живим. І це найкращий спосіб оцінити те життя, яке ми живемо зараз, - вибрати жити ним в повній мірі. 

Як залишатися здоровими протягом свят - поради ві...
7 способів перестати переїдати раз і назавжди
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts