fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Тренування дома — як не потрапити до травматолога

Тренування дома — як не потрапити до травматолога Тренування дома — як не потрапити до травматолога

Часто ви себе ловили на думці, що будете дотримуватися здорового способу життя? Ви постійно починали займатися з «понеділка», але потім щось йшло не так і ви відкладали цю ідею на потім. Всі ми знаємо, що відкладання ніколи не допомагало прийти до омріяної мети. Отож, люди, які переборювали себе й займалися спортом правильно, зараз насолоджуються своїм прекрасним тілом та чудовим самопочуттям.
Спорт – це життя. Цей вислів можна почути скрізь. І це не дивно, адже здоровий спосіб життя в наш час все більше набирає популярності як серед дорослих, так і серед дітей. Всі почали думати про майбутнє і зрозуміли, що без спорту воно буде не таким яскравим та мальовничим якби було з ним. Батьки почали віддавати дітей в спеціальні спортивні секції: волейбол, футбол, баскетбол, плавання і це тільки короткий список. Вони хочуть змалечку прищепити дитині любов до активного способу життя.

Підлітки й студенти часто відвідують спортивні зали, танці та різноманітні курси. Також дуже часто підписуються на спеціальні блоги та канали на тему здоров'я та краси. Дивляться різноманітні ролики в соціальних мережах і копіюють програму вже фізично підготовлених фітнес-блогерів. А це, у свою чергу, може дуже нашкодити організму.

Наприклад, ви подивилися онлайн тренування людей, які уже давно займаються спортом. Вам сподобалася фігура і ви вирішили стати такими ж. Що ж ви робите далі? Елементарно забуваєте, що, наприклад, ви ніколи не займалися спортом і ваше тіло просто не готове до таких складнощів.Але вам це не заважає повторити все те, що ви побачили чи прочитали у блогерів. І що в результаті? А в результаті у вас далеко не те, що ви очікували. Адже такі тренування призведуть тільки до травми.

Але, як тримати себе в тонусі, якщо не маєш можливості звернутися до спеціалістів. Як обрати собі вид спорту та просто, елементарно робити прості та головне не руйнівні вправи для свого організму? Наразі, в час карантину, коли просто не знаєш, що робити зі своїм тілом та як його вдосконалювати, це дує актуальні питання.

Про це вам з радістю розповість Андрій Жолоб. Це лікар ортопед-травматолог з багаторічним успішним досвідом роботи. Він розкаже вам, що саме потрібно робити, щоб не довелося зустрічатися з лікарем травматологом. Завдяки йому ви дізнаєтеся, як правильно налаштовуватися на тренування та як взагалі його проводити. Які види спорту актуальні вам, навіть якщо вас турбує якийсь біль, наприклад в суглобах.
Доктор Жолоб наголошує не тільки на тренуваннях, а ще і на травмах. Адже знайдіть хоча б одну людину, яку б щось колись не турбувало. На жаль це нереально. Отож, якщо у вас є старі травми, які порушують ваш спокій, то вам точно потрібно подивитися цей вебінар. Андрій Жолоб розповідає навіть про травму пальців. Б'ємося об заклад, що ви билися пальцями ніг об двері, стола, ліжко або щось інше. І тут почався миттєвий біль. Що ви робите в цій ситуації? За статистикою більшість людей просто терпить. Адже нічого страшного не сталося. А ні, в цьому випадку ви можете отримати тріщину, але мало хто знає, що це і є перелом. Тому найнеобхідніше, що вам потрібно зробити – рентген. Це яскравий приклад того, як ви можете травмуватися вдома не роблячи нічого важкого. А тепер уявіть собі скільки трав ви можете собі нанести, коли займаєтеся спортом. Це просто жах, але не все так погано, адже доктор Жолоб у своєму вебінарі застерігає та обговорює запобіжні заходи для цього.

Бувало у вас таке, що ви отримали якусь незначну травму в минулому, але вона вас не покидає уже багато років. Як тільки настає весна, біль дає про себе знати й нагадує про ту злодійську ситуацію. Що ж робити й чому саме так все і виходить. Про це і більше ви дізнаєтеся, коли перейдете за посиланням.

А що робити, коли вже необережно отримав травму. Багато людей, вважають, що потрібно просто зігріти це місце і біль пройде. Як ви гадаєте, це робити можна, чи потрібно реагувати на це, як на звичайний міф. Переходьте та дізнавайтесь, що про це та інше думає кваліфікований лікар травматолог. Які поради та анти поради він освітлює у своєму вебінарі. 

Швидкі поради для домашніх тренувань
5 кращих засобів для зняття сонячних опіків: дерма...

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts