fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

У вас завжди холодні руки та ноги? Ось що це може означати, зі слів доктора медицини

У вас завжди холодні руки та ноги? Ось що це може означати, зі слів доктора медицини У вас завжди холодні руки та ноги? Ось що це може означати, зі слів доктора медицини

Гормональний дисбаланс складно виявити. Зокрема, ознаки можуть бути розпливчастими, і вони, як правило, працюють разом в симфонії - буває складно розібрати безліч симптомів і вирішити, до якого питання звернутися з перших вуст.

Сертифікований спеціаліст з гінекології та функціональної медицини Кірін Данстон, доктор медицини, погодиться: "Гормональний дисбаланс схожий на мурах - ніколи не буває тільки однієї," ділиться вона у Mindbodygreen.

Хоча боротьба з гормональним дисбалансом має першорядне значення для оптимального здоров'я і благополуччя, особливо для Данстон, яка скинула 45 кілограмів, просто повернувши свої гормони до норми. Але коли ми запитали Данстон, як визначити, чи є у вас гормональний дисбаланс, її відповідь без вагань заінтригувала нас: "Температура вашого тіла може бути на цілий градус нижчою, або ваші руки та ноги завжди холодні."

Як холодні руки та ноги можуть сигналізувати про гормональний дисбаланс

Зокрема, заморожування цифр може пролити світло на проблему щитовидної залози. Ваша щитовидна залоза схожа на "акумуляторну батарею" вашого тіла, - говорить Данстон, оскільки вона визначає швидкість, з якою ваше тіло спалює паливо. За її словами, "щитовидна залоза наказує вашому тілу розпакувати жир і отримати паливо". "Цей гормон надходить в усі ваші клітини і повідомляє їм, як використовувати паливо для їх функціонування."

Так що, коли у вас низький рівень щитовидної залози, ваше обладнання не буде працювати, так би мовити. "Неначе всі твої клітини не хочуть вставати з ліжка", говорить Данстон. Ви можете рухатися повільно, відчувати втому і, як ви вже здогадалися, мати поганий кровообіг. Ось чому дехто з низьким рівнем щитовидної залози не може зігрітися. Насправді дослідження показали, що 40% учасників із низьким рівнем щитовидної залози почувались більш чутливими до холоду. Інше дослідження трактує непереносимість холоду як шкірний прояв гіпотиреозу (також відомого як стан зниженої активності щитовидної залози).

Звичайно, це не означає, що якщо у вас холодні кінцівки, у вас відразу ж виникають гормональні проблеми - порушення кровообігу може відбутися з ряду причин, не всі з яких пов'язані з гормонами. Це не завжди все і кінець, але Данстон рекомендує розгледіти ліс за деревами: Скажімо, якщо ви не можете схуднути й у вас проблеми зі сном, тривожність, випадіння волосся, а також холодні руки та ноги, ви можете перевірити ці гормони. "Якщо у вас є якісь із цих додаткових симптомів, це може попередити вас про проблеми зі щитовидною залозою," - додає Данстон.

Висновок

Холодні руки та ноги - лише один із способів прояву гормонального дисбалансу (читайте: симптоми зазвичай розпливчасті й обширні). Хоча, якщо у вас безліч цих симптомів зниження енергії, ви можете перевірити свою щитовидну залозу. За словами Данстон, варто вирішувати будь-які гормональні проблеми на ранній стадії. 

Як зберегти вашу практику з йоги під час свят
Чи може “уважність до стосунків” допомогти парам п...

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts