fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Відчуваєте переїдання? Спробуйте цей аюрведичний масаж живота для покращення травлення

Відчуваєте переїдання? Спробуйте цей аюрведичний масаж живота для покращення травлення Відчуваєте переїдання? Спробуйте цей аюрведичний масаж живота для покращення травлення

Якщо ви переїли за вечерею або у вас здуття живота, аюрведичний самомасаж або Абхьянга - відмінний спосіб впоратися з цим. Це дуже просто, це займе лише декілька хвилин, і все, що вам знадобиться - ваша улюблена масажна олія. Ось як це зробити за словами доктора медицини, лікаря й експерта з Аюрведи Аванті Кумар-Сінгх.

Як робити масаж живота для покращення травлення:
  • Вибирайте олію в залежності від вашої доші. Подумайте про сиру кунжутну олію, якщо у вас домінує вата, кокосову чи соняшникову олію, якщо у вас домінує пітта, та про олію жожоба чи мигдальну, якщо у вас домінує капха.
  • Покладіть долоні на центр живота. Зробіть три повільних глибоких вдихи, щоб зануритися в даний момент.
  • Зігрійте олію в руках. Злегка натискаючи подушечками пальців, рухайтеся круговими рухами, починаючи з нижнього лівого кута живота.
  • Рухайтеся у своєму власному темпі по низу живота від нижнього лівого кута до нижнього правого кута.
  • Потім продовжуйте рух вгору по правій стороні прямо під грудну клітку, а потім назад вліво.
  • Завершіть, спустившись по лівій стороні до вихідної точки в нижньому лівому куті живота.
  • Повторіть цей круговий візерунок декілька разів.
Як це працює?

"Абхьянга - це живильна практика, яка знижує стрес і токсини, що накопичуються тілом і розумом," - пояснює Кумар-Сінгх. За її словами, простий масаж живота може також забезпечити міофасціальне вивільнення сполучної тканини в черевній порожнині та покращити травлення, по суті імітуючи його. Іншими словами, ви використовуєте свій власний дотик щоб допомогти перемістити продукти в животі.

Крім того, самомасаж може стимулювати блукаючий нерв, який активує парасимпатичну нервову систему та допомагає тілу розслабитися. А коли наші тіла відпочивають, поліпшується травлення. Ось чому парасимпатична нервова система також відома як система "відпочинку та перетравлення їжі".

Пiдсумок

Ніхто не застрахований від того, що час від часу виникає невеликий розлад шлунку. Неправильне травлення може викликати млявість, здуття живота та нудоту - ні, дякую. Але за допомогою невеликої кількості ТШХ у формі Абхьянги ви можете допомогти пересувати продукти в животі, розслабляти своє тіло та розум і одночасно підтримувати свій травний тракт.

Як вийти з голови та з'явитися у власному житті
Ваш головний біль в умовах карантину може бути пов...
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts