fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Що їсти, щоб уникнути розвитку застуди?

Що їсти, щоб уникнути розвитку застуди?

​Встановлено, що привести до розвитку застуди може, принаймні, сто різних вірусів. Вони кидають виклик нашій імунній системі, а зокрема, білим кров'яним клітинам, які значною мірою відповідальні за знищення вірусів.

Щоб наш імунітет був міцним і ефективно боровся з вірусами, слід включати в своє меню продукти, багаті поживними речовинами, що сприяють збільшенню кількості та активності білих кров'яних клітин.

Отже, які ж продукти потрібно їсти:

Продукти, багаті цинком

Налягай на морепродукти, курку, овес, коричневий рис і гарбузове насіння. Цинк підсилює імунну функцію, сприяючи активності Т- клеткок, відповідальних за силу і тривалість імунної відповіді.

Продукти, багаті вітаміном С

Регулярно їж ягоди, солодка картопля, перець, капусту і цвітну капусту. Вітамін С посилює більшість областей імунної системи, однак він не зберігається в організмі людини надовго.

Продукти, що містять органосульфіди

Органосульфіди - речовини, які містяться в сімействі цибулевих, надаючи їм характерну гостроту і їдкість. Вони допомагають нашому імунітету ефективно боротися з вірусами. Саме тому не слід виключати зі свого меню часник, цибуля, зелений лук і лук - порей.

Ян Марбер також підкреслює, що при симптомах розвивається застуди ефективний екстракт оливкового листя. Він зазначає, що це живильна речовина дає нашому імунітету необхідний імпульс, щоб боротися з застудою.

"Коли я відчуваю, що занедужую, я тричі день приймаю 15 мг цинку, 500 мг вітаміну С і 500 мг екстракту оливкових листя. Це завжди допомагає ". При цьому фахівець наголошує, що стимулювати імунітет таким чином можна не більше трьох днів.

Крім цього Ян Марбер, при перших ознаках застуди рекомендує їсти курячих бульйон або суп. Курячий бульйон містить корисну комбінацію поживних речовин, які добре засвоюються.

А ось дві речі, яких дієтолог рекомендує уникати - цукор, оскільки він може перешкодити дії білих клітин крові, і строгі дієти, які обмежують споживання поживних речовин, необхідних для боротьби з інфекціями.

Профілактичний прийом вітаміну D не запобігає осте...
Банани чудово лікують мігрень

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts