fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Обгортання: працює чи ні?

Обгортання: працює чи ні?

Обгортання - популярна процедура, пропонована в спа і салонах краси. Але чи допомагає вона скинути зайву вагу чи це чергова пастка для ваших грошей? Відповідь залежить від ваших очікувань.

Що саме робить обгортання?

Якщо коротко, сучасні обгортання покривають ваше тіло маскою з рослин, грязі, глини, кремів або лосьйонів. Після цього вас обертають в пластикову плівку десь на 20 хвилин.

Чи працюють обгортання для ...

  • Втрати ваги? Так. Ви можете втратити вагу при обгортанні. Але це скоріше візуальна ілюзія, ніж довготривалий результат. Обгортання знижують вашу вагу за рахунок зневоднення організму, а не шляхом виведення жирів. Жир взагалі неможливо вивести через шкіру. Коли ви покинете спа і пообідаєте, вся втрачена з потом «вага» повернеться назад.
  • Втрати жиру? Якщо ви більш уважний клієнт, то такий трюк зі зневодненням вас не вразить. Ви хочете втратити жир. На жаль, на даний момент не існує жодного наукового доказу того, що жир можна локально вивести через шкіру.
  • Поліпшення зовнішності? Ця обіцянка передбачає зменшення видимості целюліту. Не забувайте, що це популярне слово нічим не відрізняється від усіх інших відкладень жирової тканини. Після обгортання ви дійсно побачите тимчасове поліпшення шкіри в області стегон і сідниць, але пов'язане воно буде зі зменшенням вмісту рідини, а не з довготривалими фізіологічними змінами.
  • Виведення токсинів? Безліч вебсайтів заявляють, що обгортання «виведуть» з вашого тіла «токсини». Однак така термінологія двозначна, розмита й не вказує, які саме токсини будуть виведені. Оскільки ця процедура викликає потовиділення, можливо, обгортання допоможе очистити пори - що добре, якщо вас це влаштовує, але наукового підтвердження фізіологічної «детоксикації» за рахунок обгортання поки не виявлено.

Небезпеки обгортання

Чи існують які-небудь ризики, пов'язані з обгортанням?
Для більшості здорових в цілому людей небезпеки немає, але не варто забувати, що будь-які процедури вяжуться з потенційними ризиками, навіть обгортання.
Варто бути особливо обережними, якщо у вас є проблеми зі здоров'ям. Наприклад, з серцем або судинами: зневоднення, що викликається обгортанням, може знизити об'єм крові і зробити її більш густою. За таких умов серцю доведеться працювати сильніше, щоб підтримувати кров'яний тиск.
Здавлювання, пов'язане з обгортанням, може порушити кровообіг і підсилити навантаження на внутрішні органи. А викликане обгортанням зневоднення здатне порушити рівень електролітів і збільшити ризик судом і аритмії, якщо у вас є миготлива аритмія.
Ще одним ризиком даної процедури є перегрів організму. Нерідко обгортання проводяться в гарячих приміщеннях, саунах або під час фізичних занять. Особливо небезпечні в цьому випадку тривалі обгортання. Перегрів організму може викликати такі симптоми, як припинення потовиділення (екстремальна реакція організму для затримання рідини в тілі), запаморочення, нудота і непритомність - все це становить небезпеку для мозку та інших життєво важливих органів.
Висновок з усього вищесказаного: якщо у вас є серйозні проблеми зі здоров'ям, зверніться за консультацією до лікаря, перш ніж зважитися на обгортання.

Так чи варто робити обгортання?

Перед тим, як проходити процедуру обгортання, задайте собі правильні питання і зробіть зважене рішення. Якого результату ви хочете добитися? Якщо вас влаштує тимчасовий ефект - вирушайте на процедуру. Якщо ж ви хочете добитися довгострокових змін, наприклад, скинути вагу, тоді обгортання вас розчарують. Скупчення жирів займає не один день, тому і позбавлення від них - процес не швидкий.

Поки що єдиними гарантованими способами позбутися зайвих кілограмів залишаються здорова збалансована дієта, фізичні вправи і щоденна активність.

Кращі засоби детоксикації
Дитяче хропіння: 10 ознак проблеми

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts