fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Основні причини і наслідки хропіння

Основні причини і наслідки хропіння Основні причини і наслідки хропіння

Найбільш розповсюдженими причинами нічного хропіння є аденоїди і викривлення носової перегородки. Якщо аденоїди – це проблема дітей, то друге відноситься до дорослих чоловіків, що пошкодили чи зламали ніс в бійці. 

Астма теж рахується однією із основних причин хропіння. При цьому захворюванні верхня частина трахеї інколи звужується, ускладнюючи вхід і вихід повітря. 

Найнебезпечнішою причиною хропіння, що частіше всього призводить до смерті, є синдром апное уві сні. Апное – це тимчасове припинення дихання, і тривати воно може як декілька секунд так і до моменту настання клінічної смерті. Цей синдром дуже важко діагностується і може бути виявлений лише близькими, під час сну.

Наслідки хропіння дуже небезпечні. М'які тканини, компоненти носоглотки і задньої стінки горла, починають втрачати структуру і обвисати, що призводить до цілого комплексу різних неприємних симптомів. М'яз язика перестає держати цей орган в нічний час, і при спанні на спині той може впасти в горло, і призвести до повільної і болісної смерті.

Лікування і профілактика хропіння.

Сучасна медицина пропонує терапію, яка справді може позбавити від хропіння.

Метод CPAP-терапії допомагає хворим на астму і людям з синдромом апное уві сні. Повітряна маска, що надягається на лице людини перед сном, не заважає спати, але через рівні інтервали часу накачує і відкачує повітря, імітуючи здорове дихання. Як наслідок, м'які тканини отримують достатню кількість повітря і повертаються до норми.

Для людей з аденоїдами або викривленою носовою перегородкою вихід значно простіший: коротка операція дозволить позбавитись і від тої, і від іншої проблеми, а з ними з вірогідністю 95% зникає проблема хропіння. 

Як схуднути чоловікові?
Як лікувати аденому простати?
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts