fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

На тлі COVID-19 зростають проблеми з образом тіла, говориться у дослідженні

На тлі COVID-19 зростають проблеми з образом тіла, говориться у дослідженні На тлі COVID-19 зростають проблеми з образом тіла, говориться у дослідженні

Наслідки триваючої пандемії для психічного здоров'я серйозні, і, на жаль, вони не сповільнюються. По мірі збільшення тривожності та суїцидальних думок, нове дослідження показало, що пандемічний стрес може бути пов'язаний із збільшенням проблем із образом тіла у чоловіків та жінок.

У дослідженні, опублікованому в журналі "Особистість та індивідуальні відмінності", у Великій Британії вивчали 506 дорослих, та було виявлено, що у тих, хто відчуває підвищену тривогу, також спостерігається збільшення незадоволеності своїм тілом. У той час як жінки хотіли бути стрункішими, чоловіки хотіли бути більш мускулистими.

Чому на тлі COVID зростає занепокоєння з приводу образу тіла?

За словами соціального психолога та провідного автора дослідження Вірен Свамі, доктора філософії, умови ізоляції на початку пандемії, а також загальне скорочення контактів з людьми могли створити ідеальні умови для збільшення проблем, пов'язаних із образом тіла.

"У нас збільшився час перебування біля екрану, а це означає, що ми з більшою ймовірністю познайомимося з ідеалами худорлявості чи атлетизму через ЗМІ, в той час як зниження фізичної активності могло посилити негативні думки про вагу чи форму," сказав Свамі у випуску новин. "У той же час не виключено, що додаткове занепокоєння і стрес, викликані COVID-19, могли зменшити механізми виживання, які ми зазвичай використовуємо, щоб допомогти впоратися з негативними думками."

Ці проблеми, схоже, охоплювали чоловіків та жінок і слідували традиційним гендерним стереотипам: жінки відчували себе вимушеними виглядати стрункішими та "жіночнішими", а чоловіки бажали виглядати сильнішими та "мужнішими".

"Враховуючи, що мужність, як правило, підкреслює цінність міцності, впевненості в собі і прагнення до статусу, стрес і тривога, пов'язані з COVID-19, можуть спонукати чоловіків надавати більшого значення важливості мускулистості," говорить Свамі. Тим часом повідомлення про використання пандемії та "зайвого часу вдома" для самовдосконалення, можливо, викликали невдоволення жінок, додає він.

Підсумок

Стрес і занепокоєння значно посилилися через соціальну ізоляцію, страх перед вірусом і зміни розпорядку дня. Ці наслідки також спричиняють проблеми пов'язані з психічним здоров'ям, такі як дисморфія тіла та невдоволеність.

Негативний образ тіла може перерости в небезпечні розлади харчової поведінки, такі як анорексія, булімія, орторексія або дієта йо-йо. Незважаючи на деякі помилкові уявлення про розлади харчової поведінки, вони часто ховаються на виду. Ці проблеми можуть посилитися, особливо під час пандемії, коли доступ до лікування обмежений, а близькі не можуть помітити змін.

Непросто завжди любити те, що ви бачите в дзеркалі (ці маленькі кроки можуть допомогти), тому, якщо ви чи хтось із ваших знайомих в минулому боролися з розладами харчової поведінки та проблемами з образом тіла, важливо простягнути руку допомоги в ці складні часи.

Дієти, які включають чай, ягоди та яблука, можуть ...
13 причин, через які заміжня жінка може не цікавит...

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts