fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Краща нова методика для схуднення 2019 року

Краща нова методика для схуднення 2019 року Краща нова методика для схуднення 2019 року

Зробіть свій рік самим здоровим, використовуючи підтверджені дослідженнями стратегії, які сприяють зниженню ваги, поживному харчуванню і хорошому самопочуттю.

У минулому році нове дослідження допомогло нам дізнатися правду про здорове різноманітне харчування і про те, коли найкраще приймати протеїновий коктейль для зниження ваги. Але це далеко не все. Ми переглянули всі дослідження, опубліковані за попередні 12 місяців, щоб виявити найдивовижніші та практичні поради щодо зниження ваги. Незалежно від того, чи прагнете ви схуднути, підтримувати вагу чи просто підтримувати своє здорове та повноцінне життя, розгляньте наступні стратегії й вирішіть, яка з них найкраще відповідає вашим цілям і способу життя.

1. Снідайте пізніше, а вечеряйте - раніше

Переривчасте голодування продовжує залишатися популярним, і існує безліч протоколів. Однак для багатьох людей голодування протягом всього дня може бути складним. В цьому випадку ви можете розглянути можливість харчування з обмеженням у часі.

У невеликому експериментальному дослідженні, опублікованому в журналі "Наука про харчування", 13 осіб снідали на 90 хвилин пізніше звичайного та вечеряли на 90 хвилин раніше, ніж зазвичай. Через 10 тижнів вони втратили в середньому вдвічі більше жиру в порівнянні з контрольною групою, яка не змінювала час прийому їжі.

Знову ж таки, голодування підходить не всім, але якщо вам цікаво й вам потрібно їсти кожного дня, щоб працювати з максимальною ефективністю, це може бути стратегією для вас.

2. Використовуйте горіхи для перекусу

Не уникайте горіхів, тому що вони калорійні. Горіхи, а не чіпси, картопля фрі чи десерт можуть допомогти вам схуднути, заявили дослідники на наукових сесіях Американської кардіологічної асоціації в 2018 році. Вживання 30 грамів горіхів або двох столових ложок горіхової пасти в день було пов'язане з меншим ризиком набору ваги протягом чотирьох років, як і горіхи замість менш корисної закуски.

Просто переконайтеся, що ви стежите за розміром порції. 30 грам горіхів складає приблизно 23 мигдалю, 18 кешью, 49 фісташок, 21 фундук, 8 середніх бразильських горіхів, 12 горіхів макадамії, 14 половинок грецьких горіхів або 19 половинок пекана.

3. Зважте плюси та мінуси низьковуглеводної дієти

Як це збиває з пантелику: в лютому минулого року дослідники зі Стенфорда опублікували дослідження, в якому говориться, що здорова дієта з низьким вмістом жирів і здорова дієта з низьким вмістом вуглеводів можуть призвести до приблизно однакового зниження ваги. Потім, в листопаді, дослідження, опубліковане в BMJ, прийшло до висновку, що дотримання низьковуглеводної дієти (20 відсотків ваших калорій з вуглеводів) під час підтримки ваги може допомогти вам спалювати на 250 калорій в день більше в порівнянні з дієтою з високим вмістом вуглеводів (з 60 відсотків ваших калорій з вуглеводів). В якості бонуса низьковуглеводні дієти можуть допомогти поліпшити гнучкість артерій - але тільки у жінок, як з'ясували вчені з університету Міссурі.

Суть в тому, що перехід на низьке споживання вуглеводів може допомогти, але тільки якщо ви будете дотримуватися плану. Якщо зменшення вуглеводів робить вас млявим, ви не будете дотримуватися цієї дієти. Незалежно від вашого споживання вуглеводів, зосередьтеся на вуглеводах, багатих поживними речовинами, таких як солодка картопля, цільнозернові продукти, боби, овочі та фрукти.

4. Змініть своє мислення

Перед тим, як сісти їсти чи перекушувати, подумайте про вплив того, що ви збираєтеся з'їсти, на здоров'я. Ця пауза може допомогти вам природним шляхом вибирати менше їжі, згідно з німецьким дослідженням, опублікованим в журналі "Appetite".

Дослідники попросили учасників зосередитися на очікуваному задоволенні, своєму намірі залишатися ситим до наступного прийому їжі чи впливові їжі на здоров'я при виборі розміру порції обіду. У порівнянні з контрольною групою, група ситості приймала великі порції, в той час як ті, хто думали про здоров'я, самі брали менші порції. Це сила усвідомленості.  

Відсутність продовольчої безпеки: причини та спосо...
Чи варто спробувати детокс Панчакарма?
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts