fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Три поради, як допомогти дітям, що заїкаються

Три поради, як допомогти дітям, що заїкаються Три поради, як допомогти дітям, що заїкаються

Заїкатися - це розмовляти з мимовільним повторенням і часто його називають запинанням. Хоча це звучить досить невинно та звично, людина з заїканням має зовсім інший досвід, ніж звичайна людина.

У нормальної людини швидке заїкання може трапитися в моменти, сповнені тривоги. Людині, яка заїкається, здається, що її рот набуває форми розбитої кулі, і направляє її прямо до елегантності та інтелекту розмовної мови.

Я знаю це, бо я людина, яка заїкається.

"При-при-при-ві-ві-т, мене зву-ву-ву-ть Джо-Джо-Джош," - кажу я, коли зустрічаюся з людьми вперше. З якоїсь дивної причини ім'я людини часто найважче сказати.

Уявіть, що ви маєте справу з цим вступом щоразу, коли когось зустрічаєте. На щастя, багатьох людей, які борються із заїканням, існує допомога. Для мене це була постійна підтримка батьків. Вони записали мене до програм з патології розмовної мови, і, за допомогою моїх бабусь та дідусів, вони відкрили для мене так багато дверей. Мені пощастило, багато інших людей, які заїкаються, не отримують такої підтримки.

Через підтримку, яку я отримав, я відчував, що мені потрібно щось повернути. На даний момент немає ліків від заїкання. Я не можу забезпечити магічне лікування в три простих кроки. Єдине, що я можу зробити, це допомогти батькам дітей, які заїкаються, бо розвиток починається з батьків.

1. Слухайте

Іноді найважча частина допомоги дитині, яка заїкається, - це її вислухати. Це може звучати як компакт-диск, який пропускає кожен рядок. Її можна легко зупинити і запропонувати почати все спочатку. Змусити її зробити глибокий вдих. Можливо, уповільнення допоможе їй говорити вільніше.

Запевняю вас, все це погані ідеї. Нехай дитина говорить.

Дитина може відчувати більший тиск, якщо дорослий говорить їй про це. Це той, на кого вона дивиться. Незважаючи на наміри, це непрямий спосіб сказати, як незручно слухати заїкання. Тривога злітає разом з напругою. Це може завдати шкоди самооцінці дитини. Це може змусити її відчувати, що вона нічого не може зробити правильно.

Найкраще, що можуть зробити батьки - слухати. Багатьом дітям, які заїкаються, важко відкритися людям. Це чудова можливість для дитини навчитися довіряти своїм батькам. Це дає можливість батькам увійти в життя своєї дитини. Можливо, ці моменти з'єднання можуть призвести до того, що дитина звернеться за порадою і відкриється в стресові підліткові роки. Важливо, щоб хтось по-справжньому слухав і в потрібні моменти.

2. Розмовляти потрібно з задоволенням

Для багатьох людей, які заїкаються, говорити - рутина. Це не те, чого вони з нетерпінням чекають. Я вважаю, що був частково в цьому сенсі стороннім. Я виріс з дуже товариськими батьками, тому як би взяв це у них. Дорослішаючи, я зрозумів, що розмовляти з людьми не повинно бути рутиною. Я міг наслідувати своїх батьків, побачивши, як вони розмовляють з такою кількістю людей..

Часто важко змусити когось говорити із задоволенням. Наприклад, більшу частину часу працювати з логопедами досить нудно. Це не дуже весело. Є різні винагороди, які батьки можуть зробити, щоб допомогти своїй маленькій дитині. Можливо, в перший день занять запропонуйте їм познайомитися з декількома новими людьми, і якщо вони це зроблять, виведіть їх на морозиво.

Якщо дитина любить історії, попросіть її скласти історію. Не щось з їхнього дня, а щось за участю чарівників, гномів і маленького короля, який перетворює людей на личинок. Це творче та нове мислення корисне для розвитку. Крім того, це дає їм можливість розслабитися і створити світ, який їм потрібен. Це розслаблення - відмінний спосіб забути про заїкання.

3. Знайдіть інших, хто також заїкається

Почуватися самотнім - це природно для людей, які заїкаються. Лише один відсоток країни заїкається. Дитина може відчувати себе самотньою, бо не знає нікого, хто заїкається. Щоб допомогти дитині, допоможіть їй знайти іншу людину, яка заїкається. Знання того, що ви не самотні, може бути дуже корисним.

У той час як існує багато ресурсів, один із ресурсів на першому місці - Національна асоціація заїкання. Щодо мене, я відвідую зустрічі в Роял Оук, штат Мічиган, у метро Детройт. На сайті Національної асоціації заїкання є список усіх зустрічей по всій країні. Вони - чудовий ресурс для людей, які заїкаються. Це нагадування про те, що людина, яка заїкається, не самотня. Це може нагадати дитині, що вона не єдина, хто стикається з проблемами у своєму мовленні. 

Шість способів очистити свій розум, коли ви відчув...
7 способів почати цінувати себе
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts