fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Що робити, якщо зовсім не хочеться працювати

drowsiness__

Всім нам добре знайоме відчуття, коли працювати зовсім не хочеться. Випиті кілька чашок кави, здійснена невелика прогулянка і напам'ять вивчена стрічка Facebook, а ось працювати не виходить. Як правило, такий стан наздоганяє нас ще і в моменти найглибших завалів, коли завдання збільшуються в геометричній прогресії. Що ж робити в подібній ситуації?

НЕ ПАНІКУВАТИ

Це перше і найголовніше правило. Від того, що ви будете подумки лаяти себе за необов'язковість, борги по роботі і нездатність зібрати сили в купу, ситуація в корені не зміниться. Набагато краще постаратися перемкнути увагу, гарненько подумати і виписати на листок паперу всі завдання, що вимагають виконання. Коли ви структуруєте "завислу" роботу, то, найімовірніше, виявиться, що все не так страшно: завдання - прості, а їх виконання не зажадає від вас пари-трійки безсонних ночей. І ще один порада - не відпрацьовуйте всі пункти плану по черзі з першого до останнього. Щоб налаштуватися на продуктивний лад, вибирайте спочатку тільки те, що вам подобається і приносить задоволення, а потім вже беріться за рутину.

ЗМІНИТИ ПІДХОДИ ДО РОБОТИ

Якщо ви, наприклад, втомилися від роботи за комп'ютером, поміняйте його (хоча б на пару годин) на блокнот або звичайний листок з ручкою. Накидайте макет презентації або проведіть розрахунок вручну. Швидше за все, спочатку вам буде трохи незвично тримати ручку в руках так довго, але потім ви звикнете. Ще однією вагомою причиною поміняти гаджет на старе добре канцелярське приладдя є і той факт, що інформація, написана власноруч, запам'ятовується набагато краще надрукованого тексту.

ПРИПИНИТИ ПРОКРАСТИНУВАТИ

Давайте уявимо ваш звичайний робочий ранок. Що ви робите відразу після того, як включаєте комп'ютер? Швидше за все, відповіддю буде щось на зразок "перевіряю пошту", "читаю новини" або "переглядаю соціальні мережі". Це неправильний підхід. Відразу після старту робочого дня вам варто завантажити мозок хоча б легкою, але роботою. Так ви отримаєте потрібний заряд енергії і бойового настрою. А всі відволікаючі заняття залиште на потім. У припущенні про те, що будь-яку роботу важливо почати, а далі все піде само собою, полягає істина.

ВІДПОЧИВАТИ

Так-так, якщо з втомою і небажанням працювати просто так впоратися не виходить, дайте собі те, чого дуже хочеться - довгоочікуваний відпочинок. Цілком можливо, що ви просто втомилися або звалили на себе занадто багато. Кращим виходом у такій ситуації буде сон і трохи спокою. Відновивши сили, ви самі захочете на роботу.

ВКЛЮЧИТИ УЯВУ

Якщо якесь завдання вперто не бажає виходити, закрийте очі і спробуйте уявити, що вся робота вже зроблена і з чистою совістю можна розслабитися. Ймовірно, ви відчуєте полегшення або помріяти про те, як отримаєте надбавку до зарплати за хороший результат. А тепер відкрийте очі і беріться за роботу. Натхнення тільки поліпшить вашу продуктивність.

ЗАВЕСТИ БУДИЛЬНИК

Іноді працювати набагато краще і ефективніше допомагає наявність чіткого дедлайну. Так уже ми влаштовані, що часові межі і рамки організовують і мотивують нас краще, ніж багато інших методик разом узяті. Іншими словами, якщо вам потрібно змусити себе щось зробити, відведіть на виконання сувору кількість часу. Заведіть собі будильник, який продзвонить в зазначений час, встановіть таймер або поставте нагадування на телефоні. Наявність чітких умов роботи дасть команду мозку сконцентруватися, а не розподіляти увагу на відволікаючі фактори.

Безумовно, небажання працювати - цілком поширений стан абсолютно для всіх, але тільки якщо воно не постійне. Якщо ж відсутність прагнення трудитися переслідує вас кожен робочий день, то, цілком можливо, потрібно щось міняти: або власне ставлення до справи, або обрану професію.

Кращі продукти для спалювання жирів
Спробуйте йогу в офісі
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts