fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Швидкі поради для домашніх тренувань

Швидкі поради для домашніх тренувань Швидкі поради для домашніх тренувань

 Оскільки в ці дні ви проводите більше часу вдома,важливіше, ніж будь-коли, продовжувати дбати про своє здоров'я.

Тому ми подумали, що було б корисно поділитися кількома швидкими порадами, які допоможуть вам не збитися зі шляху і побачити результати, доки ви з'ясовуєте, як змусити все це працювати прямо зараз.

Порада #1: Вибирайте тренувальний одяг розумно

Принадність домашніх тренувань полягає в тому, що вам не доведеться одягатися для громадських прогулянок. Ви можете носити все, що завгодно!

Нам відомо, що тренуються в піжамах частіше, ніж будь-коли, і в сестринстві "Збалансованого життя" #ПІЖАМИПІЛАТЕС часто буває в тренді.

Але ми також виявили, що бувають випадки, коли наш одяг впливає на те, як ми виглядаємо на килимку. В деякі дні піжама працює дуже добре, в інші дні перевдягання в справжній тренувальний одяг дає нам імпульс, який спонукає нас з'являтися з великими намірами та зосередитися на своєму маті.

Звертайте увагу на те, як ви себе почуваєте під час тренувань, і вибирайте те, що вам більше підходить!

Порада #2: Брати паузу - це нормально

На відміну від традиційних занять, у вас є можливість натиснути кнопку паузи в будь-який час, тому не бійтеся користуватися нею! Незалежно від того, чи вам потрібно зробити перепочинок і випити трохи води, розірвати сварку побратимів або повернутися до роботи з наміром закінчити тренування пізніше - використовуйте це на свою користь!

Ні провини, ні сорому. Візьміть паузу, коли вам це потрібно, і насолоджуйтесь гнучкістю та зручністю тренувань вдома.

Порада #3: Будьте простішими

Неважко подумати, що вам потрібні всі види обладнання вдома, щоб добре тренуватися та відпрацювати суцільну рутину. Але у нас є гарні новини…це неправда! Чим більше ви дотримуєтеся свого розпорядку, тим більше у вас шансів залишатися послідовними, а послідовність призводить до результатів..

Майже всі тренування тут, в "Збалансоване життя", використовують вашу вагу для нарощування сили й не вимагають дорогого обладнання чи складної конфігурації. Якщо ви бажаєте зберегти свій розпорядок більш ніж на декілька днів - будьте простішими.

Порада #4: Майте план

Швидкий пошук на YouTube покаже тисячі безкоштовних тренувань, але важко зрозуміти, з чого почати. Ось чому ми склали чіткі плани та календарі, за якими ви можете слідувати з дому, щоб вам не доводилося приймати рішення, коли у вас вже не вистачає часу й енергії. Ви будете знати, що робити кожного дня, яке обладнання необхідне та як побачити результати.

Медитація - це не те, що ви думаєте: чому я почав ...
5 кращих засобів для зняття сонячних опіків: дерма...
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts