fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Тренування підборіддя

Тренування підборіддя

Багато людей сумлінно займаеться спортом щодня, але забувають про роботу над обличчям і шиєю. Тренування підборіддя тонізує м'язи нижньої частини обличчя, підборіддя і шиї, що дозволяє виглядати молодше. Щоденні тренування ціеї області призведуть до помітного ефекту підтяжки всього обличчя вже протягом декількох тижнів.


Підйом підборіддя

За підйом підборіддя відповідає кілька дрібних м'язів обличчя, включаючи під'язичний нерв, щелепно-під'язиковий м'яз і підшкірний м'яз шиї - ділянка, що тягнеться від підборіддя вниз по передній частині горла. Тонізація цих м'язів звужує передню частину вашої шиї і підборіддя, там, де вони стикаються. Почніть з того, що розслабтеся. Потім відкиньте голову назад так, щоб дивитися підборіддям у стелю. Потягніться підборіддям вгору. Ви відчуєте сильне напруження вздовж усього підборіддя і передніой частини шиї. Сидіть в цій позиції 10 секунд. Опустіть підборіддя і повторіть вправу двадцять разів.

Подвійне підборіддя

Позбавтеся від свого подвійного підборіддя, виконуючи вправи, спрямовані на передню частину шиї. Один із прикладів ефективної вправи являє собою спробу поцілувати стелю. Нахиліть голову назад і надайте губам такий вигляд, ніби ви зібралися цілуватися. Потягніть губи до стелі, замріть на секунду і потім розслабтеся. Вправа виконується від 10 до 20 разів. Її можна робити по кілька разів на день.

Поза «лев» з йоги

Поза «лев» допомагає тонізувати всі м'язи обличчя, але в першу чергу вона націлена на нижню щелепу, підборіддя і лінію декольте. Встаньте на коліна, руки - на стегнах. Розкрийте очі і рот настільки широко, наскільки зможете. Висуньте язик і спробуйте дістати їм до підборіддя. Замріть в цій позиції, кажучи «а» 5-10 секунд. Розслабтеся. Повторіть вправу. Ви можете робити її стільки разів, скільки хочете.

Підйом опущеною голови

Ляжте на диван чи ліжко так, щоб ваша голова звисала над краєм. Підніміть підборіддя до грудей. Помістіть одну руку за голову - робіть це, поки ваші м'язи не стануть достатньо сильними, щоб тримати голову. Застигніть в напрузі на кілька секунд, потім поверніться у вихідну позицію. Повторіть вправу п'ять разів, після чого розслабтеся.

Висновки

Самі по собі тренування підборіддя не позбавлять вас від зайвого жиру навколо вашого підборіддя - вам також необхідні фізичні вправи всього тіла. Зміцнюючі серцево-судинну систему і силові тренування допоможуть вам наростити м'язи і спалити жир на всьому тілі, включаючи підборіддя. Практикуйте кардіо-тренування протягом усього тижня і силові тренування три рази на тиждень. Тоді ви отримаєте видимі результати і поліпшите зовнішній вигляд вашого підборіддя.

Як вибачити себе і наблизитись до мрій
7 міфів про аеробіку
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts