fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Вумбілдинг: як накачати вагінальні м'язи

Вумбілдинг: як накачати вагінальні м'язи Вумбілдинг: як накачати вагінальні м'язи

Як зберегти жіноче здоров'я і навіщо ще потрібно качати м'язи піхви - в колонці Тані Дмі.

«Щоб хвіст не бовтався»

«П'яти разом, носки нарізно, спину випрямили - живіт втягнули, плечі опустити - підборіддя підняти, хвіст затиснути, міцно тримаємо монетку!» Хвіст - так в балеті називають попу - повинен бути пружним: дівчаток з малого віку вчать працювати м'язами тазу. Кілька годин в день вони стежать за тим, щоб хвіст не бовтався, розвиваючи тим самим вагінальні м'язи тазового дна.

Кажуть, що крім балерин тільки тайських дівчаток привчають до подібних тренувань з дитинства. Решта жінок не мають такої звички, і, якщо залишати цю зону свого тіла без уваги, наслідки можуть бути не найприємніші.

Я звикла думати, що 10 років в напів професійному танцювальному колективі були витрачені даремно: балериною я так і не стала. Але виявляється, моє жіноче здоров'я прямо пов'язане з тим, що все дитинство і юність я затискала уявну монетку, а значить - не дарма.

Для тренувань м'язів піхви є окремий термін - вумбілдінг, і в цьому спорті використовуються різні методи, пристосування і підходи. Першим про це задумався гінеколог Арнольд Кегель і в 1948 році розробив комплекс вправ для своїх пацієнток. Жінки виконували їх для профілактики і лікування нетримання, але незабаром помітили позитивний вплив тренувань на сексуальне життя. Гейші та мешканки Древнього Китаю і Єгипту вже задовго до цього використовували вагінальні кульки для подібних цілей, але саме з Кегеля починається широке поширення тренувань м'язів тазового дна.

Навіщо качати м'язи тазового дна?

Зберегти здоров'я

Нетримання сечі, опущення стінок піхви і матки - досить поширені явища. Вагітність і пологи можуть стати випробуванням для неукріплених м'язів, піхва втрачає пружність з віком або через проблеми з надлишковою вагою. Регулярні тренування підтримують м'язовий тонус піхви і стануть профілактикою вищеописаних проблем.

Отримувати більше задоволення

Зміцнення м'язів сприяє підвищенню чутливості піхви, завдяки чому стимулювання піхви приносить яскравіші відчуття. Більш того, навик контролювати і управляти скороченнями піхви допомагає робити те ж саме під час сексу. Охоплюючи член сильніше і слабкіше можна посилити, уповільнити або спровокувати оргазм. Яскраві оргазми, що не залежать від партнера, а повністю підвладні самій собі, - приємний бонус.

Відчувати себе сексуальніше

Багато дівчат відзначають, що тренування сприяють виробленню природної змазки, інші відзначають підвищену увагу до себе. Дійсно, робота м'язів тазового дна, яка непомітна оточуючим, підвищує внутрішній рівень збудження, і саме це і називають незрозумілою привабливістю. Крім того, міцний обхват статевого члена під час проникнення посилює задоволення не тільки жінок, але і чоловіків.

Як накачати м'язи?

1. Гімнастика Кегеля

Займатися можна, просто стискаючи і розтискаючи м'язи піхви з різною силою, частотою і регулярністю. Такі вправи не вимагають ніяких пристосувань, але і результат буде помітний не відразу.

2. Вагінальні кульки

Їх роблять з різних матеріалів, зі зміщеним центром ваги і без, вони відрізняються за вагою та розмірами. Деякі можна носити від 2 до 5 годин, інші і довше - це, як і розмір, дуже індивідуально. Ті ж самі вправи по скороченню м'язів піхви, виконані з кульками всередині, підсилюють ефект, як тренування з гантелями, - він буде не швидким, але відчутним.

3. Механічні тренажери

Силіконові насадки з тонометром або прості пластикові розширювачі - застарілі, але можливі пристосування для тренувань. Безліч сучасних розумних тренажерів поступово витіснили їх з ринку, але їх переваги - низька ціна і можливість зібрати тренажер своїми руками.

4. Розумні тренажери

Тренажери-іграшки, кульки з вбудованими датчиками - чого тільки не пропонують в магазинах. Гаджети мають зворотну дію, котра допомагає налаштувати тренування, стежити за результатами і тримати процес під контролем. Прилади передають дані через спеціальний додаток на смартфоні, екран приладу або відповідні вібрації. Результат подібних тренувань помітний швидше за все, але коштують розумні гаджети дорожче.

5. Міостимуляція

Варіант для ледачих: якщо мати міцні м'язи хочеться, а працювати не дуже, можна скористатися спеціальним міостимулятором. Принцип роботи таких приладів - подача легких розрядів електричного струму для стимуляції м'язів. Досить встановити необхідний рівень сили стимуляції, стежити за тим, щоб не було больових відчуттів, і спокійно чекати результату.

Якщо хочете використовувати цей спосіб, пам'ятайте, що є ряд протипоказань. Основні: хвороби серцево-судинної системи, онкологічні захворювання, наявність внутрішньоматкової спіралі або металевих елементів в тілі, вагітність і запальні захворювання сечостатевої системи.

У вумбілдингу з додатковими пристосуваннями є ряд протипоказань. Не тренуйтеся в період перших 6 тижнів після пологів або операцій в області малого тазу, в перший триместр вагітності, якщо є гіпертонус м'язів, запальні процеси або онкологічні захворювання сечостатевої системи. У цей час можна зайнятися звичайною гімнастикою. Але якщо з'являються больові відчуття, краще звернутися до лікаря.


І, наостанок. Часто можна зустріти думку, що тренування м'язів - секрет найбажанішої коханки, що чоловік ніколи не піде і не буде просити анальний секс, якщо ви здивуєте його піхвою вдома, як на тайських шоу в Бангкоку. Але я б змістила фокус уваги на те, що підтягнута і натренована піхва - запорука здоров'я жіночої статевої системи, а також яскравого задоволення від сексу. Чоловіки і партнери можуть змінюватися, їх переваги завжди різні, а ось здоров'я у вас одне, воно ваше, і турбота про нього забезпечує високу якість життя в довгій перспективі.

* Вумбілдинг - поняття, розроблене і введене вперше в використання дослідником Володимиром Муранівським. Крім цієї абревіатури (Вагінальних Керованих М'язів, Білдінг - будова) Муранівський також ввів поняття Імбілдинг.

Цікаві факти про ароматерапію
10 цікавих фактів про найкорисніші аромати.
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts