fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Псоріаз: лікування в домашніх умовах

Псоріаз: лікування в домашніх умовах Псоріаз: лікування в домашніх умовах

Псоріаз - це хронічне захворювання шкіри з характерними червоними плямами, що лущаться.

Плями покриті сріблястими лусочками, сверблять і виглядають непрезентабельно. Найчастіше такі плями при псоріазі з'являються на колінах і ліктях. Крім того, при псоріазі часто вражаються нігтьові пластинки. На шкірі нерідко формуються пухирі і тріщини.
Нічого виразного про причини псоріазу, зв'язок з інфекціями або спадковістю не сформульовано досі. Найбільш популярною зараз вважається точка зору, яка вважає псоріаз аутоімунним захворюванням.


Що ж власне відбувається зі шкірою при псоріазі?

Клітини шкіри поводяться абсолютно нормально, тільки життєвий цикл їхній прискорюється разів у десять. Тому і формуються такі дивні плями, і саме тому з'являється характерне відлущування (за типом лупи).
Різні методи і прийоми лікування псоріазу різною мірою ефективні у різних хворих. Якщо простіше - потрібно пробувати, щоб зрозуміти, що саме вам допомагає. Для того щоб не кидатися на відверто шарлатанські засоби, почніть з візиту до ключового щодо псоріазу дерматолога у вашому місті (районі міста). Ваша мета - отримати консультацію про реальні методи лікування.

Дуже важливо: Ні в якому разі не зловживайте гормональними мазями та кремами.

Незважаючи на швидкий ефект, це дуже небезпечна штука, яку можна використовувати тільки зрідка. При тривалому застосуванні (а спокуса з'являється відразу) гормональні засоби провокують різке погіршення процесу і розширення вогнищ ураження.
Таким чином - лікування псоріазу в домашніх умовах передбачає профілактику загострень і пом'якшення симптомів захворювання.

Зниження ризику алергічних реакцій.

Будь-яка алергія провокує загострення псоріазу, тому для алергіків важлива гіпоалергенна дієта, постійне вологе прибирання приміщення, прийом антигістамінних препаратів у період сезонних алергій.

Обмеження в харчуванні.

Переїдання, вживання великої кількості пряних, гострих, копчених продуктів також провокує псоріаз.
Взагалі будь-які проблеми з травною системою миттєво відображаються на шкірі навіть у здорової людини. Хворі на псоріаз мусять ще уважніше ставитися до своєї ваги, якості і кількості вживаної їжі.

Догляд за шкірою.

Ні в якому разі не тріть і не розчісуйте бляшки. Причину захворювання ви не усунете, а інфекцію можна занести запросто. Гарячі ванни при псоріазі протипоказані. Взагалі краще користуватися душем. У період загострення - ніяких ванн взагалі. Не намагайтеся видаляти бляшки і після купання. Це не ороговіла тканина, а живі клітини - можна травмувати
Мило потрібно підбирати м'яке лужне. Взагалі бажано перейти на якісні дитячі засоби гігієни. Шкіра при псоріазі сушиться, тому потрібно підібрати відповідні засоби для зволоження. Осушувати шкіру можна тільки легкими рухами.

Джерело: https://lady.tochka.net

Лікування геморою: все, що потрібно про нього знат...
Менопауза і зміни шкіри — десять популярних запита...

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts