fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Медитація - це не те, що ви думаєте: чому я почав медитувати і чому зараз медитую

Медитація - це не те, що ви думаєте: чому я почав медитувати і чому зараз медитую Медитація - це не те, що ви думаєте: чому я почав медитувати і чому зараз медитую

"Коли ви у вашій голові, ви мертві." 

– Тоні Роббінс

Мені подобається ця цитата від Тоні Роббінса, тому що я можу безпосередньо до неї відноситися.

У моєму житті були часи, коли я був настільки у своїй голові, що кращі частини мене були мертвими. Я був захоплений моїм негативним розумом, керуючим моїм життям, моїм настроєм і самооцінкою. Я був нещасний, ревнивий, розчарований, злий і в гірші часи знаходився в депресії до знесилення.

Я бачив мало надії чи майбутнього. Я припускав, що у всіх інших були такі ж негативні думки про мене, як і у мене. Я був у моїй голові, і в багатьох відношеннях я був мертвий.

Чому я почав медитувати

1.Мені потрібна була перерва, щоб завжди думати. Мені потрібно було вибратися із моєї голови. Спорт, особливо фрісбі, був моїм виходом.

2.Це був єдиний спосіб, завдяки якому я дійсно знав, як проникнути в моє тіло. Після отримання травми паху, яка завадила мені виконувати більшість фізичних навантажень, я почав медитацію в надії отримати душевне полегшення, яке раніше отримував від спорту та фізичних вправ.

3.Я хотів би дізнатися, як бути більше в даний момент. Я прочитав декілька книг і переглянув незліченну кількість відео, в яких йшлося про життя в сьогоденні (особливо ті, які написав Екхарт Толле). Це надихнуло мене на те, що існує інший спосіб життя, ніж я коли-небудь собі думав. Мені хотілося повністю відчути, як виглядає таке життя.

4.Йога заохочувала мене. Кожного разу, коли я займався йогою в минулому, найбільшою перевагою було те, що відчував мій розум після. Шавасана - частина в кінці, коли ви лежите на підлозі, завжди була моєю улюбленою частиною.

5.Я помітив щось в інших, хто медитував. Люди, яких я знав, які займалися медитацію, - це люди, на яких я дивився. Вони знали спосіб знаходити щастя в повсякденних ситуаціях, про який я не знав.

Чому я медитую зараз Минуло 4 роки з тих пір, як я почав медитувати, і 2 роки з тих пір, як я став займатися цим щодня. Причини, через які я медитую зараз, сильно відрізняються від тих, через які я починав.

1.Самосвідомість. Це був найбільший подарунок, який я отримав від медитації. Я набагато краще усвідомлюю свої думки та способи мислення, ніж раніше. Мені вдалося зробити ВЕЛИКІ кроки у тому, як я відчуваю, як реагую на інших і як існую в моїх відносинах - зі своїм партнером, друзями, родиною та незнайомцями.

2.Відчуваю мої емоції. Спочатку я думав, що медитація буде миром і спокоєм, і я завжди буду в спокійному стані, як тільки отримаю "достатньо добре" у цьому….Я помилявся. Через постійний цикл завжди мінливих думок і емоцій мені іноді доводиться переживати дуже важкі та складні випробування. Раніше я або уникав, або маскував ці відчуття. Тепер, коли я намагаюся впоратися з ними віч-на-віч, я відчуваю себе більш уповноваженим і більш контролюючим своє життя.

3.Тиша та спокій.Це не відбувається весь час, але це трапляється. Особливо через 4 роки, тепер я можу входити в цей стан набагато частіше. Як тільки я впадаю в нього, я не хочу його залишати. Тут тепло, м'яко та затишно.

4.Імпульс.Я бачив достатньо переваг, і тепер я відчуваю сильну потребу медитувати кожного дня.…Хоча мені не здається, що я щодня прогресую, а іноді навіть відчуваю, що відступаю у своїй практиці, коли дивлюсь на загальну картину, я бачу, що я еволюціоную і поглиблюю своє розуміння себе та свого місця у світі.

5.Ефект перетікання. Моя медитація не відбувається лише тоді, коли я щоранку сиджу по 20 хвилин. Це також відбувається протягом дня.. Наприклад, коли я квапливо йду вулицею і ловлю себе цілком у своїй голові. Я буду сповільнюватися і звертати увагу на своє оточення - дерева, будинки, людей. Моя практика також поширюється на мій день, коли я слухаю, як хтось говорить. Я зловлю себе на думці про те, що хочу сказати, а потім перестану концентруватися і повністю вислухаю, що говорить інша людина.

Немає сумнівів, що медитація зробила мене кращим. Я менш реактивний, краще справляюся зі стресом і проводжу більше часу в своєму тілі, ніж раніше - навіть без необхідності ганятися за фрісбі! Існує кілька форм медитації та інструментів, якими ви можете скористатися, а розпочати роботу простіше, ніж будь-коли.

Як почати медитувати послідовно Як саме ви починаєте формувати звичку? Я хотів би сказати вам!

1.Знайдіть час для цього кожного дня. Здається, це просто, але це, мабуть, найважливіший крок. Виберіть час доби, коли ви будете робити це кожен день (або, принаймні, кожен будній день). Більшість медитаторів скажуть вам, що найкращий час для них - зранку, відразу після пробудження. Наш мозок, як правило, спокійніший, ніж всередині нашого неспокійного дня. Це стосується більшості людей. Крім того, роблячи це вранці, щодня ви отримуватимете винагороду за дострокове досягнення своєї мети.

2.Почніть з малого. Насправді мало. Почніть з 1 або 2 хвилин. Якщо ви почнете з 10 або 20 хвилин, ви, швидше за все, будете нудьгувати, відволікатися або засмучуватися через те, що "це не працює". Ви не починаєте підготовку до марафону з 10-кілометрової пробіжки. 1-2 хвилини можуть здатися дуже короткими, але в цьому і суть. Ви з більшою ймовірністю дотримуєтесь цього і переживаєте моменти, які дають імпульс для продовження.

3.Зосередьтеся на своєму диханні. Це найлегша форма медитації для більшості людей. Вдихніть, видихніть, вдихніть, видихніть. Якщо ви починаєте думати про щось, це нормально! Це абсолютно нормально, і це трапляється навіть з найдосвідченішими медитаторами. Мета - розвинути усвідомлення того, що ви почали щось думати, а потім відпустіть цю думку, щоб затамувати подих. Це набагато складніше, ніж ви думаєте, так як ваш мозок захоче продовжувати думати. І в більшості випадків так і буде. Крім того, це абсолютно нормально.

4.Продовжуйте повертатися до дихання.Ви будете продовжувати це робити вперед і назад, танцюючи від думки до дихання… від дихання до думки… Ось що таке медитація насправді - розвиток усвідомлення, розпізнавання думок і навмисного звільнення від думок. По мірі прогресу ви зможете краще розпізнавати свої думки і відпускати їх. З часом ви розвинете набагато більше усвідомлення своїх думок, що може призвести до значних змін у загальному здоров'ї та щасті. Але будьте обережні, це вимагає часу, терпіння і регулярної практики. Точнісінько так, як підготовка до марафону, ви нарощуєте свої здібності з плином часу за допомогою повторних і розширених тренувань.

5.Використовуйте таймер. Коли ви починаєте, встановіть його на 1 хвилину. Коли ви будете готові перейти до 2 хвилин, зробіть дві окремі 1-хвилинні медитації. Продовжуйте робити це при розширенні до 3 хвилин, 4 хвилин і 5 хвилин. Увімкнення таймеру кожної хвилини дасть вам можливість перевірити себе і подивитися, чи не загубилися ви в думках. Якщо так, то слід повернутися до зосередження уваги на своєму диханні. Якщо ви не вірите собі, що будете залишатися зосередженим (посмішка, перший вдих, можливо, навіть джига), і ви скинете таймер. Коли ви почнете бачити прогрес, ви можете встановити таймер на більш тривалі інтервали.

6.Експериментуйте з іншими формами медитації. Ви можете зробити набагато більше, ніж зосередитися на своєму диханні. Ви можете зосередитися на свічці чи дереві. Ваших ногах. Ваших руках. Вашому серці. Ключ до початку медитації - знайти точку фокусування і залишатися з нею якомога довше, а потім повертатися до неї.

7.Використовуйте онлайн-інструменти. Є декілька чудових додатків для медитації - спробуйте Headspace або Insight Timer. Кілька корисних веб-сайтів з медитаціями з гідом і сценаріями - TaraBrach.com і JackKornfield.com.

8.Почніть зараз. Зробіть 1-хвилинну медитацію. Якщо ви дійсно хочете почати медитацію, який час краще, ніж зараз !? Встановіть таймер на 1 хвилину і сфокусуйтеся на своєму диханні. Коли ви закінчите, визначте час на завтра, щоб зробити це знову. В кінці кожного сеансу зробіть це обов'язком на наступний день.

Я не можу придумати кращого способу по-справжньому пізнати себе, полюбити себе та розвиватися. Крім того, більш широкі соціальні переваги співпереживання, співчуття та зв'язку в суспільстві є важливими в сучасному світі. І, звичайно ж, немає ніяких неприємних побічних ефектів…

Ви новачок у медитації чи досвідчений практик? Яким був ваш досвід до сих пір? 

14 нових тренувальних ідей, які змусять вас полюби...
Швидкі поради для домашніх тренувань

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts