fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Миттєвий прилив енергії: вправи, які допоможуть пережити післяобідню кризу

Миттєвий прилив енергії Миттєвий прилив енергії
Ці прості стратегії перетворять вас з комп'ютерного зомбі в максимум життєвих сил менше ніж за хвилину.

Зараз 15:00, ви сидите за столом, і ваші повіки повільно ... стають ... важчими. Перш ніж взяти латте або почати прокручувати Instagram від нудьги, подумайте про це: безліч дрібних змін допоможуть уникнути повільності на перевалі, збільшити концентрацію і підвищити енергію - а багато з них займають менше хвилини.

Підвищення енергії: випрямити хребет

У дослідженні Державного університету Сан-Франциско в 2018 році 125 студентів коледжу попросили відняти 7 від 843 послідовно протягом 15 секунд, сидячи прямо, розправивши плечі та розслабившись, або лежачи на підлозі. 56% учнів повідомили, що їм було легше виконувати математичні вправи в вертикальному положенні.

"Згорблена поза - це захисна поза, яка заважає абстрактному мисленню," говорить співавтор дослідження Ерік Пепер, доктор філософії, професор холістичного здоров'я в Державному університеті Сан-Франциско. "Подумайте про це з точки зору еволюції: тигр наближається до вас, тому ви згортаєтеся калачиком, щоб захистити себе. Вас не хвилює ні майбутнє, ні минуле, тільки сьогодення. Коли ви знаходитесь у в'ялому чи сутулому положенні за робочим столом, це по суті вимикає мозок, тому ви не можете так чітко мислити."

Пепер говорить, що математика є метафорою будь-якої пізнавальної діяльності, будь то веб-розробник, викладач, лікар, музикант або публічний спікер. Спробуйте декілька з його порад щодо поліпшення вашої постави - і, отже, вашої продуктивності - на роботі:

 • Попросіть колегу чи товариша сфотографувати вас збоку, коли ви цього не очікуєте. Завдяки цьому, ви отримаєте об'єктивну картину вашої робочої пози.
 • Встановіть будильник на телефоні, годиннику чи комп'ютері, щоб він спрацьовував кожні 15-20 хвилин. Коли він пролунає, вставайте та рухайтеся: Здійсніть коротку прогулянку чи маршируйте, пострибайте чи потанцюйте на місці. Попереднє дослідження, проведене Пепером, показало, що перерва значно підвищує рівень енергії студентів після довгої лекції..
 • Професійно перевірте свій зір. Багато випадків поганої постави є результатом того, що люди схиляються до екрану комп'ютера, тому що погано бачать.
 • Працюєте на ноутбуці? Ви майже напевно міняєте позу, опускаючи голову донизу, щоб побачити екран. Це легко виправити: купіть переносну клавіатуру та поставте ноутбук на підставку чи на стопку книг.

Підвищення енергії: зайнятися міні-йогою

Чим більше у вас м'язової маси, тим більше енергії ви будете відчувати », - говорить Марк Мойад, доктор медицини, магістр охорони здоров'я, який є директором превентивної та нетрадиційної медицини в університеті Мічігану Дженкінса/Помкемпнера. "Навіть збільшення м'язової маси на 1% призведе до збільшення метаболізму, а це призведе до збільшення енергії."

Мойад робить віджимання, щоб звільнитися від робочого столу. Випади та присідання теж працюватимуть. Або спробуйте цю послідовність віньяси для робочого столу, розроблену Кеті Хенлон, інструктором з йоги в Studio Three Yoga в Чикаго. Пози стимулюють енергію і концентрацію, а ваше тіло - це вся вага, яка необхідна для нарощування м'язової маси:

 • Сидяча Тадасана з положенням рук в позі кактуса
 • Сядьте прямо та напружте прес, поклавши голову прямо над вашим торсом.
 • Зберігаючи м'який вигин в ліктях, витягніть руки над головою. Долоні повинні бути обернені назовні, пальці широко розведені, а зап'ястя повинні бути на рівні плечей.
 • Вдихніть через ніс, досягаючи висоти своїми руками, не піднімаючи плечі до вух.
 • Видихніть через ніс і стисніть лопатки, розводячи лікті в сторони, доки руки не опиняться на рівні плечей, утворюючи руки "кактуса". Направте своє серце в бік стелі і, якщо у вас немає проблем з шиєю, злегка нахиліть голову.
 • Повторіть 10 разів.

Підвищення енергії: рухати лімфу

"Збільшення енергії пов'язане з поліпшенням лімфатичного потоку," говорить фахівець з постурального вирівнювання Брайан Бредлі, віце-президент Egoscue. Лімфатична система складається з селезінки, тимуса, мигдалин і аденоїдів, а також безлічі каналів і вузлів по всьому тілу. Хоча вона грає важливу роль у захисті від інфекцій і хвороб, вона також сприяє підвищенню рівня нашої енергії.

"Лімфа проходить через суглоби вашого тіла - плечі, стегна, коліна та щиколотки," пояснює Бредлі. "Коли ви їдете на роботу, сидите за столом увесь день, їдете додому та відпочиваєте на дивані, ви не рухаєте суглоби у всьому діапазоні їх рухів, і в результаті лімфа опиняється у пастці та застоюється."

Бредлі рекомендує рухи, які вирівнюють ваші суглоби, щоб ваша енергія знову текла, наприклад, розгинання над головою:

 • Станьте, поставивши ступні прямо вперед і приблизно на ширині кулака.
 • Витягніть руки перед собою, опустіть плечі, переплетіть долоні та направте їх від себе.
 • Підніміть обидві руки над головою так, щоб долоні дивилися в небо. Дивіться вгору на свої руки, коли ви активно працюєте, і тримайте руки прямо, не відхиляючись назад.
 • Затримайтеся на 30 секунд, глибоко дихаючи. 
Надлишок цукру в мозку може сприяти розвитку хворо...
Сполука в чорниці може допомогти при запаленні киш...
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts