fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Коли здорове харчування не корисне для здоров'я: відмова від "ідеальної" дієти

Коли здорове харчування не корисне для здоров'я: відмова від "ідеальної" дієти Коли здорове харчування не корисне для здоров'я: відмова від "ідеальної" дієти

Я стояла перед холодильником, дивлячись на ящик для овочів. Мені було близько 6 років.

Це була я проти коробки з грибами.

Я пам'ятаю, як дуже ясно подумала про себе: "Я не хочу їсти це, але я навчу себе це любити".

У тому юному віці я вже усвідомлювала важливість здорового харчування і була наполовину одержимою ідеєю розуму над матерією.

Сьогодні мої улюблені овочі - це гриби.

У мене є ще один спогад про те, як я в підлітковому віці сиділа в кабінці в барі "Слон" з кількома друзями з моєї танцювальної команди молодших класів середньої школи. На стіл щойно подали блюдо зі смаженою стравою. Я боролася з бажанням поїсти, в той час як інші дівчата наминали.

Одна з моїх колег-танцівниць повернулася до мене і сказала: "Нічого собі, ти така гарна."

Я ніяково посміхнулася з сумішшю гордості та збентеження.

"Якби вона тільки знала», - подумала я.

Бажання бути гарною - це те, що керує мною з перших днів. Я не могла зрозуміти, чому ніхто, здавалося, не погоджувався з тим, що це насправді було потрібно, щоб бути гарною.

Пам'ятаю, як одного разу я взяла Біблію з книжкової полиці моїх батьків, думаючи, що зможу знайти відповіді.

Я відкрила її, прочитала кілька сторінок і швидко зрозуміла, чому всі були так спантеличені. Я очікувала охайного списку, а не алегорії.

Пізніше, в підлітковому віці, я вирішила стати вегетаріанкою. Я була стійкою прихильницею стандартної американської дієти протягом більшої частини мого виховання, але етичні міркування і мій новознайдений інтерес до йоги швидко підштовхнули мене до змін.

Рік вегетаріанства перетворився в повноцінне веганство. Я думала, що нарешті знайшла "правильний" спосіб поїсти. Я була скрупульозною у виборі їжі, готовою в будь-який момент обговорити харчову етику та, чесно кажучи, достатньо самовдоволеною.

Зі мною було не так весело проводити час..

Прийняття "здорового" занадто далеко

Я наполягала на своєму веганстві після того, як виявила, що у мене дефіцит заліза, аргументуючи це тим, що урядові стандарти харчування, ймовірно, були спотворені м'ясним і молочним лобі.

Принаймні частково, це може бути правдою, але не тоді коли справа стосується заліза.

Приблизно через 3 роки веганства, я випадково з'їла соус з креветками в буфеті. я випадково з'їла соус з креветками в буфеті. У мене трапилася повномасштабна панічна атака, і я поринула у лабіринт етичних і шлунково-кишкових "а що, якщо".

В йозі я підхопила ідею їсти саттвічну їжу, що з санскриту перекладається як "поживна" або "чиста." На жаль, моя інтерпретація цього принципу не була здоровою.

Не допомогло й те, що в той час я була спеціалістом з філософії. В основному я була Чіді з "Гарного місця", знервованим професором етики, який стає повністю паралізованим, коли йому доводиться робити вибір по відношенню до того, що здається несуттєвими речами.

Тільки коли я почала шукати ліки від неспокою, який, здавалося б, не мав відношення до справи, я усвідомила, що щось не так з моїм ставленням до їжі.

Завдяки ефективному лікуванню я відчула, що весь світ буквально відкрився мені. Раніше це було забороною тільки тому, що я була так зосереджена на контролі, судженні й оцінці всього, що робила.

Я, як і раніше, віддала перевагу веганству та їла здорову їжу просто через те, що вона відповідала моїм цінностям (при цьому з радістю додаючи залізо). Різниця полягала в тому, що більше не було почуття тиску, що я повинна отримати це "правильно" чи самоосудом, і більше ніяких нападів занепокоєння з приводу того, що поїсти.

Їжа була знову в радість.

Зрештою, я поїхала до Європи та вирішила стати «фріганом» і приймати будь-яку запропоновану мені їжу. Це повинно було бути одночасно люб'язним і шанобливим по відношенню до моїх гостей з інших культур, але також і для того, щоб продемонструвати мою знову здобуту свободу в прийнятті свідомих, етичних рішень без страждань.

Даючи їй назву

Незабаром після цього я вперше зустріла слово "орторексія".

Орторексія - це термін, вперше введений у вжиток американським лікарем Стівом Братманом в 1997 році. Він походить від грецького слова "ортос" або "правильно".

Коли я про це дізналась, в моїй голові задзвонили тривожні дзвіночки. Я побачила себе в цьому слові.

Якби я ніколи не шукала ліків від занепокоєння, у мене не було б можливості вийти за рамки моєї одержимості вибором "правильної" їжі та побачити, що це таке. Для всіх, включаючи мене, це виглядало так, як ніби-то я їла дуже-дуже здорову їжу.

Це як здорове харчування може приховати нездоровий зразок.

Орторексія технічно не піддається діагностиці, хоча в медичній спільноті вона починає привертати увагу. Тож не дивно, що вона часто проявляється у людей, які відчувають занепокоєння, перфекціонізм і заклопотані чистотою.

Минуло багато років, і я дещо послабила свої харчові звички.

Після того, як у мого вагітного тіла не було іншого шляху, я знову почала їсти м'ясо. Минуло вісім років, і я ніколи раніше не відчувала себе так чудово.

Я також намагаюся щосили навмисно приносити задоволення своєму вибору їжі за допомогою наведених нижче стратегій.

Нагодуйте своє внутрішнє дитя

Завдяки тязі до їжі під час вагітності, я заново відкрила для себе продукти, які не їла і навіть не думала їсти з дитинства. Одним з цих продуктів була ніжна смажена курка з медовою гірчицею.

Час від часу я спеціально привожу свою внутрішню дитину на побачення з їжею (зазвичай приходить і моя справжня дитина). Ми робимо багато, робимо все і отримуємо саме те, що хочемо, а не те, що повинні.

Для мене це дуже часто курка в медовій гірчиці, як і кожного разу, коли я їла в ресторані ще маленькою дівчинкою. Якщо я відчуваю запах картоплі фрі, то її теж вибираю.

І я насолоджуюся цим, у всій їх смаженій красі.

Такий ритуал прийому їжі - це не просто розваги; він також може бути цілющим. Не лише дозволяючи собі, а й фактично відзначаючи їжу та отримане від неї задоволення, це нагадування про те, що нам не обов'язково бути ідеальними і що їжа - це більше, ніж просто харчування.

Контейнер ритуалу створює відчуття доречності та священності. Він також зменшує почуття провини, яке може виникнути через менш свідоме чи навмисне вживання нездорової їжі.

Так що знайдіть їжу (чи продукти), яка зробить це за вас. Це макарони з сиром? Бублики? Що б це не було, призначте собі побачення, щоб отримати від цього максимум задоволення.

Смакуйте тим, що ви їсте

Іноді, коли я зайнята, я можу проковтнути їжу та відчувати, що начебто й не їла. Враховуючи те, наскільки смачна та класна їжа, це може бути дійсно розчаровуючим.

Я намагаюся уникати цієї звички, якщо можу.

Замість цього я намагаюся сісти з їжею і витратити не менше 20 хвилин щоб посмакувати нею. Якщо я дійсно на цьому, я теж готую їжу. Таким чином я відчуваю, як воно шипить на пательні, бачу, як змішуються кольори, і отримую від цього повноцінний сенсорний досвід.

В той же час річ не в установленні правил. Йдеться просто про отримання задоволення від основного дії, яка призначена не тільки для харчування, але і для отримання задоволення.

Нехай інші готують для вас

Хоча це може і не відображатися в профілі щільності поживних речовин, я твердо впевнена, що вживання їжі, приготованої кимось, хто вас любить, живить так, як не можуть вітаміни та мінерали.

Ви не лише розслабляєтеся, відчуваєте запахи та насолоджуєтеся очікуванням домашньої їжі, яку самі не готували (для матері-одиначки це велично), але й отримуєте любов і турботу, яку вклали в приготування їжі.

У найкращому випадку ви можете насолоджуватися трапезою з коханою людиною, або двома чи трьома. Це може бути товариш, друга половинка, батьки чи навіть ваша дитина. "Звичайно, я люблю хот-доги та кетчуп, любий!"

Все, що має значення, це те, що хтось любить вас настільки, щоб готувати для вас.

Будьте авантюрними

В піклуванні про те, що ви їсте, є позитивні сторони. По-перше, ви, скоріше за все, будете досить відкритими, щоб спробувати щось нове.

Їжа як дослідження - відмінний спосіб вийти за рамки того, що ви "повинні" їсти. У цьому сенсі їжа може бути засобом для відкриття нових культур і знайомства з новими смаками.

Якщо ви обідаєте не вдома, ви можете спробувати страви самої автентичної кухні в вашому районі чи весело провести час, порівнюючи різні варіанти. Ви навіть можете одночасно познайомитися з мистецтвом і музикою з іншої культури.

Спрощуйте

Я все ще дбаю про здоров'я і етичні міркування відносно їжі. Але з усією доступною інформацією турбота може легко перейти в розпач.

Завжди є ще одна новина чи документальне розслідування про стан нашого продовольчого постачання, і цього достатньо, щоб у вас запаморочилася голова.

Зрештою я вирішила, що буду спрощувати. Автор книги "Дилема всеїдного" Майкл Поллан перетворює здорове харчування в короткий вислів: "Споживайте їжу, не багато, в основному рослинну".

Коли я помічаю, що зациклююсь на дрібницях, я згадую цю невеличку пораду.

Ми, люди, повинні їсти, і всі ми намагаємося з усіх сил. Ці три простих принципи - короткий спосіб згадати, що є важливим в тому, що ми їмо.

Перегляньте свої цінності

Один дуже мудрий товариш одного разу сказав мені: "Стандарти - це об'єктивізація ваших принципів".

Мені дійсно потрібно було це почути.

Це означає, що коли ваші принципи систематизуються, догматизуються і стають негнучкими, вони перестають бути принципами. Вони просто правила.

Ми творчі, адаптовані, постійно мінливі люди. Ми не повинні жити заборонами.

Будучи студенткою з філософії, мене завжди вчили переглядати очевидне та банальне.

Коли ми використовуємо це як спосіб звільнитися від рамок ідеології замість того, щоб зміцнювати зв'язуючі, обмежуючі переконання, ми дозволяємо собі бути динамічними людськими істотами, якими ми є насправді.

Їжа - це любов

Їжа виходить за рамки калорій. Вона була наріжним каменем культур і центром святкування з часів появи цивілізації і раніше.

Вона об'єднує людей.

Це стосується того, що насправді означає відчути глибоку підтримку, таку, що включає всі органи чуття - і навіть серце.

Коли ви перетворюєте їжу в форму любові, важко турбуватися про те, чи "правильно" ви це робите. 

Як правильно прати ковдру - адже ви робите це недо...
Залишайтеся вдячними у скрутні часи

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Артем Іваненко в Середа, 02 червня 2021, 11:39

Дуже цікаво читати життєві історії

0
Дуже цікаво читати життєві історії

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts