fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Лазня і сауна: оздоровчий ефект

Лазня і сауна: оздоровчий ефект

Користь для здоров'я від відвідування лазні або сауни очевидна. Сауна і лазня з їх приємним теплом здатні допомогти тобі врівноважити фізичний і душевний стан, розслабитися, а також очистити організм від шлаків, поліпшити емоційний стан, кровообіг, підвищити працездатність, зміцнити імунну систему. У постійних відвідувачів сауни є можливість тренувати кровоносні судини і завдяки цьому забезпечити стабільний стан здоров'я.

Різниця між лазнею і сауною

Принципова різниця між сауною і лазнею полягає в тому, що в російській лазні - вологий пар, а в сауні - сухе повітря. Температура повітря в сауні може досягати 90 -, а то й всіх 130-ти градусів, при цьому відносна вологість не вище 15-ти відсотків. У парильному відділенні класичної російської лазні відносна вологість складає від 40 до 70-ти відсотків. Але у вологого повітря трохи вище теплопровідність, ніж у повітря сухого. Через це, щоб у російській лазні пропаритися, вважається достатнім температури 60-70 градусів.

У чому користь лазні і сауни

Коли твоє тіло прогрівається, через шкіру виводяться шлаки, тому багато хто прагне по максимуму прогріти і розім'яти своє тіло. Візьми до уваги, що і у російської лазні, і сауни є здатність чинити шоковий вплив на організм. На цей рахунок існує думка, що прогріватися краще в умовах, які по максимуму наближені до природних. У звичайній ситуації вологість на вулиці - становить від 40 до с70-ти відсотків, може, трохи більше. У сауні вологість повітря - від 3-х до 8-ми відсотків. У російській лазні вологість повітря - в середньому приблизно 60 відсотків, що наближене до природного оточення. Тут температура повітря - до 70-ти градусів, що приблизно в 2 рази нижче, ніж в сауні. Явище теплопровідності вологого повітря трохи вище, ніж сухого, так що в російській лазні найбільш глибокого прогріву вдається досягти в менш агресивних обставинах (організм реагує на теплову агресію середовища спазмом судин і прискореним серцебиттям).
Коли баню поєднують з масажним впливом віника, оздоровчі ефекти примножуються. У сауні кондиції бувають стабільними протягом усього сеансу, а в російській лазні вони весь час змінюються.

Який віник вибрати

Віник можна назвати річчю першорядної важливості в російській парній. Віник забезпечує масаж при одночасному корисну дію листя. Новачкам варто пам'ятати, що основний зміст використання віника не потрібно пов'язувати з силою удару. Використані віники не викидай. Коли будеш паритися на полиці, можна класти їх під голову і вдихати аромат.

Липовий чай нормалізує менструальний цикл
Тибетський еліксир молодості – з часнику
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts