fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

ТОП 10 серйозних речей, про які знають лікарі, але ніколи не скажуть вам

ТОП 10 серйозних речей, про які знають лікарі, але ніколи не скажуть вам ТОП 10 серйозних речей, про які знають лікарі, але ніколи не скажуть вам
Професія лікаря особлива. Ми довіряємо цим людям найцінніше, що ми маємо - здоров'я. Лікар бачить життя у всій його потворності: з болем, стражданнями та безнадією. Але він знаходить у собі сили бути уважним та спокійним в будь-якій ситуації. Дійсно, наше життя часто залежить від його роботи.
Лікар - це особлива професія. Сотні, ні, мабуть, тисячі років люди звертаються за допомогою до лікаря. Вони йдуть до цілителя, довіряючи йому найдорожче, що у них є - здоров'я. І чекають, що лікар, подібно Богу, створить диво: вилікує невиліковну недугу, врятує приреченого, підніме на ноги каліку. На плечі лікаря щодня лягає величезна відповідальність за наші життя…

Про що ж знають лікарі, але не розкажуть звичайним людям
Про медиків можна говорити різне: мовляв, і помилки роблять, часом, фатальні, і грубуваті і прямолінійні бувають в спілкуванні з пацієнтами. Але ви спробуйте уявити, що бачать лікарі практично щодня. Це радість і горе, зцілення і безнадійність. І сам кінець життя вони теж бачать нерідко…

Життя - крихка річ
Як вже говорилося, лікарям доводиться стикатися з недугами і смертю. Це не може не залишити глибокий слід в душі: адже лікарям доводиться бачити людей, які ще були здорові та бадьорі, а сьогодні вони раптом виявляються прикутими до лікарняного ліжка жахливою травмою або, наприклад, інсультом. Лікарі усвідомлюють, що вони далеко не всесильні, а життя таке крихке, що ми повинні цінувати кожну його мить.

Подяка дарує сили
Коли видужалий пацієнт приходить знову, щоб висловити подяку своєму рятівникові - за словами лікарів - це надзвичайно хвилююче та світле почуття, яке можна відчути від своєї діяльності. Адже обставини можуть скластися так, що саме лікар в даний момент виявляється для хворого найбільш близьким, рятуючи та підтримуючи, як може.

Здоров'я - величезне багатство
Лікарі не втомлюються повторювати про потрібність здорового харчування і правильного способу життя. Більшість з нас не знайомі з теоретичними основами медицини і просто не розуміють, як дрібниці в способі життя впливають на подальший наш стан здоров'я. Але лікар знає: здоров'я стоїть у ряді найважливіших цінностей в житті. Здоров'я не можна купити. А ось підірвати буває дуже просто.
Тому, здоров'я, поки воно є, потрібно берегти і зміцнювати. Вам не потрібно читати книги по біохімії чи функціях мозку, просто пам'ятайте, що фізична активність і збалансоване харчування - це база для вашого здоров'я.

Вміти вислухати - це важко, але важливо
Вміння слухати людину та співчувати, бути в якійсь мірі психологом - для хорошого лікаря це необхідні навички. Лікар уважно вислухає вас, не пропустить жодної деталі, жодної дрібниці. І не важливо, що він, наприклад, сам сьогодні погано себе почуває або у нього неприємності.

Лікар - поняття цілодобове
Так, напевно, було завжди, що в будь-який час доби, у відпустці лікарі, медсестри та інші представники славної професії медика змушені вислуховувати скарги на стан здоров'я від близьких і родичів, які хворіють і просять поставити їм діагноз та рекомендувати медикаменти. Люди чомусь впевнені, що лікар повинен «бути на сторожі» цілодобово. Але часто лікарі дуже потребують відпочинку і психологічного розвантаження більше, ніж звичайні люди.

Оголене тіло - це просто тіло
Для лікарів огляд оголеного пацієнта - це складова професії. Це не соромно і не неприємно. Адже часто немає інших шляхів обстежити людину з медичної точки зору та діагностувати захворювання. Лікарю байдуже, чи встигли ви перед походом до нього сходити в косметичний кабінет і яка на вас білизна. Тіло людини для медика - це всього лише об'єкт професійних досліджень. 

Кава - це їжа
Як часто у лікарів і медсестер немає і десяти хвилин часу для того, щоб пообідати/повечеряти. Або пацієнтів багато, або надійшли хворі з важкими випадками, або ще якась позаштатна ситуація. А таке відбувається майже постійно. Ось вони і «привчають» свій організм працювати на каві чи енергетиках, щоб відчувати себе бадьоріше. Виходить, що, турбуючись про здоров'я пацієнтів, лікар може жертвувати власним.

Радість від одужання хворого
Розуміти, що ти - частина складного процесу одужання хворого, для лікаря дійсно необхідно. Тяжка праця дає свій результат, коли лікар бачить людину, яку він буквально «поставив на ноги». Все інше - вторинне, адже заробітна плата медичних працівників часто не відповідає їх фізичним і емоційним витратам.

Дух в стані зцілити тіло
Лікарі точно знають, скільки енергії приховується в позитивному настрої. Вони бачать на конкретних прикладах з життя, якою сильною буває здатність духу зцілити тіло. Хворий з позитивним настроєм може зробити неможливе: вижити всупереч похмурим прогнозам. Нескінченна жага до життя - ось з чим лікарі зіштовхуються в ході своєї роботи. І дива дійсно трапляються.

Іноді потрібно просто відпустити
Родичі безнадійно хворих завжди вимагають підтримувати життя коханих людей усіма можливими засобами. Але буває, що лікареві точно відомо, що додаткові два дні на апараті - це просто помилкова надія. І лікар бере на себе відповідальність роз'яснити близьким людям пацієнта, що, як це не трагічно, надії вже немає. Витримка лікарів виходить за рамки можливого. Але, на жаль, це теж частина їх роботи.

Що б не говорили про лікарів - професія ця надзвичайно важка як фізично, так і морально. Не тільки лікарі, але і медсестри, фельдшери, інтерни стоять на сторожі нашого здоров'я. І часто тільки вони можуть допомогти нам. 

Гормон довіри: чому його не вистачає
20 питань про Аюрведу
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts