fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Постійно за комп'ютером? Вічна втома?

Постійно за комп'ютером? Вічна втома?

Багато хто з нас, хто проводить більшу частину робочого дня сидячи за столом або, в силу специфіки роботи, виконує щодня одні й ті ж рухи, страждають від усіх видів м'язових проблем (напруга, біль і т.д.)

Незалежно від того чи ведете Ви базу даних для Вашой фірми, захоплюєтеся Ви Інтернетом, якщо Ви при цьому постійно використовуєте одні й ті ж м'язи неналежним чином, Ви рано чи пізно встанете перед проблемами: м'язовий біль, очна втому і т.д.

"У мене болить спина ..., я в стані стресу ..., я постійно втомлююся ..., у мене головні болі ..., що я повинен робити?. .. "

Основні шкідливі фактори, що впливають на стан здоров'я людей, що працюють за комп'ютером:

  • сидяче положення протягом тривалого часу;
  • вплив електромагнітного випромінювання монітора;
  • стомлення очей, навантаження на зір;
  • перевантаження суглобів кистей;
  • стрес при втраті інформації.

Сидяче положення

Здавалося б, за комп'ютером людина сидить в розслабленій позі, проте вона є для організму вимушеною і неприємною: напружені шия, м'язи голови, руки і плечі, звідси зайве навантаження на хребет, остеохондроз, а у дітей - сколіоз. У тих, хто багато сидить, між сидінням стільця й тілом утворюється свого роду тепловий компрес, що веде до застою крові в тазових органах, як наслідок - простатит і геморой, хвороби, лікування яких - процес тривалий і малоприємний. Крім того, малорухливий спосіб життя часто приводить до ожиріння.

Електромагнітне випромінювання

Сучасні монітори стали безпечнішими для здоров'я, але ще не повністю. А якщо на Вашому столі зовсім старенький монітор, краще тримаєтеся від нього подалі.

Вплив на зір

Очі реєструють найдрібнішу вібрацію тексту або картинки, а тим більше мерехтіння екрану. Перевантаження очей призводить до втрати гостроти зору. Погано позначаються на зорі невдалий підбір кольору, шрифтів, компоновки вікон у використовуваних Вами програмах, неправильне розташування екрану.

Перевантаження суглобів кистей рук

Нервові закінчення подушечок пальців як би розбиваються від постійних ударів по клавішах, виникають оніміння, слабкість, в подушечках бігають мурашки. Це може привести до пошкодження суглобового і зв'язкового апарату кисті, а надалі захворювання кисті можуть стати хронічними.

Стрес при втраті інформації

Далеко не всі користувачі регулярно роблять резервні копії своєї інформації. Але ж і віруси не дрімають, і вінчестери кращих фірм, буває, ламаються, і найдосвідченіший програміст може іноді натиснути не ту кнопку ... В результаті такого стресу траплялися й інфаркти.

Пил і бруд: алергія та кишкові інфекції

Пилу і грязі в комп'ютері і навколо нього згодом накопичується чимало, причому прибрати їх найчастіше буває досить складно. А де бруд, там і всілякі мікроби, бактерії і грибки, де пил, там і пилові кліщі. Все це може спровокувати різні захворювання - від алергії до "хвороб брудних рук".

Комп'ютер і вагітність

небезпечні комп'ютери для вагітних? Безумовно, деякий негативний вплив на перебіг вагітності та розвиток плоду комп'ютер надати може, але наскільки сильне? Єдиної думки на цей рахунок у лікарів ще не склалося ...

Вплив комп'ютера на психіку

Тема, на наш погляд , дуже дискусійна. Ігроманія, інтернет-залежність - наскільки серйозні ці проблеми? Як сильно впливає комп'ютер на психічне здоров'я людей? Пропонуємо вашій увазі різні точки зору на ці питання.

Коректуємо робоче місце

Правильна постава, належні звички і відповідна виробниче середовище допоможуть Вам мінімізувати ризик виникнення болів і напруг. Зовсім не ваше тіло повинне коригувати ваше робоче місце, а навпаки.

Крісло
Виберіть крісло, яке є коректованим по висоті і має зручну спинку. При сидінні ваші стегна повинні бути горизонтальні, ваші ступні повинні горизонтально розташовуватися на підлозі і нижня частина спини повинна бути жорстко підтримуватися спинкою крісла.

Клавіатура
Коли Ви використовуєте клавіатуру, ваші плечі повинні бути розслаблені. Ваші руки та передпліччя зігнуті під кутом 90 градусів і ваші кисті повинні бути на одному рівні з вашими передпліччями.

Миша
Миша повинна бути на тій же самій висоті що і клавіатура і мати достатньо місця для руху.

Екран
Вершина екрана повинна бути злегка нижче ніж рівень очей.

Відображення
Обережно, це стомлює очі! Усуньте або зменшите в максимально можливій мірі відображення в екрані природного або штучного освітлення.

Відстань
Вас від часу відведіть очі від монітора і подивіться кілька хвилин на об'єкт, що знаходиться далеко.

Перерва
Короткі , часті перерви дають вашим очним м'язам відпочинок.

Робоче місце
Поставте ваші меблі так, щоб усунути будь-який дискомфорт або незручну позицію. Деякі коректування можуть дуже вплинути на ваш комфорт і в той же самий час - ефективність роботи (ККД).

Ось кілька корисних порад:

Поза
Змініть позу. При появі втоми - встаньте, потягніться "як кішка". Проробіть деякі із запропонованих вправ.

Розслаблення
Ваші руки і пальці повинні бути розслабленими, гнучким і м'якими при використанні клавіатури.

Чистота
Очищайте ваш екран регулярно. Ваші очі скажуть вам за це "спасибі". Навіть з найкращим кріслом і при класичному положенні тіла - ніхто не захищений від фактора нерухомості, болів і напруг або іншими проблемами, викликаними тривалими годинами роботи з клавіатурою та мишею.

Кращий спосіб розвантаження і запобігання проблем - регулярні короткі перерви , кілька розслаблюючих вправ і потягування. Це просто, ефективно і приносить миттєву розвантаження. Чому б не перетворити ваш наступний перерву на каву в перерву для того різання декількох вправ? Вже через 5-10 хвилин ваші м'язи та сухожилля прийдуть до колишньої форми, і ваша можливість концентрації покращиться.

Вправи

1. Подайте руки вперед, паралельно підлозі. Зчепите пальці рук, кисті направте назовні. Злегка напружте руки протягом 15 секунд. Потягніть пальці, зап'ястя, передпліччя, руки, плечі в гору і назад.
2. Руки підняті вище голови. Пальці рук зчеплені, і кисті знаходяться в положенні паралельному стелі. М'яко протягніть руки, злегка вигинаючи спину. Утримайтеся протягом 15 секунд, дихайте рівно.
3. Руки за спиною. Візьміть праве зап'ястя лівою рукою. Опустіть зап'ястя, і схиліть голову ліворуч. Утримайтеся протягом 10 секунд. Те ж саме проробити в іншу сторону.
4. Руки підняли вище головки. Захопити ліву руку правою рукою. Нахиліться направо переміщаючи руки. Утримайтеся протягом 15 секунд.
5. Поверніть руки в позицію вище голови. Те ж саме проробити в іншу сторону. Пальці зчеплені за шиєю. Лікті вивернуті назовні. Нахил вправо, переміщаючи руки. Утримайтеся протягом 15 секунд.
6. Поверніть руки у вихідну позицію вище голови. Те ж саме проробити в іншу сторону. Візьміть правий лікоть лівою рукою. Перемістіть лікоть до лівого плеча повертаючи голову при цьому направо. Нагніться м'яко вправо, переміщаючи руки. Утримайтеся протягом 10 секунд. Те ж саме проробити в іншу сторону. Сядьте прямо.
7. Руки прямі, помістити кисті рук на зовнішню сторону кожного стегна. Великі пальці вказують в сторони, інші пальці вказують назад. Злегка зігніть лікті, щоб потягнути передпліччя, триматися так протягом 30 секунд. Сядьте зручно зберігаючи спину прямою. Повільно опустіть голову вперед. Дуже повільно обертайте голову на 360 градусів. Не примушуйте себе. Зупиніться якщо болісно. Розслабтеся по максимуму.
8. Заведіть руки вище голови. З'єднайте кисті рук. Потягніться до стелі, нахиліться трохи назад при глибокому вдиху. Затримайтеся на 5 - 8 секунд.

http://ywoman.ru/

Відмінний засіб від каменів в нирках
Як подолати печію
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість - TNTU в Середа, 24 липня 2019, 15:26

Дуже корисна та потрібна інформація)

1
Дуже корисна та потрібна інформація)
Артем Іваненко в Вівторок, 08 червня 2021, 11:42

Эту информацию нужно размещать в каждом офисе!

0
Эту информацию нужно размещать в каждом офисе!

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts