fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Мішки під очима: які засоби працюють?

Мішки під очима: які засоби працюють? Мішки під очима: які засоби працюють?

Гарна косметика і вміле її нанесення можуть приховати темні кола під очима, але як позбутися від припухлості, яка грає світлом і тінню? Способів придумано безліч, і більшість з них можна прихопити прямо на кухні: холодні ложки, чайні пакетики і ароматні часточки огірка. Але наскільки вони ефективні? Розбираємось! Звідки беруться мішки під очима

Припухлість під очима зазвичай є результатом скупчення рідини в тканинах під очима через алергії, нестачу сну або від вживання особливо солоного вечері. Фізичного дискомфорту мішки під очима не завдають, але створюють не найпривабливіший, втомлений вигляд. Як з ними боротися?

Огірок

Теоретично, холодні скибочки огірка, розміщені на мішках під очима, повинні зменшувати набряк, а антиоксиданти, що містяться в них - відштовхувати подразнення.

Ефективність: 5/10 Приємний свіжий аромат розслаблює, а ось легке пощипування - не дуже. Мішки під очима стануть трохи менш помітними, але погляд безперечно посвіжішає.

Картопля

Охолоджені скибочки картоплі, як і у випадку з огірком, будуть мати підтягуючий ефект через холод. Крім того, прихильники натуральної косметики стверджують, що ферменти, що містяться в картоплі, посилять протинабряковий ефект.

Ефективність: 1/10 Результат буде практично непомітним, а на шкірі залишається не найприємніший крохмалистий наліт. До того ж, буде відчуватися помітне печіння.

Яєчний білок

Яєчний білок володіє стягуючим ефектом при засиханні.

Ефективність: 7/10 Стягування шкіри відчувається моментально. На відміну від огірка і картоплі, яєчний білок не викличе неприємного пощипування. Набряклість помітно зменшується.

Холодні ложки

Експерти в області краси нерідко рекомендують завжди тримати пару ложок в морозильній камері для ранкового зменшення набряклості під очима. На відміну від продуктів, в ложках не містяться ні антиоксиданти, ні ензими, і їхній ефект повністю базується на впливі холодом.

Ефективність: 2/10 Прикладання крижаних ложок до очей - не найбільше задоволення. До того ж, вони швидко зігріваються. Ефект незначний, більш того, він може посилити видимість темних кіл.

Гель з алое

Гель з алое, призначений для полегшення сонячних опіків, має протизапальні властивості і, в теорії, повинен полегшувати набряклість під очима. Для додаткового охолоджуючого ефекту гель можна зберігати в холодильнику.

Ефективність: 4/10 Мішки під очима стануть менш помітними, та й відчуття від гелю з алое будуть цілком приємними. Він надає схожий з яєчним білком стягуючий ефект, хоча і не такий сильний.

Чайні пакетики

Кофеїн, що міститься в чаєві, повинен звужувати кровоносні судини в шкірі під набряклими очима.

Ефективність: 7/10 Чай надає помітний протинабряковий ефект на мішки під очима, але цей спосіб потребує часу: спершу чай потрібно буде заварити, потім остудити, тримати чайні пакетики потрібно 10-15 хвилин.

Переможці серед натуральних, непрофесійних засобів: яєчні білки і чайні пакетики.

Вкусив кліщ? Що робити?
Користь хліба
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Валя Кошик в Четвер, 17 червня 2021, 16:43

Цікаво, а ви це все на собі тестували?)

0
Цікаво, а ви це все на собі тестували?)

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts