fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Оздоровлення під час роботи

Оздоровлення під час роботи Оздоровлення під час роботи

 Сьогоднішній середньостатистичний працівник, зайнятий повний робочий день, буде працювати понад 2000 годин на рік. Нижче наведено список деяких простих, але ефективних способів полегшити ті виснажливі та напружені дні, з якими ми всі стикаємося на роботі.

Виходьте на вулицю! Тепер, коли ви дихаєте, вийдіть на вулицю і подихайте свіжим повітрям. Навіть якщо це всього 5 хвилин, перебування на свіжому повітрі і вдихання чистого повітря творить чудеса! Це дає вам відчуття ясності та час, щоб з'єднатися з природою і зовнішніми елементами. Зосередьте свої погляди на всю навколишню красу - тепле сонце, дрейфуючі хмари, шелест дерев та ніжний вітерець. Це допоможе поглянути на речі в перспективі та зменшити занепокоєння на роботі.

Розумне дихання. Зосередьтеся на своєму диханні щоразу, коли ви відчуваєте почуття надмірного стресу чи тиску. Ось проста вправа, яку ви можете робити в будь-який час і в будь-якому місці. Закрийте очі та зосередьтеся на своєму диханні. Вдихніть глибоко через ніс. Наповніть живіт повітрям і повільно видихайте через рот. Зробіть це 3-4 рази. Переконайтеся, що ви розширюєте живіт під час глибоких вдихів. Потім обережно прикладіть 2 пальці до однієї ніздрі, закривши її. Повільно вдихніть через одну ніздрю і видихніть через ту ж ніздрю. Міняйте сторони. Ви також можете чередувати сторони. Вдихаючи через одну сторону і видихаючи через іншу. Через декілька хвилин ви відчуєте глибокий спокій всередині себе. І все це тому, що ви знайшли час для дихання.

Самостійний масаж. Немає часу йти до спа? Немає проблем! Просто закрийте очі та помістіть пальці по обидві сторони від скронь. Обережно натисніть і починайте застосовувати кругове тертя. Масаж скронь допомагає зняти напругу - головні болі та всі стреси. Робіть це протягом декількох хвилин або стільки часу, скільки необхідно. Прикладіть настільки сили, наскільки вам буде комфортно. Ви можете продовжити це круговий рух і застосувати його навколо голови та вниз по задній частині шиї. Візьміть обидві руки, міцно стисніть плечі та повільно відпустіть. Відкрийте очі ... ви будете почувати себе оновленими та зосередженими.

Час чаю! Ранковий чайний ритуал пробуджує розум і зігріває душу. Відчуваєте на собі вплив погоди? Дістаньте ромашковий чай, який заспокоює кашель і симптоми застуди. Імбирний чай з медом і свіжим лимонним соком становлять потужну комбінацію проти бактерій. М'ятний чай освіжає і відмінно підходить для травлення і печії. Просто охопіть вашу теплу чашку обома руками й повільно пийте.

Позитивне мислення. Ви те, що ви думаєте, так що вибирайте ваші думки ретельно. Позитивний зовнішній вигляд має велике значення на робочому місці. Посмішка, фізичні вправи та позитивні думки виділяють в мозок ендорфіни й інші корисні хімічні речовини. Отже посміхайтеся! І пам'ятайте - посмішка заразлива. Якщо ви посміхаєтеся, весь офіс посміхається з вами. Навіть якщо вам не дуже подобається посміхатися, вдягнувши щасливе обличчя, ви швидко відчуєте себе краще.

Вставайте і рухайтеся! Кажуть, що сидіння - це нове куріння. Застій та недостатність фізичних вправ пов'язані з багатьма проблемами зі здоров'ям, включаючи стреси та напади тривоги. Тому по можливості піднімайтеся сходами замість ліфта. Прогуляйтеся під час обідньої перерви. Навіть простий підйом з вашого офісного стільця щогодини корисний. Залишатися активним не тільки корисно для вас, але і зменшує стрес, очищає розум і покращує кровообіг.

По можливості, приділіть час собі. Ви інвестували в свій дім, сім'ю, свою кар'єру - чи не час інвестувати в себе? Деякі прості способи висловити турботу про себе можуть включати:

  • Потягування в ліжку перед підйомом.
  • Вживання корисних страв, які вас живлять.
  • Вдумливу медитацію.
  • Бронювання дуже необхідних відпусток або витрачання такого необхідного вам часу.

Хоча ми, можливо, не можемо змінити кількість стресу, який виникає від вимогливої роботи, ми можемо навчитися налаштовуватися внутрішньо, глибоко вдихнути і керувати нашим стресом позитивно.

Поради, як отримати максимум від вашої пам'яті
Мононенасичені жири: 12 корисних властивостей для ...
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts