fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Оцінюємо результат схуднення без використання ваги

Оцінюємо результат схуднення без використання ваги Оцінюємо результат схуднення без використання ваги

Ви вирішили серйозно зайнятися фігурою і нарешті схуднути? Ми підтримуємо ваше рішення!

І для того, щоб ви не засмучувалися, дивлячись як стрілка вагів неохоче рухається в сторону зменшення, ми підготували для вас 5 порад від професіоналів. Вони додадуть точності в ваш фітнес-шлях і дозволять без вагів оцінювати результати схуднення.

Регулярно робіть фото

Перші фото, які ви зробите на шляху до схуднення, швидше за все вас будуть засмучувати, але це лише перший етап створення красивої фігури. Згодом фотознімки вас будуть тішити. Вони дозволяють відстежувати всі зовнішні зміни вашої фігури, фіксувати результати декількох тижнів, а також будуть стимулом до продовження боротьби із зайвою вагою. Фотографії повинні бути зроблені в тому ж одязі, в той же час, в одній і тій же позі. Так результат буде краще видно.

Перевіряйте силові показники

Альтернативою вагам ми пропонуємо висхідну динаміку, а саме - тестування власних силових можливостей в присіданні, жимі лежачи і тязі в нахилі. Простежте за тим, яку кількість присідань ви робите і з якою вагою і т.д. Цим ви забезпечите собі мотивацію в силовому розвитку.

Використовуйте кравецький сантиметр

Якщо стрілка вагів стоїть на місці, не поспішайте впадати у відчай, адже крім правильного харчування та дієт для скидання зайвої ваги ви використовуєте тренування, тому цілком можливо, що у вас зменшилися об'єми. Для того, щоб переконатися в цьому, вам знадобиться звичайний кравецький сантиметр, яким потрібно зафіксувати обхват стегон, живота, тазу, грудної клітини, біцепсів і плечей. Крім того, регулярні виміри допоможуть вам у розвитку пропорційного тіла, зверніть увагу на особливості розподілу підшкірного жиру і відразу зрозумієте, на які частини тіла вам потрібно звернути увагу на тренуваннях у спортзалі.

Не забувайте про вимірювання жиру в організмі

Виміряти розмір підшкірного жиру вам допоможе звичайний щіпок. Вимірювання товщини складки шкіри дає уявлення про процентне співвідношення жиру з похибкою всього 6%. Її регулярний вимір дозволить вам оцінити кількість жиру в динаміці, що, в ході регулярних тренувань і правильного харчування, має повільно, але впевнено зменшуватися.

Міряйте старий одяг

Примірка старого одягу цілком може стати хорошою мотивацією для вас. Рекомендуємо приміряти старий одяг, який на вас уже став великим, коли ви хочете припинити виснажливі тренування і відмовитися від суворої дієти. Не можна звертати з обраного шляху до досягнення красивої фігури.

Харчування для рельєфу м'язів для жінок і чоловікі...
Вітаміни із зернини. У чому користь пророщеної пше...

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts