fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Покращить своє здоров’я використовуючи японські «лісні ванни»

Покращить своє здоров’я використовуючи японські «лісні ванни»

Часом ми просто потребуємо подихати свіжим лісним повітрям. Та ні на справді – практика японських лісних ван, або як кажуть японці shinrin-yoku, і це підтверджено науково, зменшує рівень стресу, і зміцнює імунну систему. Терапевтичний ефект був доведений ще у 1982 році, але застосування дочекався лише у теперішньому столітті.

Повністю зануритесьв цьому

Shinrin-yoku, це акт повного занурення у натуру усіма п'ятьма відчуттями, ця практика спирається на ідеї взяті з буддизму та знань Сінто, і зараз дуже поширюються японським міністерством лінивства починаючи з 1982 року. Але занім ви почали пакувати спорядження для пікніку, та намети, прийміть до уваги важливий момент: ідеє полягає у звичайному розслаблені та заглиблені у красу оточуючої натури. Як каже сертифікований провідник по «лісних ваннах» Грег Берман (Gregg Berman) «Не потрібно зусиль». Ми любимо звучання лісу.

Що ж, де тут наука? Японський уряд витратив на дослідження лісних ванн у 2004 році понад 4 міл. доларів, що включало також створення сайту де люди могли розмітити інформацію про їх кров'яний тиск до і після прийняття лісних ванн. У 2009 році Квінг Лі (Qing Li) професор Ніпонської медичної школи у Токіо, проводив дослідження до і після прийняття лісних ванн і виявив натуральне збільшення кількості так званих білих кров'яних клітин (лейкоцитів) котрі відповідають за імунітет людини. Також це підтверджено і іншими дослідженнями, цей процес відбувається вже після 30 хв. Перебування у лісі.

Доза натури

Якщо ви відчували останнім часом роздвоєння думок, доза свіжого повітря покращить також ваш духовий стан. Зокрема післяобідня прогулянка парком має великі психологічні наслідки, сприяє зниженню стресу та симптомів депресії, а також зменшення агресивності та сприяє підвищенню енергійності.
Прийшов час щоб знайти поблизу якійсь парк, знайти тихе місце, зняти навушники та зануритисьунатуру. 

6 ознак, що ви п'єте мало води
Використання вівса в народній медицині
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts