fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Моє тіло після народження дитини

Моє тіло після народження дитини Моє тіло після народження дитини

Опитування показують, що 70 відсотків мам незадоволені своїм тілом навіть через дев'ять місяців після пологів. Хоча є кілька щасливиць, які швидко скидають всю свою вагу набуту під час вагітності, але вони не завжди в змозі повернути попередню будову свого тіла. Незалежно від того, наскільки ви в хорошій формі протягом всієї вагітності, вам знадобиться спеціальне "тренування" для вашої нової ролі матері. Вагітність і пологи є серйозною проблемою для вашого тіла, але, на щастя, всі ці проблеми можна вирішити за допомогою розумної програми фізичних вправ.

Після того, як ви оговтаєтеся від пологів і впораєтеся з відсутністю сну та проблемами догляду за новонародженою дитиною, ви можете відчути себе вимушеними спробувати повернутися до звичного розпорядку тренувань, який був до вагітності. Але ваше тіло тепер інше, і важливо враховувати інші фактори.

Чому я не можу просто повернутися до своїх тренувань до вагітності?

Зміни постави. Під час вагітності з вашим тілом сталося багато змін. Вага вашої матки, вашої дитини та зростаючих грудей, найімовірніше, порушив вашу поставу. Ваші стегна, ймовірно, нахилені вперед (передній тазовий нахил) і плечі, скоріш за все, заокруглені. Майже 80 відсотків жінок скаржаться на болі в спині під час або після вагітності. Більша частина цього болю виникає через неправильне положення тіла.

  • Ваші тренування після пологів повинні бути зосередженими на зміцненні м'язів спини, щоб витягнути та розтягнути м'язи в грудях і стегнах.

Ваше тазове дно. Вага дитини та матки, а також процес пологів, ймовірно, послабили м'язи тазового дна.

  • Ваші тренування після пологів повинні бути зосередженими на вправах Кегеля і інших вправах для м'язів тазового дна (так, ті ж самі, що ви робили під час вагітності).

Ваш животик. Чи буде ваш прес коли-небудь знову виглядати так само? Можливо, але на це потрібен час. На даний момент, важливо не поспішати. Під час вагітності ви втратили силу м'язів живота. Багато мам також зазнають діастазу, тобто відділення черевної стінки, яке відбувається під час вагітності через зростання матки. Його також іноді називають "дитячою опуклістю" або "кексом". Різкий перехід до старого тренування для пресу може погіршити проблему.

  • Ваші тренування після пологів повинні включати вправи, які "зв'язують" ці м'язи разом, такі як підтяжка живота, ковзання для ніг і планки.

Що мені робити замість цього?

Найкращі післяпологові тренування поєднують в собі кардіо та силові й в буквальному сенсі зосереджені на "поверненні маминого тіла". Робіть більше вправ для спини, ніж віджимань. Нам потрібно позбутися вправ, які тягнуть нас вперед, і ввести нові рухи, які тягнуть нас назад.

Ось кілька відмінних способів, аби почати роботу:

Супер мама. Це дуже гарна вправа для кора та попереку. Почніть обличчям вниз на животі з витягнутими руками та ногами. Стисніть сідниці, активуйте корпус і підійміть обидві руки та ноги до стелі. Затримайтеся на три-п'ять секунд і поверніться у вихідне положення.

Планка з греблею. Оскільки у мам мало часу, комплексні вправи - відмінний спосіб задіяти декілька м'язів. Прийміть положення планки. Працюйте так, щоб стегна були опущені та перпендикулярні підлозі, і тягніть важіль чи трубу як начебто гребете. Опустіть і повторіть з іншого боку.

Тазостегновий міст з ковзанням ноги. Ця вправа націлена на ваші сідниці, підколінні сухожилля і прес. Ляжте на спину, зігніть ноги та розставте коліна на ширині плечей. Активуйте м'язи кора та підійміть сідниці. Витягніть одну ногу, тримаючи стегна догори, а потім поверніть її на місце та поміняйте бік.

Присідання з відкатом. Сядьте в присідання, стоячи на тренажері чи тримаючи легку вагу. Коли ви опускаєтеся в присідання, відведіть тулуб назад, активуючи м'язи кора, верхню частину спини та тильну сторону рук.

Чому моє тіло почувається гірше зараз, аніж коли я була вагітною?

Існує безліч причин, через які ви відчуваєте себе погано після народження дитини. Післяпологова депресія, відчуття пригніченості та нестача сну - ось лише декілька причин, через які ви можете не відчувати себе краще. Однак, багато з рухів материнства змушують ваше тіло почуватися недобре.

  • Штовхання коляски. Більшість мам схиляються, коли штовхають коляску. Натомість, тримайте лопатки відведеними назад, а груди піднятими. Тримайте прес втягнутим, а зап'ястя в нейтральному положенні.
  • Носіння дитини. Якщо тримати дитину однією рукою за стегно, це може викликати м'язовий дисбаланс. Натомість, періодично міняйте бік на якому ви тримаєте дитину.
  • Догляд та годування. Згорблення може викликати проблеми зі спиною і поставою. Замість того, щоб брати малюка до себе, використовуйте подушку чи підпори для годування і обов'язково сядьте в відповідний стілець.
  • Носіння автокрісла. На жаль, ці незамінні предмети також завдають шкоди нашому тілу. Якщо ви тримаєте автокрісло однією рукою, стежте за тим, щоб хребет знаходився в нейтральному положенні. Ще краще по можливості тримайте автокрісло як кошик для білизни, щоб ваше тіло було збалансоване.
  • Сумка-переноска (слінг). При правильному носінні це може стати відмінним тренуванням. Неправильне носіння може викликати постуральний біль. Тримайте хребет в нейтральному положенні, прес втягнутий. Переконайтеся, що ваші плечі відведені назад і намагайтеся не нахилятися вперед.
20 продуктів з високим вмістом вітаміну С
Вагітність і ваші тренування: що дійсно потрібно з...
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Олена Остапенко в Четвер, 10 червня 2021, 12:42

Дуже корисна інформація для молодих мам, рекомендую прочитати всім.

0
Дуже корисна інформація для молодих мам, рекомендую прочитати всім.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts