fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Список продуктів, після яких ще більше хочеться їсти

Список продуктів, після яких ще більше хочеться їсти

Основним призначенням їжі є втамування голоду, але існують певні продукти харчування та напої, після вживання яких хочеться їсти і пити ще більше.

Вони призводять до переїдання, яке сприяє набору зайвої ваги, так що вміст цих продуктів у раціоні необхідно скоротити.

Алкоголь

Чому б не випити келих вина в кінці довгого робочого дня? Але будьте обережні, вживання алкоголю пов'язане з збільшенням апетиту. Адже всього три порції спиртного знижують рівень лептину - гормону, який контролює почуття голоду.

Глутамат натрію

Це підсилювач смаку, який зустрічається в самих різних перероблених продуктах. Особливо часто його можна побачити в різного роду консервах, овочах і китайської кухні. Іспанські дослідники з'ясували, що після вживання даної речовини апетит людини підвищується на 40%.

Десерти

При виготовленні більшості десертів використовується пшеничне борошно, яке роблять шляхом особливої переробки зерна, яка позбавляє його волокон. В результаті, ці продукти харчування підвищують рівень інсуліну, що призводить до зростання апетиту і переїдання.

Смажена картопля

Картопля - це крахмалистий овоч, що складається з простих вуглеводів, а значить, наш організм абсорбує і метаболізує його дуже швидко з-за невеликого розміру молекул. Отже, це також призводить до сплеску інсуліну.

Піца

Як правило, піца являє собою комбінацію з тіста, приготовленого на пшеничному борошні, гідрогенізованих рослинних жирів, перероблених сирів і консервантів. Всі ці інгредієнти сприяють підвищенню рівня цукру в крові.

Білий хліб

Як і десерти, білий хліб робиться з пшеничного борошна, що призводить до підвищення рівня інсуліну в крові. Ці продукти харчування з високим глікемічним індексом, вони дуже швидко перетравлюється, з-за чого відчуття голоду виникає достатньо швидко після їх вживання.

Магазинні соки

В процесі виготовлення соків з фруктів і овочів видаляються абсолютно всі волокна, так що нам залишається лише напій, що містить цукор. А між тим, саме волокна дарують відчуття насичення, яке утримує від переїдання.

Пластівці

Різні пластівці містять велику кількість цукру. Такі сніданки викликають різкі перепади рівня цукру в крові.

Штучні підсолоджувачі

Кожен раз, коли ви п'єте дієтичну газовану воду, чай або каву з штучними підсолоджувачами, ваш мозок готує організм до вступу цукру. Але цього не відбувається, і тоді тіло чекає поповнення недоодержаної енергії за рахунок інших продуктів, що провокує відчуття голоду,

Джерело: Ukr.Media

Медики визначили: кому не можна їсти хурму
Гімнастика для хребта - найкращий засіб при сидячо...
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts