fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Причини виникнення раку, лікування аюрведою

Причини виникнення раку, лікування аюрведою

В Аюрведі рак вважається захворюванням, яке зачіпає всі три доші (конституції) організму, хоча в самому початку виникає в одній якій-небудь. Енергія травлення і другиеэнергии слабкі і в організмі починають накопичуватися отруйні речовини. Рак являє негативну життєву енергію, свого роду паразита, який міцно займає місце в організмі. Негативна енергія виникає зазвичай через надлишок апани (Apana), повітря, що рухається вниз. Тому розлади, пов'язані з ним, як наприклад здуття живота, запор та діарея створюють основу, завдяки якій виникає хвороба. Ракові клітини, яким не вистачає кисню (Prana), є виразом зростання в організмі, який не підпорядковується правилам життєвої сили.

Причини виникнення раку

Для виникнення раку є багато причин, як наприклад, наша навколишнє забруднене середовище, оброблені харчові продукти, сидяче життя і недолік в спиритуальном сенс життя або відповідного настрою. Часто він виникає на основі пригнічуваних нами емоцій або емоційної стагнації (застою), що призводить до накопичення отруйних речовин і надмірного збільшення соків організму. У китайській традиційній медицині рак мав славу «хворобою меланхолії і чорної жовчі», що можна перекласти на нашу мову як стан пригнічуваних почуттів. У зв'язку з цим недостатньо лікувати тільки тілесні розлади ( оперативний метод лікування раку ітд). У ведичній системі рак — це психічний розлад, тріщина в аурі, через яку негативні астральні сили можуть проникати. Емоційне очищення, мантри і медитації є важливими протистоять засобами захворювання раку.

Спиритуальные терапії — нетрадиційне лікування раку. У стародавній Аюрведою користувалися дорогоцінними каменями при лікуванні: оправлений в золото синій сапфір має протипухлинні властивості. Він допомагає відкинути негативну силу організму і бажано носити його разом з іншими каменями, які випромінюють позитивну силу. Діамант найважливіший камінь у збереженні і подовження життя. Діамант, сапфір жовтий і жовтий топаз — кращі камені для збільшення енергії імунної системи. Рубін, гранат або червоні корали сприяють кращому кровообігу, що допомагає подолання стагнації через пухлини. Смарагд і перідот допомагають прану збільшити біль і дисгармонію пом'якшити.

Спеціальні аюрведские приготування діамантів (Hira Bhasma) особливо корисні, але вам слід звернутися до аюрведу-лікаря за способом приготування.

Терапії за допомогою мантр діють дуже сильно проти раку. Просте скандування «OM» чудово допомагає відкриттю аури і для очищення психічної атмосфери. Мантра «RАМ» є ніби посередником між вами і Божественної цілющою силою, а також дає вам захист. Пранаяма дуже важлива ( я писала якось про неї) для збільшення позитивної життєвої енергії прани: регулярно для Капхы сонячна Пранаяма, для Пітти — місячна і для Вати — обидві по черзі. Заняття пранаямой дуже важливі для попередження раку.

Диференціювання. При Вата — раку грають боязнь, страх, депресія і безсоння велику роль. Пухлини за своїм характером сухі, міцні і різноманітні за своїм виглядом. Шкірні покриви стають сірими, коричневими або просто темними. Пацієнти страждають здуттям живота, запор та іншими симптомами збільшення Вати в організмі.

При раку Пітти виявляються такі риси як лють, гнів, дратівливість і ненависть. Пухлини мають запальний характер, інфікуються і супроводжуються відчуттям печіння або кровоточать. Багато видів шкірного, очного раку, а також печінки відносяться до Піт.

Капха — рак пов'язаний зі втомою, тривалим сном, застоєм і надмірним утворенням слини. Зазвичай з'являються на початку доброякісні пухлини, які з часом озлокачествляются. Якщо рак помічений в ранній стадії, то операція є ефективною формою лікування. Рак легенів або рак грудей часто ставляться до Кафе.

М'ясо і молочні продукти строго заборонено вживати, а також багато протеїну, оскільки рак — сам по натурі протеїн. Все-ж малу частку протеїну варто вживати, щоб відповідні травні ферменти виділялися. Рак вважається захворюванням, яке виникає із-за великого вживання м'яса або протеїну. У центрі уваги в дієті повинні стояти свіжі овочі і соки, поки у пацієнта ще достатньо сил, як наприклад селера, кульбаба, пророслі соняшникове насіння, пророслий ячмінь, а також пшениця, alfalfa ( medicago stiva).

Можна на підвіконні в низьких тарілочках ( продаються і спеціальні посудини для пророщування зерен) прорасщивать зерна різної породи, додайте трохи води і покладіть зерна пшениці. З часом вони набухнуть і підуть паростки, в яких як і у всіх паростках багато вітаміну Є. Воду міняйте щодня. Це зовсім не важко. Я часто займаюся цим і з гречкою, і з пшеницею, мунг бобами, альфальфой… Можна додавлять в салати.

Деякі трави для терапії, спрямованої на конституційне лікування:

  • Для Вати — аїр, мирра або guggul (commiphora mucul), haritaki (terminalia chebula). Товстий кишечник повинен міститися в чистоті і тому рекомендується азафоетида (stinkasant 8).
  • Для Пітти — шафран, листя кульбаби, куркума; аюрведские трави — manjishta (rubia cordifolium). Зазвичай для Пітти проводиться активна очищає кров і печінку терапія, а також рекомендується вживати свіжі овочі і пити соки.
  • Для Капхы : шайенский перець, чорний і довгий перці, мирра, сушений імбир, куркума; аюрведские трави — bhallatak (semicarpus anacardium). Кафе важливо звільнитися від мокротиння, тобто рекомендується очищувальна терапія Pancha — karma.
Розторопша - порошок, який чистить печінку
Аювердичний масаж - цілющі властивості
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts