fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Ви - те, що ви їсте: хімія тіла залежить від раціону

Ви -  те, що ви їсте Ви - те, що ви їсте

Колір вашої шкіри, зуби, ваш зріст і вага - все це залежить від того, що знаходиться на вашій тарілці. Не дотримуватись раціону - антинауково.

Чоловіки відіграють набагато важливішу роль у здоров'ї своїх дітей, ніж вважалося раніше. Нещодавно опубліковані дослідження - одне на щурах, інше на дорослих чоловіках - показали, що вага та дієта батька значно впливають на вагу, апетит і навіть психологічне здоров'я дітей. Спочатку розберемося зі щурами. За шість тижнів до селекції чоловічим особинам давали на 25% менше їжі, ніж особинам контрольної групи. Результати виявилися досить значними: у цих батьків народжувалися діти з меншою вагою (в середньому на 10%), котрі менше їли (в тому числі через меншу вагу), і вели себе менш активно, ніж нащадки особин контрольної групи. Можливим поясненням вчені вважають вплив обмеженої дієти на посилення інстинкту виживання, що проявляється у підвищеній активності тварин. «Наші дані довели, що дієта відіграє важливу роль перед зачаттям, безпосередньо впливаючи на програмування сперми», —говорить один з авторів дослідження, професор психології Університету RMIT в Мельбурні Антоніо Паоліні. «Програмування сперми» - термін епігенетики, молодої науки, яка вивчає зміни в експресії генів в організмі людини, включаючи можливі наслідки включення і виключення певних генів. Окремою галуззю, що представляє інтерес для вчених, є вплив на експресію генів факторів зовнішнього середовища, наприклад, дієти чи попадання в їжу таких хімічних сполук, як бісфенол-А.

Як стверджує Паоліні, їх дослідження підтвердило раніше виявлені зв'язки між зайвою вагою самців щурів, котрих посадили на жирну їжу, та порушеннями переносимості глюкози й чутливості до інсуліну у їхніх нащадків. При цьому їх дослідження було першим в галузі впливу дієти батьків на поведінкові фактори нащадків. Інше дослідження, опубліковане нещодавно вченими з Університету Копенгагена, показало істотні відмінності в експресії генів в спермі 10 чоловіків із зайвою вагою і 13 чоловіків з нормальною вагою.

Окрім того, у шести чоловіків, яким була проведена операція з шунтування шлунка для позбавлення від зайвої ваги, було виявлено 5000 епігенетичних змін, а це говорить про те, що впливає на потомство не генетична схильність батька до зайвої ваги, а сам факт її наявності перед зачаттям. Дослідники зазначили, що ці епігенетичні зміни можуть впливати на обробку сигналів апетиту у дітей, проте для виявлення цього впливу необхідні подальші дослідження.

Джерело: https://mhealth.ru/

Чи допомагає йога в кар'єрі?
15 фактів про статевий член, які відомі не кожному...
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts