fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Спробуйте йогу в офісі

d6cd2f08af1e68661cb5e2f4dbec930b
 Останніми роками все збільшується кількість людей із сидячим способом життя, здебільшого це - робота. Проте, мало хто задумовується про негативний вплив на своє здоров'я відсутність достатнього руху. Так, проводячи щодня близько 8 годин біля комп'ютера або за письмовим столом, неминучі проблеми з опорно-руховим апаратом. Але цих проблем можна легко уникнути, приділивши хоча б десяток хвилин такому мистецтву, як офісна йога. Даною йогою можуть займатися не тільки люди, чий рід занять пов'язаний з тривалим сидінням, але і ті, хто позбавлений всякої можливості робити гімнастику стоячи.

Для початку потрібно зняти взуття і влаштуватися зручніше в кріслі. Взуття необхідно зняти для кращого опрацювання нервових закінчень, що знаходяться на самих ступнях. Сидячи в кріслі, необхідно стежити за тим, щоб хребет був прямим.

Отже перша вправа: починаємо розминати верхні шийні хребці. Для цього обертаємо головою навколо своєї осі по 30 секунд в обидві сторони. Ця вправа дозволяє налагодити циркуляцію крові і поліпшити її притік до головного мозку. Виконуючи цю вправу, не слід робити різких рухів. Якщо раптом самопочуття погіршилося, слід припинити вправу. При хорошому самопочутті, а головне бажанні, можна зробити більше повторень. На завершення зупиняємося, робимо глибокий вдих, затримуємо дихання секунд на 20 і видихаємо.

Наступна вправа - задіємо плечі. Початкове положення - руки на колінах. Піднімаємо плечі вгору, при цьому вдихаючи через ніс, потім опускаємо плечі, роблячи видих, знову ж таки через ніс. Дану вправу можна виконувати в різному темпі, на ваш вибір, тривалістю близько 60 секунд. Всі ці маніпуляції дозволяють великій кількості кисню потрапити у ваш організм, що приведе до відкриття трьох кишень легенів: нижньої, середньої і верхньої. Якщо раптом почне крутитися голова, зменшіть темп або зупиніться. На завершення - глибокий вдих, при цьому плечі повинні залишатися нагорі, затримуємо дихання на 20 секунд і видихаємо.

Наступна вправа поширюється на середні спинні хребці. Необхідно взяти себе великими пальцями за плечі. Далі повертаємося вліво, роблячи вдих через ніс, потім повертаємося вправо, роблячи видих знову через ніс. Виконуючи вправу, необхідно повертати голову одночасно разом з тілом. Тривалість дій - 1 хвилина. Завершити вправу слід, повернувшись у вихідне положення, при цьому зробивши глибокий вдих, і затримавши дихання приблизно на 20 секунд. Видихаємо. Вправу закінчили.

Заключна вправа. Початкове положення - руки на колінах. На вдиху слід прогинатися грудьми вперед, на видиху - плечі вперед. Дихати необхідно при цьому через ніс. Виконуючи цю вправу, голова не повинна рухатися, а знаходиться весь час в одному положенні. Тривалість дій - 1 хвилина. Закінчувати вправу слід ставлячи корпус в центр і розслабивши плечі. При цьому необхідно зробити глибокий вдих з затримування дихання на 20 секунд. Видихаємо.

Підводячи підсумок, хотілося б відзначити простоту, швидкість, а головне необхідність виконання вправ офісної йоги. Адже ці заняття дійсно не просто придумані. Дивіться самі - працюючи в офісі, перервавши на обід, у вас буде предостатньо часу приділити увагу цим вправам.
Задумайтеся, адже всього десятка хвилин в день достатньо для того, щоб позбавитися від дискомфорту, і навіть продовжити ваше життя ...

Що робити, якщо зовсім не хочеться працювати
Як очистити організм від токсинів за 4 кроки

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts