fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Я згоден на педалі: 4 з кращих тренування на велотренажері

Я згоден на педалі: 4 з кращих тренування на велотренажері Я згоден на педалі: 4 з кращих тренування на велотренажері

Не любите бігати чи плавати, але не проти дати жару на велосипеді? Тоді тримайте відразу кілька варіантів ефективних кардіо тренувань на велотренажері.

Перед вами 4 варіанти тренувань для ефективного спалювання жиру завдяки різним типам навантаження. Виберіть один з них і проведіть 3-4 заняття в перший тиждень. Потім, якщо ви хочете прогресувати якомога швидше, використовуйте новий варіант з нашого списку кожен наступний тиждень. Після першого чотири тижневого циклу перейдіть до другого, третього, четвертого - поки ви не висушитесь до бажаної ваги.

1. Піраміда

Розімніться 5 хвилин, повільно крутячи педалі на малому рівні навантаження. Запам'ятайте, скільки обертів педалей за хвилину ви робите під час розминки. Трохи збільшуйте темп після розминки (на 5–15 об./хв.) і через кожні 3 хвилини збільшуйте опір педалей на 1 пункт (темп руху зберігайте на тому ж рівні). Тривалість основного тренування - 30 хв.

Користь

Поступове збільшення навантаження дозволить, крім усього іншого, добряче навантажити м'язи стегна.

2. В гору

Зробіть таку ж розминку, як у блоці «Піраміда», але витратіть на неї не 5, а 8 хвилин (запам'ятайте, скільки обертів педалей за хвилину ви робите під час розминки, і дотримуйтесь цього темпу протягом усього тренування). Після розминки на 5 хвилин збільшіть опір педалей до максимуму - вважайте, що в цей час ви їдете в гору. Потім поверніть опір педалей до розминочного та активно відпочиньте протягом ще 5 хвилин. В сумі здійсніть 3 таких підйоми.

Користь

Це інтервальне тренування дозволить вам розвинути витривалість серцево-судинної системи.

3. Швидкість і терпіння

Проведіть таку ж розминку, як і в блоці «Піраміда». Потім доведіть рівень опору педалей до відчутного, але все ще зручного, та проведіть інтервальне тренування: 4 фази прискорення (темп виберіть такий, щоб дожити до кінця тренування) по 4 хвилини, активне відновлення між ними - по 3 хвилини. Наступний етап - 3 прискорення по 6 хвилин кожне, перерви для активного відновлення - 2 хвилини. Заключний етап: 2 прискорення по 8 хвилин. Перерва для відпочинку - 1 хвилина.

Користь

Таке тренування, яке триває більше години, дозволить вам розвинути нелюдську витривалість і зосередиться на тренуванні швидкісної витривалості.

4. Фінальний ривок

Розімніться протягом 5 хвилин на середній швидкості та невеликому рівні навантаження. Потім виконайте потужний швидкісний ривок до межі протягом 30 секунд. Після цього сповільніться і покрутіть педалі спокійно протягом 3 хвилин, відпочиваючи перед наступним ривком. Всього зробіть 8-12 прискорень за заняття.

Користь

Цей блок не такий тяжкий, як попередній варіант, але теж добре розвиває швидкісну витривалість. Його можна порадити впевненим спринтерам.

Як навчити дитину постояти за себе в небезпечній с...
Практика йоги під час менструації
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts