fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Міф про користь сирих овочів розвінчаний?

Міф про користь сирих овочів розвінчаний? Міф про користь сирих овочів розвінчаний?

Численні прихильники теорії про користь сирих овочів будуть розчаровані останніми дослідженнями вчених Гарвардського університету в США та Каліфорнійського університету з Сан-Франциско.

Експеримент був спрямований на вивчення впливу внутрішньої мікрофлори організму на здоров'я людини. В результаті семирічного дослідження було встановлено, що сира їжа містить менше поживних речовин, ніж термічно оброблена їжа.

Під час експерименту вчені спостерігали за двома групами гризунів, одну з яких годували винятково сирими овочами, а для другої групи мишей раціон доповнювали овочами, які пройшли термічну обробку.

Результат був несподіваним - мікрофлора в обох групах гризунів значно відрізнялася одна від одної. Більше того, у мишей, які отримували тільки сирі овочі, кількість корисних бактерій в організмі значно зменшилась порівняно з групою, яка отримувала комбіноване харчування. Крім того, у сироїдів знизилася вага і зменшувалася життєва енергія.

Подальші дослідження, проведені на людях, підтвердили висновки вчених - сирі овочі не приносять користь і людському організму.

Джерело: https://www.sciencedaily.com/releases/2019/09/190930114546.htm
Гіперплазія простати (аденома простати)
Чому корисно їсти абрикосові кісточки

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts